Colectia de toamna-iarna 2005 (152)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


LEEA - mersi mult, am o stare asa de impusca-ma rapid .... mama zicea ca sta cu ea in spital in noaptea asta.
Si am eu niste - chestii ale mele - daca visez anumite lucruri ,stiu sigur ca s-a intamplat ceva rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Pumba , offf, sanatate infinita bunicii tale!
Eu ma incriu la intalnirea "virtuala"!

Feli, bravo pentru Ilincuta vorbareata! Sa inteleg ca uroculturile au iesit bine, nu? Eu asa sper!

Miri, multumim de oferta. Daca va fi cazul, apelez la tine, sa stii!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Of PUMBA ce veste trista! Multa sanatate bunicii, sa-si revina curand, fara sechele.


Fetelor eu sunt nervoasa cu spume dar nu ma bagati in seama, ca tine de nebunia mea incurabila. Joaca Romania cu Italia la CM de rubgy si au facut o repriza I de tot kk-tul, in conditiile in care nici aia nu stralucesc, dimpotriva, fac greseli dupa greseli. Of, dar mor de ciuda, cand vad cat de slabuti suntem, ne dorim, dar nu se poate, parca are ulei pe ea mingea aia! . Pana si Anna protesteaza, trebuie sa ma calmez sau macar sa ma uit la repriza a II-a fara sonor!

MONET ziceai ca iti place rugby-ul? Ma bucur . Bince ca tu nu exagerezi, eu sunt mai nebuna, de exemplu de cand a inceput campionatul mi-am descarcat nu'sh ce programe sa pot urmari pe laptop cat mai multe meciuri



ESEUUUUUUUUUU ROMAAAAAAAAANINAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!! Oaaaaaaaa, astia m-au auzit!!!

Tania 36+ &
bebe Anna
& "Che" Stefan (17.12.2005) www.babysfirstsite.com/stefanmarcu" target="_blank">Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Tania, cand am vazut ca incepe meciul m-am gandit la tine, ca trebuie sa fii "pe baricvade"! Asta da pasiune... maine poimaine sta si Ana cu tine la meciuri!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara fetelor....

cu mare greutate si cu scobitori la ochi citesc de zor. Dar nu ma-am lasat. De intalnire...nu promit nik...desi as veni si eu dar...sa vad cum aranjez ploile.
Vreau sa va rog sa imi tineti pumnii stransi ca maine seara la 18.30 are loc tranzactia de vanzare a apartamentului meu...si am mari emotii din cauza unchiului care...sper sa vina asa cum a promis si sa semneze si sa nu imi ceara mai mult decat sunt pregatita sa ii dau. Offff...abia astept sa treaca ziua de maine. apoi luni semnez actele de cumparare a ap de 4 camere...si apoi tb sa vad cum ma mut....Abia astept sa se termine odata cu totul...sa ma pot bucura si eu de bb in liniste.

Pumba...imi pare rau pt bunicuta ta, si sanatate multa ii doresc si refacere rapida.

Gata ca pic de somn....



Diana 6+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Dordia , chiar ma gandeam ca nu ai mai scris nimic de apartament. Sa fie intr-un ceas bun si sa iasa cum va doriti voi

Pumba , multa sanatate bunicii tale, sper sa treaca cu bine peste noaptea asta si sa fie bune analizele.

Mada , parca si tu promiteai ca ne spui ceva de o surpriza....ne mai amani mult? Cum a fost la nasi la petrecere?

Camy si Joy , pe amandoua. Bianca e bine multumim de intrebare. Vorbeste toata ziua, spre rusinea mea din vocabular nu lipsesc "buci", "tzitze" si "pasa" , bine macar ca nu spune decat daca o intrebi ce are acolo. Toata ziua vine la noi ridica bluza si spune "pupi buta" ii place la nebunie sa o pupam pe burta. De mancat mananca, de vorbit toata ziua trancane, intelegem cam 85%din cuvinte, dar nu mai vrea sa spuna cand face pipi/caca. De olita nici nu vrea sa auda, se joaca cu ea doar.

Joy , ce faci ai nascut? Nu te-am "vazut" in seara asta pe forum

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Ce bine am picat, taman in mijlocul discutiilor de intalniri! Pai ma inscriu si eu... dar numai la cea virtuala. Deocamdata.

Pumba, imi pare tare rau de bunica ta... Refacere rapida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Atit mai am putere sa va spun; ori arunc acest computer de pe Intercontinental, ori ma impusc. Am scris un mesaj mega-kilometric, si cind sa-l trimit, l-am pierdut.
ma grabesc - ca de obicei- imi fug degetele prea repede si cum cine se grabeste mai mult pagubeste...Of.


