Piticodromul de sept-oct 2005 (185)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Ce incalceala...
Vreti s-o lasam pe saptamana viitoare?
Nu ne-am dat seama ca e sarbatoare si ne-am incurcat.
Medy? Tu ce zici?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Mama ce intalnire de nivel inalt,inclusiv sotii intra-n actiune...Eu votez sa ne intalnim cand vreti voi...la Cluj.

Multumesc pentru urari(si eu sunt si Maria) si urez la randul meu fetitele si baieteii,mamicile si taticile!La multi ani!

Ii urez lui Kid si Inei nunti asa cum si-au visat.Si-i urez si Inei,mama lui Noa(nu stiu daca a avut sau nu loc evenimentul).
E fain la voi ca peste ani nu veti fi nevoite sa raspundeti la intrebarea clasica a copiilor,in momentul vizionarii pozelor de la nunta parintilor,"da eu unde am fost?"Ale voastre printese vor fi prezente.Asteptam cu nerabdare poze cu miresele si miresicile noastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Mifloricico, eu m-as fi intalnit chiar si numai cu tine , oricum ma pregatisem in sensul asta (sa cunosc in sfarsit marea gasca).
Deci, AMANARE ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

La multi ani pentru toate Mariile si Marioarele din piticodrom fie fetite sau mamici si de ce nu bunici!
Multa sanatate si fericire ca restul vine de la sine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Diana desi eu prin Cluj trec expeditiv, sunt de acord cu propunerea ta . Prin septembrie vin (teoretic ).

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Ce de Marii sub acoperire.

Diana, la multi ani si petrecere frumoasa azi!
Sotul Ramonei.

Da, incurcatura cu sarbatoarea asta. Zina si Medy, daca se hotaraste aminarea intilnirii mari pe saptamina viitoare, va invit miine la Mall la Vitan la 18:30 la o intilnire mica (vine si vecina Irina). Mie mi-e foarte greu sa ajung la taco ala, pentru ca voi fi cu carutul si nu voi avea masina, deci va trebui sa conving un taximetrist sa ma ia; asa la Mallul meu ajung in 3 minute mers lejer. Ce ziceti?

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Gata, eu zic ca-i ok asa; Amanam intalnirea mare pentru saptamana viitoare si maine facem una mica; Ok?
Maine eu vin la Mall, Medy, vii? Vom fi cel putin 4.
Asa ca fetele care pot veni maine, s-a schimbat locatia, din Don Taco s-a facut Mall.


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Ioana75, sa sti ca nu este o idee rea, mai ales ca stau aproape.
S-a facut, mine la ora 18,30 la Mall Vitan.
Rezervarea de la Don Taco am anulat-o.

Mifloricico, hai si tu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Daca imi trageti teapa si mine.........eu tot va iubesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Medy.

Ce ma bucur ca veniti. Deci ne vedem sus la mall, la etajul cu chestii de mincat; sigur gasim locuri; eu am nr de telefon de la Irina si Zina; Medy, ne recunosti din poze?

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput