Colectia de toamna iarna 2005(142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

me... in raid, voiam sa pun poze, dar s-a mutat albumul, iar la photobuchet nu ma descurc... trb sa le pun pe fiecare in parte? nu am drop box?

help, ca nu am timp de la servici sa le pun una cate una... si maine plec in concediu... astept ajutor pe mess, ca nu pot sta cu orumul deschis

si pt ca nu am citit decat pagina asta, raspund.. andrei nu a fost la intalnire, am zis sa stau si eu nitel linistita!

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Daca pricep eu bine, au si photobucket un tool (deocamdata in beta) sa uploadezi mai multe poze de-odata. Instructiunile sunt aici.

Edit: mdah, tool-ul asta beta e inca indisponibil .

Anda, ca tu aveai cont pe photobucket de mai demult, cum faci: urci pozele una cate una ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Mii de scuze dar nu voi apuca sa pun nicio poza; am de facut tone de bagake pt ca pe la 5-6 plecam spre munte; trebuie sa iau si asternuturi de pat si ceva mancare si ceva cratiti.. ca sa nu mai zic ca trebuie sa scormonesc prin hainele groase ale fetelor pe care le-am pitit bine in dulapul de sus

Impresii, asa rapid:
-ca de obicei, f f fain, pacat ca prea scurt timpul
-pacat ca n-au venit bucurestencele: Feli, Silvia, Mihaelutat si Dienuta care s-a laudat ca vine ; si pacat ca Anda a ajuns asa tarziu, n-o mai vazusem de 100 de ani
-gravidutele Joy si Pitic nici nu zici ca-s gravidute, asa-si salta puii in brate, eu le admir sincer
-Ilenutza in schimb zici ca e gravida, ceea ce-i si cazul tinand cont ca azi-maine naste
-Anais si Stefania - doua frumuseti cumintele si mamele lor tot un zambet; par relaxate amandoua si taaare fericite!
-Rachel, Alexia si Andrei parca-s cu un cap mai inalti decat restul gastii
-Sarah-lina - cea mai argint viu -> adjudecat!
-tricoul pentru Silvia e marisor de ea da'mi vine mie
-Dordia si Addya - de nerecunoscut! Le sta super-super asa slabe, mai ales la Dordia e chiar spectaculos!
-Meems si Riana - doua frumusele blandute
-in rest, toata lumea bine dispusa, in forma si in verva. A fost super!

Bretonul Nataliei i l-am indreptat eu pe cat posibil.

maria si tania dau un semn la intoarcere, duminica pe 22! Probabil ne oprim in Sibiu sa papam de pranz si va sun, daca aveti timp si dispozitie poate bagam o plimbareala prin parc cu copiii.

ilenutza nastere usoara! Bebe sanatos si cuminte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Am mai descoperit un omd cum poti uploada mai multe poze deodata pe photobucket. Instructiunile complete sunt aici.
Rezumat:
- merge numai daca aveti Windows XP
- deschideti folder-ul cu pozele, cu Open, nu cu Explore...
- selectati pozele in dreapta
- in panel-ul din stanga alegeti optiune "Publish the selected items to the web"
- apare Web Publishing Wizzard. Urmati instructiunile de acolo, sper sa apara si Photobucket-ul pe undeva pe-acolo... La mine nu apare, nu stiu de ce

Eu n-o am pe sefa pe mess, ii poate forwarda cineva va rog mesajele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Fetelor....offf....sunt melancolica si mai vreau o intalnire ...asa...mai lungutza....eu tot insist si bat fierul cat e cald.
Ce ziceti de o intalneala in Weekendul 4-5.08.07???

Poze imi pare rau dar abia de luni incolo ma bag la upload ca...de la scarbici plec direct la BV.

Fetelor...va multumesc din suflet pt cuvintele frumoase...intr-adevar am slabit ceva...cam 21 kg de cand am incetat cu alaptatul...dar...pana la "Slabatura" lui Bic....mai am vreo 20. Dar...poate la intalnirea din vara viitoare sa va surprind iar placut cu o silueta si mai frumoasa.

Si mie imi pare tare rau ca nu a venit Felicia si Dienutza si SilviaD si Miriabilis...si...restul...offf.pacat.
Dar daca prestam intr-un weekend,...poate vin si ele...ce ziceti???
Sunt subtila nu???



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Lavi, neaparat sa suni cand ajungeti in Sibiu!!! Ne vedem unde vreti voi (centru, parc, muzeu, ...) dupa cum aveti voi programul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Buna,

Azi vreme insorita...iesim mai mult afara dupa ata ploaie.
Ma bucur va v-ati intalnit si-mi par erau c an-am putut fi alturi de voi!

O sa ma uit la poze....


de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Maria sun dupa ce intram in zona cu semnal, ca sa va puteti face si voi un program.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Salutare!!!

Acum am timp sa pun si eu pozele ,imi cer scuze aseara n-am avut cum ,cind am ajuns acasa am facut baitza ,nanita ...
Va dau link dupa ce termin ,le-am pus in contul comun ,sa vad daca merg puse toate ,imi cam prind urechile ,sint la ,,12 iulie 2007 IOR''

Revin ,pupici!!

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

NISIPURILE DE AUR 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Ok, Lavi, vacanta placuta si de-abia astept sa ne vedem!

Mda, inca o dezamagire: chestia cu multiple file upload nu merge decat daca ai un cont "Pro" pe phtobucket . Probabil si tool-ul ala la fel .

Asta este, macar ne-am salvat pozele din vechiul cont de yahoo, sa nu se piarda. Si contul asta e cam plin, poate ar fi o ideea buna sa migram in alta parte de-acum incolo.
As propune Picassa.

Mergi la inceput