Piticodromul de sept-oct 2005 (184)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Ioana, felicitari! Sa-ti traiasca Smarandita! Sa fie sanatoasa,cumintica si mancacioasa! Si tie refacere rapida!
Tonnia, imi pare bine ca mai scrii si tu din cand in cand. Te cred ca e greu cu doi. Uneori te capiaza unul, dar 2!



Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

Felicitari Ioana! o fetita perfecta iti doresc; asa, ca Miruna:)

Ramona si dulceata de Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Ioana, felicitari pentru Smaranda cea dolofana ! Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa si norocoasa !

Cge, drum bun si succes !

Pup toate fetele.

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata la pranz!

ce liniste in zona .... noi am fost de dimineata in parc asa cum ne-am fakut obiceiul pe caldurile astea si acum vlad deja face nani, in rest nik nou, tot nu mananca de caldura.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Ati citit blogul Anyei20? Cutremurator, noroc ca e cu final fericit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

No bine ca a nascut si Ioana! Pot sa plec linistita in concediu!

Ioana felicitari! Sa-ti traiasca Smaranda si sa fie inzestrata de ursitoare cu toate darurile!

Povestea Arinei am citit-o mai demultisor si m-am bucurat ca s-a terminat cu bine si ca "petitza" cea mica a invins aceasta incercare.

Dragele mele, va doresc o vara frumoasa oriunde v-ati afla! [sau macar, o vara, ca in Belgia n-am prea avut vara decat in mai intr-o joi :-(((]

Noi am inceput sa strangem bagajele ca plecam in vacanta sambata dimineata si nu cred ca mai intru pe net pana in septembrie, dar...
madam Popescu - iti telefonez cand ajung in Bucuresti, pana nu mi se topeste ciocolata de pe alunele alea intregi. Gauffres congelate nu vor supravietui in stare manjabila drumului pana in Romania cea caniculara, asa ca ramane sa vizitezi Briuselul in viitor.
Diana, Codruta, Mariana - a.k.a. mamele clujence: sun adunarea cand am debarcat la Cluj.



P.S. am sters contul cu pozele Ilincai de pe yahoo si, ca o mama denaturata, nu am facut deocamdata altul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

am citit si eu acum ca ai zis tu, ca altfel nu stiam nimik.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Salutare la mamici !

Am venit si noi din concediu si am incercat sa citesc din urma. Am ramas muta la aflarea vestii despre sotul lui Diplo.
Imi pare nespus de rau, Dumneazeu sa-l odihneasca in pace.
Diplo, multa putere sa treci peste aceasta grea incercare, Luca are cea mai mare nevoie de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Salutare la mamici !

Am venit si noi din concediu si am incercat sa citesc din urma. Am ramas muta la aflarea vestii despre sotul lui Diplo.
Imi pare nespus de rau, Dumneazeu sa-l odihneasca in pace.
Diplo, multa putere sa treci peste aceasta grea incercare, Luca are cea mai mare nevoie de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Ina, drum bun si astept telefonul pentru alune daca nu va fi si ciocolata .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput