Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Carmen - si eu i-am cumparat voalul, 250 RON; ce sa te faci asa-s preturile. Si era si "de firma"..Coronita e la fel ca si pret, sau chiar mai mult.

Fetelor am vazut ca discutati despre burtica care se vede prin rochite. Asta se poate rezolva perfect, fara sa fiti nevoite sa va rezumati la o rochie cu corset, cu un chilot special (exista in 3 culori: alb negru, crem) care are si varianta clasica si tanga si se poate achizitiona de la Triumph. E super!!!

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu am scapat de voal... ca miresica a avut voalul inclus in pretul rochie... si cat de mult a fost rochia.......... cred ca si al ei ajungea la fo 2-3 mil.

Stiu ca asa se face, ca nasa ia voalul... dar daca nu a avut un pret fix... practic era cadou la rochia de mireasa... cat era sa-mi ceara pe el...

Noi mai avem 2 sapt. pana la nunta... si de rezolvat diverse:
- tzoalele mele
- flori (avem pile... un var care importa... deci clar mai ieftin)
- place-carduri (pe care miresica le vrea in forma de floare... tot intreb unde sa le fac... inca n-am aflat)
- meniuri... ca doar cu tipografiile lucrez diverse de-ale mele... macar cu astea s-o ajut... sa nu de-a fara numar pe ele...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Simo petrecere frumoasa, sa aveti vreme frumoasa.... iar totul sa iasa mai bine decat si-au imaginat... si asteptam pozeeeeeeeeee.



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Simo - astept poze. Sa zambesti cu gura pana la urechi...si sa-ti etalezi silueta de nasa in toate pozele. Apoi astept si amanunte, sa iau si eu exemplu...

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Simo va dorim si noi vreme super si petrecere frumoasa!!
Si da, asteptam pozeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

fetelor va multumesc din suflet pentru urari.Sa speram ca avem vreme buna ca dupa cum se prezinta pronosticul.....insa nu are nimic,au finutii belsug in viata.
Suntem emotionati dar trebuie sa fim tari pentru ei sa ii sustinem.
Ma gandeam ca acum ceva timp eram in locul lor si aceiasi fiori ii aveam si stateam cu sufletul la gura.Nasii nostri ne-au susinut si asa trebuie sa facem si noi.
Din cate am vazut mai este o nasica pe 7 iunie carmenpit77.
Ii doresc sa aiba o zi frumoasa si sa ne bucuram alaturi de finutii nostri.
Gata ,ne apucam de treaba , sa ne aranajam pentru maine, ca sa fie mandrii finii de nasii lor.

Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Simo,
Petrecere frumoasa si sa aiba finii vostri o nunta frumoasa si o viata frumoasa impreuna!

Asteptam poze!!!

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Nasica Simo n-ai nici o veste pt noi, o poza, ceva??Nu mai zic de-o bucatica de tort.Acum cred ca te refaci dupa asa petrecere. Ia o pauza, si vino aici, la o poveste mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:


Ca tot am trecut pe aici, mai avem si noi putin si intram in linie dreapta, sapt viitoare,cel tarziu peste 2 sapt mergem toti sa comandam lumanarile si buchetele.
Si mai avem putin peste o luna, si io n-am de nici unele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Carmen bine ai venit in club.Eu sunt rupta de oboseala ,sambata am fost si la nunta si la botez si inca nu mi-am revenit.
Vreauuuuu poze!
Rochie nu mi-am gasit,saptamana asta merg sa caut si pt nunta si pt botez.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput