Colectia de toamna iarna 2005(145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Feli,vezi ca n-am incurcat borcanele cum zici tu ci asta am inteles din ce a fost scris.Scuze!

Ma pun la masaj.....


de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Voi ce mai dati de mancare seara la copii ce io nu mai stiu ce sa-i dau de papa.

de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Fetelor, treceti-ma si pe mine pe lista cu un carucior ROZ .
Am venit de la dr., bebe e bine, foarte activa, cam micuta, dar in grafic. Mi-a spus ca nasc intre 25 si 28 septembrie...hehe, pe 28 septembrie facem 5 ani de casatorie, ar fi ceva!

Va pooop ca sta Che calare pe mine si trage de fire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

asta e numai un mesaj test ca nu stiu de ce nu-mi mai apare semnatura.

Tania 32+ &
bebe Anna
& "Che" Stefan (17.12.2005) www.babysfirstsite.com/stefanmarcu" target="_blank">Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Buna
ne-am intors de la Tusnad, am stat putin ca ploua.
Madau analizele ptr tiroida, ca n-am apucat sa citesc se numesc TSH (asta dc e mai mic decat normal esti hipotiroidian si anticorpi...(T4 si T5)
eu am mai facut si o ecografie la gat, asa au descoperit nodulii de 2.5 cm diameptr, ad gusha polinodulara.
dc vrei amanunte o sa caut si iti spun la ce clinica am facut eco, era pe langa muzeul... langa magazinul Victoria.
celelalte analize se fac la orice laborator.
hai ca mai citesc si revin

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Tania felicitari!!! Sa dea Domnu sa fie Anna bine si sa iasa la termen sanatoasa, voioasa si mancacioasa!!!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Tania, sa va traiasca printesa Anna. Sa fie sanatoasa!

de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Tania las' ca-i bine si asa...sa va traisca printesa ANNA, sa creasca mare si sa fie sanatoasa. E frumos sa fii mamica de fetitza sa stii. Ce culoare ai luat Quinny?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara...

Nu am putut intra din lipsa timpului. Stefan e binisor...dupa ce i-am dat azi dimi lapte...si aseara piure cu ficatel....azi s-a muiat iat kk dar...a facut doar de 2 ori si inca o data f. putin. Asa ca ne-am intors la regim si la lapte fara lactoza pt cateva zile. In rest e ok, vioi, rasfatat si...fara alte simptome.
Azi a papat banane (vreo 3) supa cu orez si morcov mult si sticsuri. Acum la papat un bibe de lapte Nan fara lactoza (de fapt...doat 100 ml). Sa speram ca e ok, ca de azi de la 12 nu a mai facut kk deloc. Acum doarme...si e ok.
Il mai tin pe regim si maine si poimaine si apoi incep sa ii bag si lapte normal dar cate putin.

Merg sa citesc din urma!!!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Camelia ma bucur ca sunteti acasa....si...sanatate multa!
MariaAlexia ms mult! Curajul l-am capatat la prima si unica enterocolita...cand disperam si ceream sfaturi care acuma...m-au ajutat enorm. E adevarat ca eu l-am preluat cat de cat pus pe picioare..dar...totusi e in refacere...si ce ma oftica rau e ca...nu prea am alternative de papa...si el ar papa mititelul. Dar...mai rezistam 2-3 zile sa se refaca bine de tot.
Silvia..ce bine ca mai intrii si tu! Despre bona...habar nu am si nu te pot ajuta. Ai mei...stau saracii cu Stefan dar...e f. obositor pt ei. Dar...inca un pic si il duc la gradi de la 3 ani.
Ionikka ....Felicitari si sa dea Domnul sa fie sanatos/a si sa ai o nastere usoara!!!
Xandra eu i-am luat lui Stefan 94 dar mai mult 102 ca...decat sa ii fie mici mai bine usor largute. Diferenta nu e f. mare!
Pischi sanatate muuulta!!!

Fetelor ma opresc aici cu cititul...ca nu mai pot de somn. Voi reveni maine!!!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput