Trunchi arterial comun?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Sintem dezorientati cu totii , nu stim incotro sa ne mai adresam , bebe a avut pina acum prioritate in sensul ca nu stiam ce se poate face anume si cit mai urgent posibil . Acum fiind in posesia diagnosticului si fiind pus pe tratamentul potrivit putem sa ne intindem antenele si catre formalitatile atit de dezgustatoare , multi nervi conumati si hirtii cit cuprinde . Noi in momentul de fata stim ca avem acordul doctorului de la Cluj si bebe trebuie dus de urgenta acolo . Eu sint singura care ma pot ocupa de aceste formalitati , dar si eu am un servici pe care nu-l pot lasa de izbeliste , imi asigura un anume trai mie si familiei mele .
Rog spune-mi unde pot gasi documentatia necesara pentru a putea face un apel umanitar pe acest site .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Gasesti detalii aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

ms. frumos pentru indicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Messa spune:

daniela, activeaza-ti mesageria privata, te rog, vreau sa-ti trimit un mesaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Invata-ma cum sa-mi activez mesajele private sau daca nu scrie-mi pe adresa de mail personala danielalfun@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Cred ca am reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Messa spune:

daniela, ti-am dat mail pe yahoo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Messa ,

Am vazut pozele , ai o fetita dulcica foc , sa-ti traiasca , sa fie sanatoasa ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Azi l-am dus pe bebe la Cluj . A suportat cu brio drumul . Sint fericita . Asteptam cu sufletul la gura sa auzim cind va fi ziua cu pricina ( ziua operatiei ) .
Tineti-mi pumnii va rog . E asa de scump . Cum am sa am ocazia am sa va arat poze cu el . E cel mai frumos baietel din univers .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Nu inteleg de ce nu primesc nici un mesaj macar de la voi , voi nu vedeti mesajele mele care le scriu pe forum ?

Mergi la inceput