Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marani spune:

DANUTZ, am trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

quote:
Originally posted by dianocica

de emotie, cred, am uitat de ce intrasem . sa va spun ca a iesit si nr. 6. bun, poate ne oprim. adica poate facem o pauza sa mai dormim si noi una-doua nopti intregi....

diana si david 03.12.06
www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru Sonia
M-am certat cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. In schimb Marian Iancu e obraznic si umbla cu tot felul de jargoane care nu e bine sa le dai la presa.




BRAVAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! eu tot pe nr. 6 il astept! Sa aveti nopti bune de-acu si o pauza lunga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

a deju, daca nici de dragul siluetei tale nu apar fetele pe aici, eu ma retrag spre clona si apoi la somn. sunt 28.5 in camera la noi! se simte cum vine aer rece de afara!!!!!!!

va pupic, somnic usor

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Lavinia!!!! Iti doresc tot ce-mi doresc si mie, ai grija de Mihaita si Doamne ajuta sa mearga treburile mai bine intre tine si sotul tau!!!! Pupici muuuuuulti!!!! SI mai scrie-ne ca ne e dor de voi!

Of, Alex, ca multe mai avem de tras uspa o sarcina! Ai grija de tine...Pupici...
Danutz, de acord cu fetele...trimite soacra acasa, scapa de cumnatul cheltuitor si nemuncitor si incercati sa va vedeti de treburile voastre ca o familie unita ce sunteti! Ia-l cu binisorul pe Cata!
Dianocica, priceput ca nu sunteti in Bucuresti...priceput ca sunteti la socrii, dar unde???...priceput ca faceti botezu', da' nu priceput cand...prioceput ca d mai are un dintisor......ma lamuresti?



Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

NA asta da AER CURAT,asa mai merge,mai respirabil,vantul a mai stat,sa vedem ce-o urma.
KTRINEL,drum bun tatalui,sa ajunga cu bine la vatra
ALEXANDRA doresc din suflet sa te faci bine,...si normal ca te vei face!
DANUTZ,imi pare rau sa aud ca ai de astfel de probleme,iti doresc sa se solutioneze...in avantajul tau si al copilului,soacra in casa e o pacoste,mai bine sa plece la ea ..
LAVINIA sa fii fericita!!!


Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

Avema si noi ceva poze noi,pt cine doreste sa vadaRONTAILA si PISCINA CEA NOUA

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

aici sunt fetele..maine plec la ai mei, sambata este nunta fratelui meu...dupa care imi iau zborul catre coclauri moldovenesti..la mare racoare....fo 2-3 saptamani.....abia astept

octavian e bine inca ia antibiotic...dinte inca nu avem..speeeer sa ne intoarcem cu el de acolo...

dandusa, zbor placut !

asiza, ruxandra


Alina,mami de Mihnea-Octavian

varsta Octavian;


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Sosonica, ne rugam pentru tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DESIREE,drum bun,distractie placuta,si sanatate muuuuulta lui Octavian cel frumos!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by adinazot

DESIREE,drum bun,distractie placuta,si sanatate muuuuulta lui Octavian cel frumos!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia



multumim !


Alina,mami de Mihnea-Octavian

varsta Octavian;


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Sosonica, ne rugam pentru tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

dolores chiar intrebasem de tine si mi s-a sters tooot mesajul,acum mi-am amintit,ca atunci am uitat complet de nervi,ce si cui scrisesem.
ma bucur ca mai vii pe la noi,sper sa o poti lua de la inceput.
noi te asteptam cu drag sa ne spui tot despre David.
sper sa va treaca repede rosul in gat!
dianarus imi imaginez prin ce treci,dar noi nu ne plictisim nicicum,tu trebuie sa vii si sa spui tot ce te doare,si mai ales cand este vorba de sanatatea copilului! daca nu spui cand ai o problema,atunci ce ?? crezi ca avem lucruri mai importante decat copiii nostri?
alexandra-a treia bolnavioara.sa ne spui ce ai aflat la analize si cum te mai simti!
aka,hai si tu la etichete!
danutz si valabil pt toate fetele care au probleme cu soacrele te inteleg perfect si cred ca niciuna dintre noi nu ar fi fost cu capul intreg in situatia ta,cu soacra pe cap si cu certuri in casa din cauza ei.tensiunea va va duce la certuri grave intre voi,barbatii asa sunt ei claditi sa-si apere mamele ,de rusine,de frica,de mai stiu eu ce ,nu pt ca nu isi iubesc nevestele,dar prefera sa le sacrifice pe ele(pe neveste) decat sa isi raneasca mamicile.nu va certati voi pt ea ,pt ca nu ai sanse nicicum,decat va innebuniti unul pe altul.solutia e sa o infrunti direct,fara cearta,i le pui pe tava,nu astepta sa se adune si sa rabufnesti si sa produci o ruptura mare intre tine si ea,sau chiar intre voi trei.mai bine puse pe tava,ea va lasa botul,dar nu va fi scandal daca tu nu o provoci la cearta si vorbesti cu ea in asa fel inact sa nu aiba ce povesti fiului.si daca lasa botul,asta e,ii va trece intr.o luan doua noua,important e ca tu sa fii cu mintea intreaga pt copilul tau si pt tine in primul rand!
o sa ajungi la nebunia,ltfel.
eu una as ajunge,nu suport asemenea tensiune in casa,abia l-am suportat pe tata 3 luni...
casa ta e casa ta,ceea ce comanzi tu trebuie respectat,altfel nu o obliga nimeni sa stea.
sau poate are impresia ca o obligati si face si ea ce o taie capul.asa ca spune-i direct ca nu e nevoie de ea.
eu am spus de multa vreme la toata lumea ,atunci cand am cumparat casa,ca eu voi trai singura ,ca asa vreau eu sa imi traiesc viata eu cu barbatu-meu ,ca eu am muncit sa o iau si sa iau tot ce e in ea,nu am primit nici o lingura de la nimeni,asa ca daca vreau sa imi treaca cineva pragul,bine,daca nu,nu.ca destul cand stateam cu chirie imi venea cand unul cand altul ...Ca eu una nu am stat nici la socri,nici la parinti,nu am creat obligatii asa ca nici la mine nu vine nimeni.
ajutor? prefer singura,obosita,ametita.
sau bona,cum zic fetele.aia executa ce zici tu.nu vrea,afara.alta.soacra,de s-ar putrea schimba si ea,afara alta,ar fi bine,dar o dai afara pe usa si vine inapoi pe geam.TOT EA.NICI MACAR NU SE CAMUFLEAZA.si nu ai facut nici o treaba.



S.

Mergi la inceput