***LA REDOUTE(47)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Lorenza multa sanatate tatalui tau!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bai fetelor eu sunt bata la franceza, in engleza mi-a tradus cineva de le-am trimis un mail;...si nu am primit raspuns. nu am primit nici macar un catalog, astia ma sfideaza pe fatza, sau sunt satui de noi.
Daca ar fi in italiana cu draga inima as traduce tot, dar asa....
si eu sunt de parere ca textul facut de saddie e bun si-l putem trimite, poate-poate ii zguduim putin....
si o sapt. buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Bai ce-o mai fii si mailul asta de scuze????
Eu cred ca e pentru francezi si alte popoare acceptate, ca pt noi...ma indoiesc, ce ziceti?

Bonjour,

Suite à un problème technique sur notre site, vous avez connu des difficultés lors de votre visite sur nos boutiques.
Pour nous faire pardonner, nous vous offrons un cadeau surprise* pour toute commande.
Nous tenions à vous prouver l'interêt que nous portons à la qualité de nos services.

Cette offre vous est PERSONNELLEMENT réservée.

Encore toutes nos excuses et à très bientôt sur laredoute.fr

Pour bénéficier de votre offre lors de votre prochaine commande rien de plus simple ! Il vous suffira de faire votre shopping sur laredoute.fr et d'entrer le code 16942 sur la page "votre panier".

L'équipe laredoute.fr


Pour nous joindre :
par téléphone au 0892 350 350* (*0,34 €/mn),
par internet sur laredoute.fr, rubrique "contactez-nous"

* Pour un montant minimum d’achat de 15,28 € sur laredoute.fr. Offre valable une seule fois 3 semaines à partir de la date d’envoi de cet e-mail pour toute commande passée dans les collections Redoute Printemps Eté 2007 et Automne Hiver 2007. En cas d’indisponibilité, vous recevrez un article de valeur commerciale similaire. Non cumulable avec une autre offre.

Conformément à la loi Informatique et Libertés du 06/01/1978, vous disposez d'un droit d'accès, de rectification et d'opposition aux informations vous concernant qui peut s'exercer par courrier à : La Redoute - Service Relation Client 59081 Roubaix cedex 2 en indiquant nom, prénom, adresse et n° de client.
Par notre intermédiaire, vous pouvez être amené à recevoir des propositions commerciales d'autres entreprises ou organismes, ou être informé également de nos offres par e-mail, téléphone, SMS ou par courrier. Vous demandez à recevoir nos offres commerciales. Si vous ne le souhaitez pas il suffit de nous le signaler par courrier à La Redoute.
Vous pouvez à tout moment avoir accès et changer les informations concernant vos coordonnées (adresses e-mail et courrier, changement de patronyme...) dans la rubrique "Mon compte " et gérer votre abonnement / désabonnement dans la rubrique "Mes Newsletters".

La Redoute se réserve le droit de collecter des données sur l'utilisateur, notamment par l'utilisation de cookies. La Redoute peut, pour des raisons commerciales, transmettre à un partenaire commercial l'identité et les coordonnées des utilisateurs des services. L'utilisateur est informé que ce traitement automatisé d'informations, notamment la gestion des adresses e-mail des utilisateurs, a fait l'objet d'une déclaration à la CNIL sous le numéro 599061 du 18 octobre 1998.


Tania 33+ &
bebe Anna
& "Che" Stefan (17.12.2005) www.babysfirstsite.com/stefanmarcu" target="_blank">Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da. D'astea primeam inainte din cand in cand, e o strategie sa te faca sa comanzi...

Edit: am verificat mailul si il am si eu in inbox Astia pe bune ca merita dati in judecata pentru nesimtire si incompetenta!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Acum reusesc sa intru si eu..din pacate.Vreau sa va spun ca am vazut reportajul.Bravo!
Si eu primesc mail-uri de 'scuzati va rog',alaturi de mailuri'ti-am anulat comanda si am trimis CEC'..idioti incompetenti!
Daca vreti sa scriem pe undeva,pot incerca sa scriu si eu,dar in engleza.
Oricum felicitari pentru curajul de a aparea "pe sticla"

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

sters!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

nu pricep de ce mi-a aparut mesajul de 2 ori! Scuze pt ocuparea spatiului.


CLAUDIA, si "sfidare" as adauga eu!

LORENZA toata gandurile bune pentru tine si tatal tau!

Tania 33+ &
bebe Anna
& "Che" Stefan (17.12.2005) www.babysfirstsite.com/stefanmarcu" target="_blank">Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

AI UN CREIONAS SI POTI STERGE UN MESAJ .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Salut fetele!

Din ciclul "posta romana de kk"..sa va povestesc acum faza. Dupa cum stiti va spuneam vineri ca mi-a venit un aviz ptr un colet de pe strawberry..buunn, ma duc acum la posta il iau, si cand ajung acasa si il deschid mi s-a facut rau..nu erau rimelurile pe care le asteptam si pe care le-am verificat pe site ca-s intrate in tara de pe 23...ci era parfumul sotului..care apare ca NU e intrat in tara. Sun acu' la Infopost si ce credeti ca-mi spune donsoara de acolo..siderata ca si mine de altfel...ca poate o fi vreo defectiune la baza de date si apare coletul ca fiind nevenit. . Sa ma mai duc odata la posta si sa-l cer si pe celalalt. Dupa cum vedeti....intreb din nou...oare LR o fi de vina ca nu ne-au ajuns coletele? O intrebare retorica evident

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

uitati-va in cutia postala - ca la mine au venit 2 cecuri

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput