Colectia de toamna-iarna 2005 (152)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:


Pumba tinem puminii ptr bunica ta sa se fac abine, sa stii ca sunt rezistenti batrinii, nu te speria de diagnostic, are putere sa treaca peste asta.
Ina n-ai zis nimic de avio si yaht, se pare ca ptr alea ai angajat firma de paza.

Dordia
tinem pumnii si ptr tine sa se perfecteze tranzactia. e clar azi am incheieturile miinilor albe.
Joy vin si te iau cu "misha"=masina ptr intalneala, super limuzina,TICO,eu zic ca intri in ea.cu baita si fi-miu facea in cada de la4-5 luni, si in picioare ca nu voia in fund, se mai tinea, il tineam noi, lui de la inceput nu i-au trenurat stiksurile.



Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Neata!

Va era dor de noi?:)

Sintem bine numai ca eu n-am timp de forum mai deloc ,mama e in spital iar cind sor'mea e la serviciu eu sint dadaca la nepoti ,va dati seama cum e sa ai grija de 3 plozi?N-am timp nici sa respir..
Acum sa ma laud nitel cu baiatul meu :de o saptamana doarme ne leganat la prinz ,s-a cumintit si intelege foarte bine ce are voie si ce nu ,vorbeste foarte bine ,nu poceste prea tare cuvintele ,...cu mincarea nu prea putem sa ne laudam ,tot jale e ,ii dau Pikovit din nou poate-si recapata pofta .


N-am citit nimic ,imi cer scuze ,sper sa pot tine pasul cu voi de saptamana viitoare cind se va intoarce mama acasa .
Sanatate multi si multi pupici pentru mamici si copilasi !

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

fetelor, ma bag si eu la intalnire, dar daca s-ar putea, de luni incolo, ca voi fi home alone!!!
si tare mi-ar mai placea o iesire intre gagici, n-am mai prestat de mult!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Ok fac breefingul de intalnire.
Deci:
1. Persoane participante-
Eu
Miri
Madau
Anda
Xandra
Noki?
2. Locul- un bar linistit, eventual cafenea. propun cafe Louis din Floresca -super tare, dar astep sugestii.
3. Ora - propun dupa-amiaza, daca e ok pentru toate, eventual 6.30; astept sugestii.
4. Ziua- propun marti, 18.09.2007- astept si aici sugestii.

Partea a II-a- azi o opereaza pe buni a lui Noki, situatie nu e foarte roz, va rog un gand bun pentru ea sa treaca cu bine. Cum am vesti va anunt.
Partea a III-a - fi-miu are muci, am avut o nopate naspa, deocamdata nu are febra, sper sa ramana asa, ca dupa diaria de 2 luni asta imi mai lipseste sa faca vreo nefacuta.
Gata acum plec la sedinta, revin pe la 12 sa fac contabilitatea la intalnire.
Pupici
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Fuga ca plec la tuns..Mihaelutat tu vreis a ma omori cu zile? Pai la Floreasca vrei tu sa vin...io stau in Vitan..traversez tot Buc pana acolo. Undeva mai la mijloc nu merge..???

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

cafe louis imi convine
propun si una din locatiile fratelli, in timpul saptamanii nu se folosesc ca si cluburi, doar ca baruri mai animate. plus ca sunt megafitza de moment:))))


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

joy, vrei sa-ti dau io cadita lui nichita? n-o mai folosesc. e cam mare, in schimb, io aveam cada de-aia veche, din fonta, enorma, si in ea imi incapea supercadita aia. acum am schimbat cada, oricum nu mai incape. cadita are suport de sustinere bebe, de-ala incorporat, turnat in plastic, nu stiu cum sa zic. daca o vrei, ti-o dau cu placere



mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

, vrem si noi la intalnire!

Pumba, super idee!
Sanatate multa bunicii, sper sa nu fie nimic grav si sa se refaca cat mai repede!

Daca ne intalnim la ora 8, eu vin si cu puiul. Facem conferinta pe YM, cu webcam si tot tacamul ? . Solo pot doar dupa 10, cand e la nani...
Ce chef de iesit in oras mi-ati mai facut!!!

Dordia, tinem pumnii cu apartamentul!
Madau, eu am inteles ca surpriza era masteratul - felicitari pentru admintere!, sau mai era si partea a doua?
Joy, sa rezisti cuminte pe baricade pana la data programata, ce aproape e!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

da chiar, faceti intalnire cu webcam-uri? super!:)


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

tania, cum mai e che cu gradi?
cuscra, te rog sa consemnezi ca la data incuscreniei noastre, nu eram in cunostiinta faptului ca familia miresei detine seifuri de bijuterii , avioane si yachturi, cum vorbeste p-aici lumea. adik am fost total dezinteresati dpdv material. si mai suntem.

bic, ce mai faceti?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput