Colectia de toamna iarna 2005(142)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

La dracu ,mi-a picat netu' cind mai avem 2 min de upload :(((,o iau de la capat ,off off

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

NISIPURILE DE AUR 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Neata!

Inainte de orice, NU am nascut INCA!

Ma duc sa citesc!


Ile 38 si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 9 ZILE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

hello gagici

S-au mai pus poze noi, ceva????????

Vroiam sa anunt situatia tricourilor ramase...asadar am de trimis asa:

1. Maria_alexia
2. Tania_z
3. Ioana

Rog mamicile sa-mi dea pe PM adresa unde sa le trimit


Mai am disponibile inca 2 tricouri, masura 86 si 94..daca le vrea cineva astept un mesaj

Ma duc sa mai bag un oki la poze, culc pitica apoi plec sa ma vopsesc. Pupici

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Miri Nu e cazul la noi de 12 kg. Le-am depasit de mult, me invartim pe la 15.... Asa ca am luat din aia 14+. Am mai vazut la Miniblu un fel de slip, dar mai de mos, dintr-o musama cu bumbac in interior si cu gaurele, special de piscina, dar prin gaurelele alea iese produsul organic, adica pipi, afara, deci scopul de a asigura igiena piscinei mi se pare compromis. Ala e clar refolosibil, cred ca iau si unul din ala sa vedem. I-am luat si slip de baieti mari dar cred ca va fi doar pentru poze, ca Titi cum simte ca nu are scutec da liber la creatie...
Pupici
PS Eu nu vad nici o poza si ma ofticcccccc. Mor pana diseara!!
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Mai ,imi tot pica netu' iar noi tre' sa iesim un pic afara ,am sa pun pozele cind ne intoarcem !

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

NISIPURILE DE AUR 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

MIre, bine ai venit in Colectie!Despre ce chiloti e vb, ca mi-a scapat.Chiloti de plaja? ce firma si ce nr.? si cat costa?

Am facut si testul, cica Angel Todler

Lavi cand e ziua ta?Sa fac un efort!

Mandy LMA si multa sanatate si fericire!Bina ca ati reusit un conced in trei!

Intr-adevar, taticii au fost mortali.Initial au stat asa mai la margine dar cand a fost de pozat grupul au fost dotati cu aparatele tuturor ca sa faca poze!

Eu poze abia in weekend o sa pun poze ca nu am laptopul ala bun acasa!

Asa, sa va pove si eu.

De bine ce m-am vaitat vreo luna, doua ca eu nu o sa ajung la intalnire am ajuns si asta datorita Madutzei care m-a carat cu masina ei si la dus si la intors, mi-a luat suc de baut, ce mai , acu' astept sa fac si la fel pt ea cand o fi la bb2!aNDREAS este un scump si un cumintel in masina,ne-a cantat, ne-a spus cum face catelu', pisica, vaca- nu de alta dar uitasem ca de cand e fi-miu plecat... nu a mai avut cine sa imi aduca aminte

Noi am ajuns inainte de ora fixata, si iarasi am admirat short-cut-urile pe care le stie Mada si am ajuns in jumatate de ora.

Revin...


Ile 38 si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 9 ZILE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Ilenuta iti raspund eu ca am fost consiliata pe PM de Miri. Este vorba de scutece Huggies de piscina, cu Nemo desenat pe ei, arata ca si chiloteii de la Pmapers dar cica nu se umfla de la apa, asa scrie pe ei. Pachetul cel mai mare pe care l-am gasit, de fapt unicul, este de 10 buc. si la Sensiblu costa 400.000 lei/40 ron. In Carffour-Feeria nu am gasit nimic pentru apa. La sfatul lui Miri m-am dus la Sensi si i-am luat pe singurii pe care ii aveau. marime e L. adica 14+, fetele de acolo ziceau ca sunt cei mai mari.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

fetele, nu pot urca poze, imi da eroare, ceva de upload limit...
cine intra repede pe mess sa-i dau si pozele mele??

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Fetelor....dar pt ce va trebuie chiloteii astia??? Sunt eu mai ca nu pricep. Eu pe Stefan il tin la mare in cucu gol...ca asa mi se pare firesc la varsta lui....asa ca....nu ma stresez cu chilotei sau slipi deocamdata. Abia peste vreo 3 ani asa....o sa ma apuce si pe mine stresul....

Ilenutza deci...inca nu ai nascut...mai facem in continuare galerie...





Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

dordia, trebuie chilotei de-aia ca sa nu urineze copilul pe cearceafuri vecine, in apropierea carora s-ar gasi cumva, ca sa nu mai vorbesc de kk....
nici mie, mami de bebe, tot nu mi-ar placea sa faca un alt bebe kk sub sezlongul meu:)


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput