Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Pai, cum sa arate? Ce stii tu ca sare aschia departe de trunchi? Fericit-o! Bine ca scriu si nu ma vezi sa-mi citesti invidia pe fata.

ONITZO - Nu vii si la mine sa speli niste randuride geamuri ca mie nici nu-mi place si nicinu prea ma pricep din cauza asta. Dar fac altele ca sa compensese. Daca vrei iti gatesc.

FELIS - Ce bine ca ai mai intrat! Lasa,si ce daca nu poti povesti acuma, poate iti vei face timp! Bine ca esti la zi cu noutatile!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Mie mi-a spalat sotul geamurile... Am venit intr-o zi acasa si am vazut bucataria luna... de geamuri mi-a zis el... ca nu am avut timp sa vad...
Da... oricum... oricat sar face... in 2 zile parca e la fel...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
mart 07,aprilie 07,iunie 07
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Ce sot harnic ai!!!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

CRISTINA mi-a ramas in cap ce spuneai de parerea prietenilor tai ca le place cum arati la 60 de kile! ar trebui sa fii mandra de ei, eu am patit de cateva ori ca anumite persoane care nu intrau bine pe usa , se holbau la burta mea, mai ridicau privirea la fata, apoi iar cobora la burta, ajungeam sa strang de burta de ma dureau muschii, ca deh, ma simteam super nashpa!!!! chiar, ati mai patit asa ceva? sa se holbeze cineva la partile corpului nu foarte bine intretinute??? ...ca sanu spun grase! asta sunt si cine ma place, ma place asa cum sunt!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:



pupici ptr toate "grasele"...cred ca si eu intru in randul celor nemultumite, acu mai slabesc un pic, acu pun iar...de ma omoara chinul asta ...cred ca asa ne e dat sa fim mereu nemultumite
Miha (iaca si ea alta nemultumita , ce va spuneam...niciuna din noi nu e multumita de ea) pupam familia bronzata mey si mai ales burtica cu minunea. Robert e un frumos, creol si cu okii aia m-a terminat...ei, las ca ne intalnim noi sa ne pupam olecuta.

Noi suntem tot pe baricade, parca nu se mai termina, plus ca muncitorii astia din Ro au un stil de-a lungiiiiii treaba chiar pe ultima suta de cm, astfel incat sa-mi puna nervii (ramasi nealterati) pe moatze pana la final. Ufffffffffffffffffffffffffffffff
In rest suntem bine, foarteeee curiosi, super intrebatori si cu putini bazdaci in fundutz (de la prea multa alintatura, desigur). Dar, aseara m-a intrebat, "dal lupu cu iezii cucuietii ce-a patit?" eu: pauza, nu stiam ca stie (bunica sa traiasca), el: "mami, lupu?" si apoi :"aaaa si ulsu cu coada in balta cu vulpea?" Au crescut "scutecele" noastre fetelor

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Mai, ONITZA adevarul este ca n-am multi prieteni, dar sunt buni tare astia pe care ii am!
Nu, cum sa se holbeze careva? In primul rand, ca-isuper nepoliticos si eu cum oameni cu mintea adunata acasa.
Si apoi, culmea n-o ziceau din politete, ci chiar le placeam asa mai plinuta.

Dar trebuie sa ma plac si eu, nu?

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

AIME - Bafta in continuare la treaba si aranjamente!

Si la noi rasfatul este mare, dar si joarda pe masura! Acuma, deja stie cand o ia razna si se domoleste singura cand ma vede, dar cand sta cu taica-su n-are nici o treaba. E in largul ei! Si cum sa nu fie, cand a ajuns s-otina in cap cand se uita la televizor!
Dar daca il auzi zici ca mananca oameni. In realitate, numai gura e de el!

Eu sunt cotoroanta cu matura.

Sa-o vedeti cand o prind ca ia ceva ce n-are voie cum il pitestesi see uita pe pereti, de parca-ar zice ca nici usturoi n-a mancat, nici gura nu-i miroase! Ma abtin cu greu sa nu rad, ca-i tare smecherica!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

CRISTINA felicitari pentru prietenii putini dar adevarati! asa as preferta si eu, dar n-am parte! ..in afara de voi, fireste!
AIME, vaiiiii ce surpriza frumoasa ti-a facut Vladut! bravo Vladi! ramai foarte placut surprins sa vezi cate stie puiul tau!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

ONITZO - Daca nu suntem aproape!

Dar eu zic ca totusi ai si tu, ca nu pot crede ca nu ai.

Cunostinte, amici sau prieteni de voie buna am cu carul, dar nu-mi sunt apropiati cat cei despre care vorbeam.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

CRISTINA acum imi dau seama ca noi nu ne-am vazut niciodata! asa mare n-o fi nici Bucurestiul asta cine stie, poate cand se va intoarce soarele cu fata spre noi, "punem de-o intalneala" da? abia astept sa o cunosc pe Damiana


Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput