*** LA REDOUTE (36)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

N-as zice Karfe ca intarzierea e un indiciu ca nu vor mai livra (desi ma tem si eu de sistare) in Ro ci ca au avut extrem de multe comenzi in primele zile de reducere, numai noi aici cate am dat (eu am avut 3 comenzi date in 10 zile si-s mic copil fata de alte fete), plus viteza cu care dispareau produsele asa ca la asa volum de comenzi e firesc sa livreze si ei mai greu.

Bulgaria, 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Ma bag si eu ca musca-n lapte.
Ar fi pacat sa nu mai livreze la noi ,dar toate problemele eu cred ca-s de la noi de la posta.
Nu cred ca se incurca LR sa ne fure pe noi de bani si haine.
Cred ca livreaza la noi asa cum livreaza pe tot globul dar noi probabil suntem cu cei mai hoti postati sau cum s-or fi numind cei de la posta care au acces si-si pot insusi coletul fara probleme spunand apoi surazand:ne pare rau n-a venit nimic pt.dvs.
Daca ar fi probleme in toate tarile unde livreaza ar mai comanda cineva?Am auzit ca au foarte multi clienti si deasemeni ca sunt foarte seriosi.Nu stiu ce sa zic?Cred totusi ca buba-i la noi.
Pacat la asemenea preturi sa nu mai putem si noi shopinga putin.


Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica si eu cred la fel, cca 80-85%. Cum eu am avut pb numai cu livrarea, adica cu disparitii misterioase de colete tip punga as zice 100% ca se fura la noi. Dar pt ca la alte fete au fost si alt gen de pb gen Osaka, haine schimbate, produse lipsa, trimis altceva de cu totul alta calitate in loc de ce era platit, cred ca au si ei probleme la distributie. Plus ca repet ce am tot zis, la volumul lor de vanzari mi se pare inadmisibla atitudinea de a confirma comanda doar cu "noi am trimis, intrebati la posta" si in caz ca nu vine coletul iti zice Sabine, gata, nu mai livram la voi.

Bulgaria, 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu zic ca totusi sunt intarzieri din cauza volumului mare de comenzi care au fost date acum....am vazut ca si pe alte situri se plang de acelasi lucru.

Cat despre livrare...ei cum va explicati voi ca marea majoritate am fost la posta dupa colete, aviz neprimind, si de la posta ne-au zis..."acum am sosit pachetul, nici n-am avut timp sa-l avizam" ?

Propun sa facem reclamatii pe situl postei romane...si sa spunem acolo felul in care procedeaza oficiantele..ceva ceva trebuie sa se rezolve zic eu, cand s-or pomeni cu 20 de reclamatii, n-or zice ca suntem toate nebune

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

s-a intamplat sa dispara sau sa nu ajunga coletele mari?
ridica cineva colete de la OP 39 (Iancului)? O tanti de acolo m-a intrebat intr-o zi (cand ma dusesem din proprie initiativa sa vad daca a sosit sau nu comanda) daca e de platit ceva sau nu... mi s-a parut cam dubios!

Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

colete mari eu nu stiu sa fi disparut vreodata dar este posibil sa nu stiu eu bine

eu cred ca mai pun de o comanda ca cine stie, chiar daca nu sisteaza comenzile (cred doar ca mi s-a parut din cauza a ce s-a intamplat azi) dar cand va aparea codul minune de care ziceti voi mare lucru nu o sa mai gasesc ,...oricum nu vreau sa comand mai mult de 100euro asa ca zic eu ca n-am la ce sa ma mai gandesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

colete mari n-au disparut, eu asa stiu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Nushulica despre ce cod minune este vorba\?

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Bratu Monica

Nushulica despre ce cod minune este vorba\?

Monikka



pai ziceau fetele ca se discuta pe forumul francez ca pe 31 iulie va aparea pe site un cod care va da reducere pentru produsele de la aubaines cred ca 50% din pretul actual(care si asta e redus) fain,nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor nu stiu daca s-a scris aici la noi dar am intrat pe forumul francez si am gasit un cod cu fdp 0 COLIS eu l-am testat acum pe cosul meu numai cu produse reduse si merge

Mergi la inceput