Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Eu cred ca batrinii au o problema cu rosul din invidie . Ca nu pot ei sa poarte rosu . Negrul mi se pare si mie foarte elegant, dar parca e prea sobru...O rochie cu negru si cu alte culori pe ea e ok . Eu i-am intrebat pe fini daca au vreo problema cu rochia mea rosie (inainte sa o comand) si au zis ca din punctul lor de vedere e ok, asa ca se pare ca am unda verde. Si vorbind de verde am vazut si niste rochii de un verde foarte fain si ma gindeam ca nici verde n-ar fi rau pentru o rochie de nasa.

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Uitati aici un exemplu de rochie verde
http://barijay.com/style.php?coll=barijay&PHPSESSID=35befc714d1ead9646af3999fb7a1155&showid=199


Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

ancadm-frumusica rochita.Sper sa iti vina bine,
Eu am vazut un verde mai estompat.Fiind si taftaua mata se vede bine.Abia astept sa ma duc sa o probez.Sper sa nu am o dezamagire ca asa se intimpla.Ce imi place la nebunie cand ma duc sa probez ma desumflu de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Simo, rochia verde nu e pentru mine. Am postat-o numai pentru idei, pentru cine cauta rochitza. Eu am comandat deja alt model, pe rosu.
Patesc si eu la fel cu probatul. Vad cite un model, imi place, ma visez in rochia respectiva si cind o pun pe mine e dezastru . Mie imi plac tare mult cele adunate pe un sold, sau intr-o parte, pe talie.

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Uitandu-ma pe site-ul pus de Anca...eu asa un verde as purta la nunta:;
http://barijay.com/style.php?coll=barijay&PHPSESSID=35befc714d1ead9646af3999fb7a1155&showid=236&PHPSESSID=35befc714d1ead9646af3999fb7a1155


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Multumesc pt urari,ce ai crezut Eliano ca mai fac altul,No WAY.

E un grasan si un scump si il iubesc de mor asa ca sunt o fericita.

Rochii inca mai astept am vazut cateva insa nu au sosit inca,sperantza moare ultima asa ca astept.

Apropo de culori pe un alt site citeam ca nasa e obligata sa poarte rosu ca cica aduce noroc,eu le-am zis finilor ca o sa am eventual desuuri rosii dar de vazut le vede doar nasu

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Gio cum a fost la serbare?

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

frumossssss!!!
nu ma asteptam ca piticul meu de 2 ani si 4 luni sa spuna poezia, sa stea cuminte pe scena si sa nu planga. Dar uite ca l-am subapreciat. a recitat cele 8 versuri cu mimica corespunzatoare. am baiat mare, ce mai!!!!

am intrat sa va urez:
www.dropshots.com/giova2#date/2008-04-25/12:06:54" target="_blank"> Paste Fericit!
Fie ca lumina Sfintelor sarbatori sa va aduca pace, liniste si bunastare!
noi plecam maine dimineata in Alba Iulia la parinti si nu stiu cand mai am timp sa intru.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:


Sa aveti un Paste Fericit!




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Hristos a inviat!
Am si eu nitel timp acum si am intrat sa vad ce ati mai scris.
Gio si eu cam acelasi verde as purta...dar vreau sa va intreb ceva. EU NU VREAU ROCHIA SA FIE LUNGA!!!!! Adica maxim sub genunchi. Oare fac impresie proasta? Ce sa fac am un atu piciaore lungi si frumoase. Si trebuie sa l evidentiem, nu? Am vazut rochii de tafta pana la genunchi dragute la targul de nunti. Am vazut si la un magazin din Titan. Dar nu am probat inca nimic.


Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput