FIV de toamna -partea a - 2-a.

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna fetelor,

Dupa sperietura de vineri cand am zis ca mor, azi sunt ok, ciclu este pe terminat sper sa ma "reglez" cat de curand, asa cum spune si Ralu om vedea ce s-o intampla.

Anis: uite nr.de telefon de la Giulesti, Cab.Sterilitate: 212.60.82, dar eu zic sa suni la NordMedica si sa vb.cu asistenta Viorica de acolo sa te programeze pt.operatie. Niculescu in August va fi in CO.

Pupici la toate

"Monicelor" pe unde sunteti? Ce faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Buna fetelor,
Nu prea am ce sa zis. Astept sa-mi vina rusii ca sa incep si eu cu analizele.
Astept concediul cu asa nerabdare si sa mergem la mare si la soare .
va urez o saptamana buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Aici sunt Pia. Astept sa-mi vina ciclu ca sa merg la Ancar si ma gandesc la concediu.......pana in august mai este.
pe toate

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Deci suntem in asteptare toate si cu gandul la concediu....sper sa ajung si eu la mare o saptamana in august
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Fetelor,
daca mergeti la mare ar fi bine sa treceti pe la Techirghiol. Am auzit ca face bine. Merita incercat. Am citit la un alt subiect ca se fac impachetai sau asa ceva.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Pai exact asta fac monixescule, ma "impachetez" si ma duc la mare. Unde nu mai vreau timp de o saptamana sa aud de doctori, tratamente, infertilitate, sterilitate, fiv, icsi, ui, aia etc, etc.
Dupa care ma intorc si ma despachetez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Asa Ralucuta ,
sa te duci la disco, sa te distrezi, sa mananci peste (ce pofta am) si alte fructe de mare, ca sunt bune. si sa vii de acolo detasata de aceste chestiuni
bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Salut gagici,

Nici eu noutati...doar ca am observat ca in perioada sa-i zic fertila, ma cam doare operatia. Este normal Pia? Ai avut si tu simptome? Am si dureri interioare, dar eu spre deosebire de voi, nu pot sa le identific....

Raluca, ziceam ca nu am avut intentia de a-ti provoca pofta de concediu....eu nu stiu cum sa-mi temperez pofta mea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Monix ma alaturi lui Ralu, fara tratamente, fara doctori, doar mare, soare, relaxare, distractii si atat.

Ileana hai mai ca nu le stiu pe toate nici eu nici nu mai stiu ce simptome mai am cu dereglarile astea.
Vezi ca pe Ralu a "corupt-o" sotul la somnic dupa un pranz copios.

Ne-am decis sa mergem la mare sa ne ralaxam

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

quote:
Originally posted by crinuta

Draga Gabi, am citit in mesajele mai vechi despre tratamentul Liviei pe care l-ai urmat, si doream sa ma sfatuiesc cu tine deoarece eu am niste reactii foarte ciudate.
Ai vreo adresa de e-mail unde iti pot scrie mai detaliat?
Adresa mea este :ioanagotia@hotmail.com.
pupici
Crinuta



simonageorgiana@rdslink.ro

Te pup,

Gabi.

Mergi la inceput