Stelute de ianuarie-februarie 2007 (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

roandre La multi ani fericiti inainte!!!

intr-adevar si noi tot pe 3 iulie ne serbam!!!!! (3 ani de casnicie)

si de asta sunt cam ocupata.... pe mine ma scuzati in seara asta


hihi haideti sa vi-l spun pe Margicutza


asa ma racoresc eu



Alinuk si bb Teo 10 /01/2007
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=56926702" target="_blank">poveste de bb / / www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2ad52edce530b33f65f3b1&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">spicuiri de botez
nasterea - una dintre minunile lumii
franturi de viata
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Au intrat in cont banutii de la doamna Andreescu si de la doamna Ionescu..care va simtiti Ionescu?
Si au mai intrat niste banuti de la cineva anonim ca apar ca si cum i-as fi depus eu.
Ma gandeam sa salvez periodic extrasul de cont si sa-l pun pe mail pt cine vrea sa-l vada.Stiu ca voi n-ati sugerat ca as fugi cu banii dar am si eu un pitic
Dana nu stiu ce sa zic...strangem si noi pana cand ne-om opri Pe de o parte ma gandesc ca acum ar avea nevoie pt ca imi pot doar imagina cati bani a bagat in organizarea nuntii,bani pe care in mare parte nu cred ca i-a mai putut recupera,pe de alta parte ma gandesc ca poate si alti prieteni au facut acelasi gest(chiar citeam pe forumul pe care il frecventa Robert ca si baietii au strans niste bani pt o coroana si ce-au ramas i-au dat Alinei) si ca in august ar fi mai potrivit...
Cum ziceti si voi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

MARINA, ai incercat vreodata cu Gelfix de la Dr Oetker? Eu am facut anul trecut cu cel 2:1, adica la 2 kilograme de visine unul de zahar, si e ok. Tot cu chestii similare am pus si castravetii, ca n-am rabdare sa mosmondesc la ei cu ceasurile.

CATALINA, asa o fi, tu sa-ti faci bine socotelile inainte de a te intoarce cu entuziasm la firma aia, vezi si tu ca nu ne face nimeni monument de buna purtare.

KATY, si mie mi s-a parut cam micut in poza (scaunul), acum ca nu are rotite nu ar fi o drama, dar daca tava nu e detasabila mi se pare cam incomod, una peste alta. Iar Lucas e mare acum, pai ce se face saraca DANA peste un an, doi? Norocul ei e ca-l poate trimite inapoi daca nu i-l place, la noi il mai trimiti lui cucu'.

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Adinush eu zic ca cel mai bine sa strangem banii ptr august. Si sa lasam termenul pana inainte de botez cu 2-3 zile ca sa fie toti banii in cont la momentul botezului si sa poata cotiza toata lumea care doreste.

Edit: Dana, Cristiana, eu am zis de rotite ptr ca le puseserati voi la ce ar fi bine sa aiba un scaun, nu ca as tine eu neaparat sa aiba asa ceva.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

ALINUK, cum ai pus fatou gupilu-n ghiveta? Sper ca nu-i rece apa aia pe el!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Mai KATY, io n-am zis de rotite, pe cuvantul meu de pionier, LILI avea cu rotitele. Io am zis de stabilitate, de pozitii la spatar si de tava detasabila.

Nu stiti pe unde umbla ELI? Tare sper ca nu s-a suparat ieri, cand i-am zis sa nu ne mai povesteasca d-ale ei, ca nu-i bine.

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Cristiana, pai nu ai zis tu..s-a discutat aici. Am zis "voi" la modul general.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Alinuk,ce super sta in chiuveta.La mine nu incape Lucas decit cu fundul in ea,dar mergem in Ro si acolo avem loc si spatiu.
Oricum la noi e chiar frig,nici vorba de racorire.
Aniversare placuta si tie!

Moama ce gospodine aici cu dulceturi si castraveti...la asta chiar ca nu m-am bagat si n-o sa ma bag niciodata.Noroc ca-s ieftine la supermarket.

Fetele,cum credeti voi cu banii,ca daca e ceva pot sa trimit si mai repede,doar ca mi-ar fi mai bine peste o saptamana,doua.

www.flickr.com/photos/9613794@N05/707998650/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Cristiana,sigur nu s-a suparat Eli.Nu e ea din aia.
O fi cu treburi fata.

www.flickr.com/photos/9613794@N05/707998650/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

of, am pierdut deja mesajul...sa vad ce imi amintesc
roandre si alinuk - la multi ani fericiti de acum inainte!
alinuk - nu esti sanatoasa cu poza aia! cum ti-a venit ideea?
roandre -sanatate Alexiei!
katy - inca te mai astept, ceva s-a intamplat, ca nu am primit mailul tau dar oricum sunt obo si nu voia mai sta la noapte, ca doar nu-s cu norma, nuuu?

Am primit poze de la Felicia Nedelea, dar nu cunosc nici bble nici ID lui mami? poate vede mesajul si ma "ilumineaza" ...

restul care ati trimis, pe unele le aveam deja din vanatoarea mea asa ca m-am descurcat.
atat ca m-au lasat neuronii...





Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 , www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2

Mergi la inceput