***LA REDOUTE(47)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Tania frumos mail dar nu cred ca ne e adresat noua. sunt niste nesimtiti, caci dupa ce zic ca nu mai livreaza in Ro, ne trimit oferte si corespondenta. pai de ce?
Madau eu zic ca e vina Postei Romane, de aici a inceput totul, insa, si laredoute are partea ei de vina. nu trebuia sa ne mai ia banii pt. comnezi daca au stiut ca sisteaza livrarile catre Ro.
Corap eu nu aveam azi dim. nimic in posta. cine stie cand va aparea si cecul ala. ce naiba facem cu el? il inapoiem? unde il schimbam?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

mada, de kkt!!! (scuze)- merita facuta o reclamatie scris, cu nr de inregistrare si dovezi atasate, ca tot ne-am obisnuit.

corap, am coborat la cutia postala. Nu am cec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

pot spune sa-si bage undeva LR cecurile??

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Cu posta e tare greu , eu lucrez cu ei de 5 ani , am colete evaporate pt. care am facut reclamatii fara nici un rezultat.
Intradevar sunt de toata jena dar sunt de neatins fara un numar de colet.
Nici eu nu am cec , in cateva zile astept raspuns de la banca cu acel refuz la plata, ar insemna sa se intoarca aceeasi suma in cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu am primit acum cecul de la LR

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Offfffffffff!

Eu le trimit inapoi sa-mi vireze banii in cont. Pt ca altfel un cec e pe numele meu, unul pe numele tatalui meu, el nu are cont in valuta, e mai mare deranjul...daca m-as duce sa le incasez, il mai pun si pe el pe drumuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by andreap

pot spune sa-si bage undeva LR cecurile??

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004



cum se spune chestia asta in franceza ?

nasol daca au inceput sa vina CEC-urile.Adica ce nasol...ca doar la asta ne asteptam!

In alta ordine de idei,eu n-am primit nici acum raspuns la intrebarea pusa pe site despre coletul Osaka.Cred ca au trecut 2 luni de cand l-am trimis.I-am intrebat acum aproximativ 3 saptamani daca l-au primit si evident ca nu-mi raspund nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Jasmine, super urat din parte lor!!! Doar sunt banii tai la mijloc. Mai scrie-le, scrie-le tuturor: Sabine, Cristine, Stephanie...care mai sunt pe acolo, scrie la directiune, la Obala ala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Daca stiam macar in engleza sa spun,sigur le scriam..
daca as avea timp,parca as scrie pe la o televiziune de-a lor..sau la CNN..glumesc,dar parca as vrea sa stie toata lumea cum trateaza LR cleintii.Ca nu mai livreaza,treaba lor..dragoste cu sila...dar cum naiba sa suport 'jecmaneala'???asta as vrea eu sa se spuna pe toate poturile si-n toate ziarele.

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Am primit si eu catalog si tot sper sa nu primesc cec, desi se pare ca spre asta ne indreptam. Putem comanda in alta tara si sa platim cu cecul asta( evident de pe alt cont, ca asta e blocat)? Cred ca daca vin cecurile, cade si chestia cu chargeback-ul, nu?
Jasmine, sunt niste nesimtiti la faza cu coletul Osaka...
Cred si eu ca trebuie scris presei franceze, cu justitia nu stiu daca am rezolva ceva...
Cristina

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput