Mamici de noiembrie-decembrie (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Cu somnul e tragedie la mine, adorm foarte greu, nu gasesc nici o pozitie confortabila, eu dormeam cel mai bine pe spate, dar am inteles ca nu ii face bine lui BB si ma intor pe toate partile pana sa ma linistesc, dar alunec si am impresia ca ma spijin tot pe burtica. Off, si ma mai apuca si carceii cateodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Apoi ca mi-a semnalat intr-un mod evident ca nu i-a placut, chiar m-am distrat :)
Iar apropo de ce zicea Roxana, si mie mi se intimpla cind se intoarce de apasa pe vezica musai sa ma duc la baie ca altfel am impresia ca acolo fac pe mine.
Spune-ti-mi si mie, cind se face eco morfofetala de trim. II?


------------------------
Flory 22+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Pai, Roxana, de acum te gandesti la programare? Sau la Bcuuresti e aglomerat si trebuie din timp?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Pufu, eu stiam ca intre sap 20 si 24. Eu mi-am facut un ala 20 sapt + o zi, si mai fac una la 23 + cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

PUFU eu am facut la 22 saptamani
CREEM ..PEI CAM DA..aglomeratie mare....de asta am intrebat ca nu stiu ce sa fac...timp mai e destul insa nu stiu daca fetele s-au programat..

ROXANA 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Rox, cred ca tu esti prima...fiind cea mai mare ca sarcina! Deschizatoarea de drumuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

aha, atunci numai bine, eu ma duc joi la medicul meu la eco dar am aflat de un ecografist bun in cluj si o sa ma programez si la el, sa vad o a doua parere


------------------------
Flory 22+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

PUFU foarte bine faci si eu am facut multe ecografii si toate la dr diferiti ..nu strica si alte pareri in astfel de cazuri....CREEM..iubita eu deschizatoare de drumuri??..cedez locul!!!..Doamne eu care am o frica cat casa ma lasati pe mine la inaintare

ROXANA 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by RGE

..fetelor v-ati facut progrmare pentru ecografia morfo de 32 de saptamani???...sau mai asteptati??..si unde v-ati gandit sa o faceti??

ROXANA 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"



Roxana, mie de ce mi-a zis Iosup la 28 de saptamani? si eu stiam tot 30-32, dar el a zis 28

Ellis20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Pufu la cine mergi la ecografie????Eu am fost la Muresan,si mi-a placut foarte mult.La Medstar.

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel23+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput