*** LA REDOUTE (34)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Si-a luat cineva haine ANNE WEYBURN ?
Ma intereseaza cam cum sunt marimile. Eu am 1,72 inaltime si vreo 55-56 kg. Nu stiu daca e bine sa iau 38sau 40 , ca dupa tabelele lor pe-acolo ma incadrez.Vreau si eu o parere daca se poate.
vreau asta
http://www.laredoute.fr/vente-la-veste-anne-weyburn.aspx?productid=324094703&documentid=321407&categoryid=23109729&single=&hasnext=1&hasprev=1

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

MIki...da-mi si mie niste dimensiuni de-ale tale..
ca mi-am comandat si eu pantalonii aia dar cred ca m-am supraapreciat si-am comandat 36 . si mi-am mai luat o pereche de blugi 38...sunt curioasa care imi vor veni bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

gabita, io zic mai bine 38 decat 40.
ca eu in tabel sunt 48-50 si tzoalele imi vin 48 bsau chiar 46.
pupa mateea

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07
edit: iar s-a bushit yahuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

i-am luat sora-mii pantalonii de la vesta aia. asteptam sa vina . de-acu' cred ca luni

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

multumim corap, asa ziceam si eu . pup fata de la tine si trimitem si noi pupici la cei 2 ingerasi scumpi.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Astept sa vina tati si ma duc pana la posta s-o pun p aia sa se uite prin magazie dupa pachete, ca aviz nu am. Se pare ca Iasiul a fost mai vrednic de data asta

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by cin

MIki...da-mi si mie niste dimensiuni de-ale tale..
ca mi-am comandat si eu pantalonii aia dar cred ca m-am supraapreciat si-am comandat 36 . si mi-am mai luat o pereche de blugi 38...sunt curioasa care imi vor veni bine


Talie 85 cm., sold 99.Pantalonii sunt un pic elastici si in talie imi vin lejer.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am primit si eu primul colet/scrisoare de pe 27 iunie.
nu am timp sa pun linkurile, sunt multumita de hainute, au fost doar pt. pitic.
ca si cadou am primit un set de 2 genti roz cu portofel. de cea mare sunt mai incantata.
acum astept comanda de pe 1 iulie, acolo e vestita rochita cu imprimeuri, pe care a comandat-o multe fete de aici.

am mai dat o comanda ieri pt. o prietena, si poate mai dau una pt. noi luni. acum avem musafiri, si nu pot sa stau pe net sa caut.

fetele si weekend placut si sa va vina coletele cat mai repede.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

astept si eu 2 comenzi... din 29 si din 2 iulie.Sper sa vina la timp, ca in primul am o bluzita pt Mateea, care pe 14 iulie e NASA MARE .I-am luat de aici o rochie superba alba dar fata maneci si i-am comandat ceva de pe Lr sa ia pe deasupra.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Mersi, Miki...e posibil sa-mi vina 36...
acu' ma oftic ca mi-am luat blugii 38...daca-i p-asa, aia vor fi maricei

Mergi la inceput