*** Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007***(9)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vas spune:

Eimotto, ai dreptate, de cand am bobo cunosc tot ce misca in oras de atata plimbat.Nu-mi scapa nici un magazin nou, Stiu cine cu cine se cupleaza (orasul e mic, ne cam cunoastem) dar se pare ca adunati toti km se vad pe la picioare.
Doxinu, apropo eu vreau sa zic ca inafara vergeturilor sunt exact ca inainte de sarcina. O sa-l pun pe sot sa-mi faca o poza sa va arat ce silueta am devenit. Doamne cat sunt de mandra.

Sunt mamica
poze
13.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Mica, Livia daca se culca seara la 10 se scoala la 2, la 5 si la 7. Daca se culca la 12 se scoala la 4 si la 6-7. Pe zi mai doarme de 2 ori cate 2-3 ore. Nu doarme cam putin?

Chiqui + Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

quote:
Originally posted by chiquitita

Mica, Livia daca se culca seara la 10 se scoala la 2, la 5 si la 7. Daca se culca la 12 se scoala la 4 si la 6-7. Pe zi mai doarme de 2 ori cate 2-3 ore. Nu doarme cam putin?

Chiqui + Livia (08.06.2007)




Acelasi program il are si bbilicul meu zici ca sunt gemeni!Mai rabdam putin si crec ei asa ne vor trezi mai putin.Cica nu dorm putin ca acum au crescut nu mai sunt mici si vor dormii din ce in ce mai putin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Aoleu doxinu din ce in ce mai putin? Adevarul ca sunt tare nesimtita sa ma vait ca doar doarme toata noaptea, iar ziua chiar daca nu doarme mai sta si in patutul ei si se mai joaca.

chiqui adevarul este ca nu prea stiu cat ar trebui sa doarma. AM cautat in cartea lui capraru dar nu am gasit. Am gasit in schimb de greutate. La 5 luni sugarul normal si-a dublat greutatea de la nastere. Exceptie fac sugarii cu greutate mica la nastere, ei isi dubleaza greutatea mai devreme. Cei nascuti cu greutate mai mare (peste 3.5 kg) si-o dubleaza mai tarziu.

Vai chiqui acum am vazut si eu pozele. E mortala Livia, are niste falcute sa le mananci nu alta.



Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Chiqui ce frumoasa e grasunica dulce
La multi ani!!! pentru capsunicile si capsuneii care isi serbeaza azi ziua numelui!

de Mario Dominic 15.05.2007

www.totsites.com/tot/mariodominic" target="_blank"> MARIO DOMINIC


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

mihamora vad ca deja l-ati scos in bar pe Mario Dominic . AM vazut pozele. A propos cum ii spuneti?
Si ce frezat a fost la botez.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

mihamora multumim la fel! Ce perisor mult are cavalerul tau!

Mica fata mea a fost invatata in brate de bunici si singura in patut nu prea sta, decat 5-10 minute pe zi la carusel. In rest, numai in pozitia de ragait si plimbata si vorbita in acelasi timp. Sau mai sta si in patul nostru dar cu cineva de vorba si asta pana urla ca vrea in brate.

doxinu,din ce in ce mai putin zici?! Macar noaptea sa doarma!!!

Chiqui + Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

fetelor din constanta, la inceputul lunii septembrie aveti expozitie in constanta
http://www.maniakids.ro/index.php

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Si in bucuresti cand avem BABYEXPO?

POZE rares(7 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

fetelor cine ma invata si pe mine sa pun poze cu puiulmeu?Dar sa explice asa ca la prostipas cu pas ca habar nu am.Vreau si io sa-mi laud puiutul dar mami nu prea le are pe astea cu computrerul,adica e la pamant.va rog fetelor care isi face pomana cu mine?HAi ca pricep repede promit!

Mergi la inceput