Piticodromul de sept-oct 2005 (183)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Monica, bine ai venit!!
Povesteste-ne despre baietel si despre tine. Baietelul tau este cu 3 zile mai mare decat mandra noastra.

Eu va urez un weekend cat mai placut !!

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Monica, bine ai venit! Cum il cheama pe baietelul tau? Si al meu e nascut pe 13 sep.

Kristinutzo, chiar daca ai scris pe ultima pagina din cap. trecut sa stii ca te-am citit ... cum mai sa doarma atata? Iar faza cu readormitul pt. ca nu v-ati dus la el m-a dat pe spate. Sa-ti povestesc cum ma trezesc eu dimineata? In strigate "mamaaaa, mamiiii, mamaaaa dos (jos) mamaaaaa dos dos" si daca nu reactionez incepe cu "tus" (sus), ca poate daca ma dau jos ma dau sus

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leokris spune:

baetelul meu se numeste Krisztian s-a nascut intr-o zi de marti la ora 12.45 prin cezariana cu o greutate de 4.430 si 57 cm,ce sa va spun e un baietel plin de viata foarte nazdravan,eu am 32 de ani si mai am un baiat de 5 ani si jumatate care in schimb de fratiorul lui e foarte linistit si cuminte ei sint baietasi lui mama si sunt foarte mandra ca ii amin viata mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Gata, Monica, sunteti pe lista.

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Miflore concediu plakut si asteptam povesti la intoarcere .

Leokris bine ai venit!

Kristinutzo m-ai dat gata cu somnul lui Radu , Vlad doarme de la 11 seara pana la 6 dimineata cu vreo 2 treziri, acum mai multe ca ii iese ultimul canin, parca la ceilati nu s-a manifestat asa rau ca acum si ziua mai doarme cam 2 ore, da el nu e fan al somnului, nu a fost niciodata, el cand era beb ii ziceam "bebu juma' de ora" ca atat dura o repriza de somn la el.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Cristina, Irina, Catush, Alinam, !
Catush, concediu placut peste o saptamana!
Si bafta celor ce zugravesc in miez de vara!
Monica, bine-ai venit!!!!! Mamaaaaaaaaaa, ce lungan, 57 de cm, wow! Sa fiti sanatosi cu totii si sa ne-arati poze!
Sunt in concediuuuuuuuuuuu!!!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leokris spune:

locca, multumim ca ne-ati trecut pe listuta sa-ti traiasca baietelul pacat ca stati asa departe am putea sa le facem cunostinta al meu e foarta nazdravan si bataus, si baietelul meu doarma foarte bine seara de la 9 pana dimineata la 7,30-8 si la amiaza doarme 2 ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Eu nu mai stiu daca am felicitat-o pe jadi, daca da, o mai felicit odata: Felicitari
Bine ati venit Monica si Kristian alaturi de noi
Mare noroc cu somnul la unele dintre voi........Noi azi am sarit peste somnul de pranz (din nou) dupa 2 ore de incercari de adormit si plansete.
Inca avem muci....i-am dat dimineata o doza de oscillo si acuma seara inca una. Oare sa-i mai dau si maine?

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Bine ati venit Monica si Krisztian!

Codruta, nu stiu nici eu daca m-ai felicitat asa ca iti multumesc de urari .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

buna buna...I'm back! Am tras un frig zdravan in Holandia...si acum simt ca ma topesc....

Dupa repetatele mele plecari, Milan a ajuns sa planga ieri cand m-a vazut....motiv de maxima depresie pentru mine si semn ca tre' sa pun piciorul in prag pai in ritmul asta nu se mai poate...ce sa mai zic ca in gasesc schimbat cand ma intorc, desi sunt doar cateva zile si mor de oftica

deci fetele...ceva activitati de grup in week-end??? Ruxandra, iesiti prin Herastrau azi, maine? Ioana??? Kristina???



Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput