Mamici noiembrie-decembrie 2007 (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Jasmin012

Esti ocupata, nu? Lasa, ca mai ai o ora si pleci acasica...

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin19+Daniel



Ocupata sunt dar nu am chef asa ca o lalai pana plec.


anca 21+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

quote:
Originally posted by Jasmin012

Esti ocupata, nu? Lasa, ca mai ai o ora si pleci acasica...

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin19+Daniel



Ocupata sunt dar nu am chef asa ca o lalai pana plec.


anca 21+

Maria
poze








E de inteles, hai ca nu mai ai mult. Spor

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin19+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Azi ma duc si eu prin magazine. Am program de shopping pentru mine si abia astept sa ma duc si prin magazinele de copii (in special Z).
Am mai fost saptamana trecuta, dar eram cu domnu' care e capiat sa nu luam nimic pentru copil, asa ca nici nu am indraznit sa ma apropii.

In alta ordine de idei, o sa ma duc sa cumpar doar tricouri in culori neutre. altceva nu ma incumet inca sa iau ca daca se mai schimba sexul si am apucat sa iau lucrusoare care imi plac iar o sa-mi para rau.


22+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am o prietena care trebuie sa nasca si are baiat acum ,dar deja luase un body cu "sunt o balerina"

anca 21+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Poate naste balerina pana la urma


22+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

quote:
Originally posted by loub_erika

In legatura cu hainutele si eu sunt in urma,parca nu ma pot inca bucura de acest moment,mai am timp,cred ca prin octombrie am sa incep sa cumpar hainutele!!Nu mai stiu cine ma intrebat de ce mi sa sugerat sa fac cezariana...,dii cauza ca am plancenta prea jos si ca in momentul dilatatiei la sfarsitul sarcinii,nu e bine sa astept prea mult ca nu cumva sa se dezlipeasca placenta mai mult decat trebuie,c-am asta am inteles momentan,acum sa speram ca o sa mai urce placenta si o sa fie bine,daca nu ,nu e nici o problema cu cezariana,plus ca am si asistat la o cezariana,ptr finuta mea ,am filmat tot asa ca stiu la ce sa ma astept...,sotul rade de mine,la burta pe care o am zice ca o sa fac o fetita tare dolofana,eu am avut la nastere 4.500kg,dar o sa vedem noi ce va fi,sanatoase sa fim ,asta-i lucrul cel mai important!!!

21+ Angelina




Va pup fetelor!!!

Erika uau ai fost curajoasa sa asisti la cezariana....si eu am pb cu placenta care e jos dar in sapt 22 mai fac o eco si poate mai urca pana atunci.Eu deja am hotarat cu dr sa fac cezariana dar zi-mi cum a fost cea a prietenei tale:...i-a facut rahie? cate zile dupa a durut-o locul cusaturii??? Bebelusul a plans cand l-a "scos" cum fac cei care se nasc normal?!!

19+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetelor, chiar daca bebe se razgindeste si nu mai vrea sa fie baiat pina pe 13 (desi nu cred s-o faca), eu nu am nici o treba, o s-o imbrac si in albastru si bleu, culori care predomina in lucrusoarele cumparate. Macar prin casa...Dar adevarul e ca e mai complicat sa imbraci baietel in roz, desi repet, tinind cont ca o sa fie iarna, pe dedesubt merge orice culoare...

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin19+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gata am plecat,vb maine.

anca 21+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

quote:
Originally posted by Jasmin012

Macar prin casa...Dar adevarul e ca e mai complicat sa imbraci baietel in roz, desi repet, tinind cont ca o sa fie iarna, pe dedesubt merge orice culoare...

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin19+Daniel



Eu nu stiu daca as putea. Mi se pare un fel de cioara vopsita.
In plus eu tot ce am luat pana acum sunt 3 tricouri(superbe) pe care scrie ceva de genul: I'm a boy! Daddy's little boy! sau handsome young man....va dati seama ca daca iese Kara pana la final, nu o sa pot sa o imbrac cu tricouri cu astfel de mesaje


22+ si baby Kara

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Darleena, la Z as mai merge si eu, dar mi-e frica de caldura...si azi e ultima zi, nu?

dany, poate ti se urca placenta, fii optimista. Poate si la Erika la fel...

bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin19+Daniel

Mergi la inceput