Cafea Senseo

Cafea Senseo | Autor: camellia

Link direct la acest mesaj

Dragele mele poate ma ajutati si pe mine intro problema.Nu de mult am primit cadou un expresor de cafea Philips Senseo si nu stiu unde as putea gasi cafeaua la noi in tara,deoarece m-am tot uitat prin supermarketuri si nu prea am vazut,sau macar ecopad-uri.Poate ma ajuta cineva cu un raspuns.Va pup si va doresc o zi buna!!!!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Initial creeata de camellia

Dragele mele poate ma ajutati si pe mine intro problema.Nu de mult am primit cadou un expresor de cafea Philips Senseo si nu stiu unde as putea gasi cafeaua la noi in tara,deoarece m-am tot uitat prin supermarketuri si nu prea am vazut,sau macar ecopad-uri.Poate ma ajuta cineva cu un raspuns.Va pup si va doresc o zi buna!!!!!!



Pe documentatia de la espressor ar trebui sa ai o adresa unde sa poti comanda online. Mai uita-te odata! Alternativa este sa cauti pe net sa vezi unde poti comanda.

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

si eu am acest tip de aparat si ma confrunt cu aceeasi problema; noi il avem cam de 3 ani, cumparat din Olanda.
de cate ori plecam din tara, ne facem stocuri de cafea; ultima oara am cumparat din Germania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Fetelor, eu am vazut astfel de pad-uri la LIDL. Nu am inca masinarie, dar deja mi s-a aprins beculetul cand le-am vazut. Era in jur de 1,30 euro pachetul.

Vad ca sunteti dispersate prin tara... eu stiam un Lidl in Ungaria, aproape de vama Varsand. Sau poate sunt si prin Bulgaria?!

Mai vazusem si un dispozitiv de-l umpleai cu cafea si inlocuia perfect padu-urile. Am vazut intr-o revista... dar nu mai stiu unde. Poate imi amintesc.

Iertati-ma dar mintea de gravida isi spune cuvantul...



Mitza cu bb2 si Miron Radu (06 oct. 2004)

Nazdravanii de sept-oct 2004 la 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Fetelor, ati incercat la Metro?? Noi cumparam des pad-urile astea de la Makro, de la echivalentul Metro-ului de aici.
In Cluj am auzit ca se gasesc la ceva magazin la care se vand tot felul de soiuri de cafea, de pe strada Horea.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camellia spune:

La Metro nu am incercat inca dar daca nu gasesc nici aici cred ca nu-mi ramane decat sa astept sa se deschida Real-ul in Galati.In Germania erau peste tot si nu credeam ca voi intampina greutati in a le gasi si la noi.Daca aveti noutati va rog sa ma anuntati si pe mine.Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fabya spune:

camellia mai ai o varianta si anume exista niste capse din plastic pt Senseo care o aceasi forma si o poti umple cu cafeaua care iti este si mult e si mai economic.Nu gasesti nici asa ceva,sa ai grija numai daca gasesti sa nu iei din metal cu eu am reusit sa-o blochez pe a mea si nu am mai putut-o deschide vre-o luna ,a ramas incremenita pina sa uscat in ea cafea in filtru.

Sa aveti o zi usoara si plina de surprize placute!
Fabya
Poze Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camellia spune:

Multumesc pentru sfat Fabya ,esti o draguta!Poate ne intalnim sa si corespondam pe mess.Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camellia spune:

Invitatia este valabila si pentru celelalte fete ! va pup !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camellia spune:

Cu parere de rau dar nici la Metro nu am gasit cafea Senseo,nici nu mai stiu unde sa caut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fabya spune:

camelia te rog acceseaza bifa sa primeste mesaje private de la ,,Profil personal,,


Mergi la inceput