Joy,

quote:
ce vrei sa zici, ca nu esti destepta?
fara comentarii. nu ma provoca!


Miri, multumesc ca mi-ai pazit bijuteriile, am facut inventarul azi ( mi-a cam luat o juma' de zi! ) si erau toate la numar. Am si dormit bine-bine, fara cosmaruri si fugareli.

Cuscra-mea, ce pretentii sa mai aveam , dupa ce ca-ti luam baiatul? sau poate ne vei lua tu fata?

Pumba, imi pare rau pentru bunica ta, iti tin pumnii sa se insanatoseasca repede si tu sa te linistesti.
Sign me in pentru intilnire!

Tania, tare faza cu cordonul!

Cata cred ca Bia este singurul copilas din colectie care cunoaste anatomia corpului atit de bine


Leea , ai un copil de exceptie, trebuie sa fii tare mandra de el!

va pup, ma duc sa vad pozele alinusei.

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Lavi drum bun, sa vii cu multe poze!! ti-ai luat si Martini la tine? poate apuca si tati sa bea fara sa ceara permisiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

neata.

nu, nu am nascut si nici vitrina nu am sters-o. doar ca nu m-am simtit prea bine. parca-s ca la inceput de sarcina, cu greturi si stari naspa de lasa-ma sa te las.
daca mananc mi-e rau, daca nu tot mi-e rau. si spre dupa amiaza mi-a trecut prin cap sa iau un nospa si asa m-a lasat si greata si contractiile.
ca asa ma iau niste dureri de sale cu dureri de burta ca la ciclu si se lasa si pe picioare....plus ca ieri asa simteam ca parca as avea un roi de albine pe sub burta un zumzait, niste trepidatii, niste arsuri si parca-mi baga cineva andrele in burta....naspa. si ca sa fie totul ok, am si ameteli destulde urate ma duc intr-o parte rau daca nu ma asez jos mi-e frica naibii ca voi cadea cat sunt de lata.


gata cu vaicareala.

cu intalneala ramane si la mine cea virtuala. cu toate ca-s tentata de o intalneala, poate totusi ne vedem. mai rau este ca-s cam "betiva" acum, adica am asa o pofta de un gin, garone, sampanie!!!! sau macar un vin bun cu un pic de cola.
dar mai am pana la anul pe vremea asta cand ma pot imbata si cadea lata pe sub carut.

PUMBA insanatosire grabnica bunicii tale. stupide rau accidentele astea.

INA pai fugi si ia alt computadore. sa nu care cumva sa te impusti ca ....te alerg bine de tot sa stii.

CATUTZA trebuie sa fie taaare haioasa Bia cu pupi buta. tot asa grasuta este?
ce-i face unghia lui Mihai?

TANIA sa lesin ieri de ras cu cordonul tau!!!! nici nu-mi pot imagina ce spaima trebuie sa fi simtit.
cu meciurile de orice fel...noi ne uitam NUMAI la Formula 1, apoi cand lua startul "numai" Schumacher numai era interesant si acum uit, sau nu am timp si nici rabdare.
si eu ma mai uitam la CM de fotbal. singura, ca cristi este paralel cu fotbalul.

MIRI ce sa zic de oferta ta...GENEROASA. sincera sa fiu ma apuca groaza ca nu stiu cum ma voi descurca cand va veni si Vlad acasa. dar e bine cand stiu ca ma pot baza pe cineva. mai rau este ca si tu si Ela incepeti job-ul iarna asta si raman cu buza umflata....
si-mi place si instigarea la rapire de a ma lua cu voi.

FELI dar daca dupa bibele de seara o duci la spalat pe dintisori? sau il bea in patut si adoarme?
Vlad il bea cateodata in pat si se culca imediat, dar cateodata il bea plimbandu-se prin casa.

LEEA las ca recupereaza acasa cu mancarea si in timp se va obisnui si va papa si acolo.



mai, eu oscilez intre a cumpara cadita pt baita sau suport din acela cu ventuze pe care-l pot pune direct in cada mare.
asta pt ca si lui Vlad i-am facut baita la vreo 4-5 luni direct in cada. ma gandesc ca acum sa nu vrea si vlad in cadita si asa nu prea am unde o tine ca-i locul fff mic in baie...
oare merge sa-i fac baita pe suportul ala pus?

acestea fiind zise, ma duc sa termin de calcat.

Joy 39 & piticot( DPN 21.09.2007) & Vlad Andrei (1 decembrie 2005)


AMR 5 ZILE

Mergi la inceput