PIERSICUTZE de iul-aug 2006 (52) - 1 anisor - LMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea25 spune:

hehe ce de lume noua
ralucaspm felicitari! sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos si cumintel!
lucians bai e super haioasa Daria baietika
sarilla felicitari ptr MAMA .asa si fiimea toata ziua zice tatatatata dar cand ne rasfatam noi doua ,ma ia asa ca si cum m ar lua de gat si ma baleste putin,adika ma pupa
si Ari zice "ata" adika gata , aplauda mereu ,canta ,danseaza da din genunchi si din coate de parca ar fi o ratza .de mers in casa merge f bine ,afara mi e cam tarsala sa o las singurika si ea imi impinge mana adika ca nu vrea de manutza...capoasa nene
pupici la mamici andreea25 mami de ariana-irina
(04.08.2006)

www.flickr.com/photos/9544071@N07/" target="_blank">Pozici iunie-iulie
www.flickr.com/photos/9544071@N07/1026056111" target="_blank">Turta Ariana/1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:


Multumim fetelor pt urari

Babee suntem 6 !

Raluca 5+ si Ioanna (5.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_Ioana spune:

Raluca mama, mega-felicitari !!!!! Esti foarte meseriasa dupa parerea mea!!! Eu nu mai am curaj prea curand sa o comit, pentru ca sunt capiata de oboseala, nu mai stiu de capu' meu
Sarilla, esti belea fata, auzi la ea, e cam ciufut soarele, hihihih!
Gata bagajul, am luat de toate, so help us God cum zici tu
Maine de dimi ne imbarcam spre Mamaia
Norocutza, pupam la fata
Nati saru'mana , pupam

M-am strans si eu acas' acu' , am fost in service serios azi: vopsit, manichiura, pedichiura, epilat , tratam cosmetic, ca eram cam cazuta si ne-nimic de fro luna acu' sunt giugiuc si gata de mare
Asadar va pup apasat si sa ne auzim cu bine in 10 zile

Cristina si Lucu- nume de scena Zarzarel (21 jun 2006)


http://www.flickr.com/photos/9618861@N07/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

parol ca n-am baut da-s ametita
Raluca eu stiu asa:Doniro, Emiliapop, eu, tu si mai cine?Citesc eu din an in paste si postez pe masura, dar chiar asa?Completeaza te rog

Cristina Ioana sa-ti fie de bine"revizia", de-abia astept sa vin si eu acasa ...dar cred ca pana atunci dau o fuga in Ungaria ca merita


-----------------------------

Gabriela, Rebecca si Phillip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Raluca, felicitari! Sarcina usoara si un bebe sanatos! Pupici pentru curaj.

Spuneti-mi si mie cine mai sunt gravidutele de aici. Babee, inteleg din mesajul tau ca trebuie sa te felicit si pe tine. Sarcina usoara si tie!

Cristina, cum mama, ne auzim in 10 zile?! Pai nu ne intalnim cu fetele in Ct? Va doresc drum bun si sedere placuta! De miine ma bag si eu in reparatie la beauty saloon, incep pregatirile de mare.

Sarilla felicitari pentru cuvintelul ce are efect magic!

Tweety, bine ai revenit! Tre sa ne gandim si noi curand la intarcat. Cred ca o sa ma terorizeze.

www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de Lea dulcineea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SARILLA spune:

Raluca FELICITARI!!!
Sa ai parte de o sarcina usoara si sa ne tii la curent cu evolutia voastra,da?

SARILLA si RAZVAN, copilu' atomic
www.dropshots.com/SARILLA" target="_blank">FILME,POZE,COMENTARII
Cum a inceput totul



You don't need eyes to see, you need vision...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolica spune:

'neatza fetele!

Mai, mai, ce veste! Felicitari Raluca pentru sarcina. Sa-ti dea D-zeu un bb vesel si sanatos.
Gabi, bine ai venit in livada. De mult tot vroiam sa scriu, dar tot uitam. Lucians mi-a trezit interesul cu "acostarea" ei in parc Eu nu am putut vedea pozele cu Rares. Le mai pui odata te rog.
Pe Philip l-am intarcat brusc la 7 luni. Primele 3 zile s-a trezit noaptea sa suga, dar i-am dat doar suzeta, pe care initial a refuzat-o. In afara de suzeta nu i-am oferit nimic, nimic. Am vrut sa-l obisnuiesc sa doarma continuu, sa realizeze ca nu are de ce sa se trezeasca ca oricum nu primeste de mancare sau de baut, decat suzi si dupa 3 zile a functionat, a dormit continuu. Cand avea durei si urma sa erupa un dinte, gemea noaptea chiar plangea in rest somn lung. Acum doarme de la 21 la 8 si e minunat.
Mamidestefan, multumim de invitatie, dar nu putem...Petrecere frumoasa si asteptam poze chiar si o felie de tort virtuala, cum ne -ai obisnuit, desi am tot asteptat in ultima vreme un tortuletz o prajiturica si... nimic

Piersicoiul Philip www.onetruemedia.com/my_shared?z=151ac795bd3f8dae198330&utm_source=otm&utm_medium" target="_blank">filme + www.dropshots.com/nicolica" target="_blank">iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tweety7 spune:

Babee mai avem doua gravidute: m_floruta si monicutza_bb.
mamanati

www.dropshots.com/Tweety7" target="_blank">Videoteca Varsta gogoashei
Don't cry, for if you cry your tears might prevent you from seeing some beautiful things ahead of you!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tweety7 spune:

Sau ele au nascut deja? Spre ca n-am facut vreo gafa.

www.dropshots.com/Tweety7" target="_blank">Videoteca Varsta gogoashei
Don't cry, for if you cry your tears might prevent you from seeing some beautiful things ahead of you!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolica spune:

Sarilla, felicitari lui Razvanel pentru mama! Eu inca astept cu nerabdare...momentan Philip zice nana, dar vine ea ziua cand voi fi si eu in al 9-lea cer!

Piersicoiul Philip www.onetruemedia.com/my_shared?z=151ac795bd3f8dae198330&utm_source=otm&utm_medium" target="_blank">filme + www.dropshots.com/nicolica" target="_blank">iulie

Mergi la inceput