Mamici noiembrie-decembrie2007(40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..saracii de ei...sa se ia de mana...al meu e rupt nici mancare nu-i trebuie am incercat sa-l trezesc si degeaba...mama dar azi m-a rupt mi-a dat una in rinichiul la care am pietre si m-a rupt ..nu stiu mie mi se pare ca au o putere teribila si imagineaza-ti cand or sa aibe de 6-7 ori mai mult greutatea de acum..nici nu vreau sa-mi imaginez..

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..ANCUTZ eu presimt ca in curand o sa fie super activitate pe forum noaptea..ia sa vezi tu cum ne adunam toate si ne vaitam ....si cand te gandesti ca de abia asteptam sa miste..acum de abia astept sa adoarma

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dar vreau sa iti spun ca azi a fost si ziua activa si ma caftit putin...imi venea pe la 5 sa intru dar m-am gandit ca nu e nimeni

anca 21+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..al meu e activ acum..si mereu cand ii este foame, cand aude muzica , cand il mangaie tasu'....cand ne plimbam cu masina, cand vreau si eu sa dorm, cand ma bag in pat..a da tare a fost dimineata ca m-au apucat dracii el era linistit dar eu pe 5 dimineata am inceput cu arsuri..ca daca nu e una e cealalta...e vorba aia romaneasca "cand de k..r cand de g..."..in fine si tasu' era cu spatele la noi..l-am luat in brate si a inceput fi'miu cu pumni...atunci ce crezi ca am facut i-am ridicat bluza lu' tasu ..eu rochita si am lipit burtica de spatele lui ca sa-l simta mai bine...frate i-a carat la pumni si picioare..radeam singura ca o nebuna...l-a batut pe tasu' cu facaletu'

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si nu s-a trezit nu?


anca 21+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

iti dai seama ca nu de abia adormise de ceva timp ca a avut treaba fi'miu ....sti stateam si ma gandeam daca eu m-as agita atatea ore ca ei cred ca as cadea "lata" ..si ei nu au nici o treaba...al meu cred ca s-a mutat cu capul in jos...

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..da unde e toata lumea??...fetele astea s-au dus si ele sa-si adoarma sotii si au adormit langa ei??...eu nu-l mai las mult si-l trezesc sa iesim afara ..

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Deja s-a mutat?
Mai nici nu stiu ce sa iti spun despre ce simt,de exemplu acum o simt ca este pe stanga si imediat parca se muta cu capul in stanga si cu picioarele in dreapta.
Tu la 32 de saptamani faci tot 3d?

anca 21+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..mei sincer inca nu stiu...e tot eco morfologica?...cred ca o sa fac ca acum...masuratorile in 2D ca am inteles ca sunt cele mai bune si sa ne dae cateva imagini 3-4D ..dar am inteles ca in timp nu prea or sa mai fie asa clare ca se mareste bebe...oricum pana atunci mai vreau sa fac ca la asta ultima "oitza" mea a adormit cu fata in placenta si nu ne-a aratat nimic.....tu ti-ai facut deja progrmare??...ieri la cursuri era o tipa acolo in spital care avea contractii si urma sa nasca..sti cat avea??...32 de saptamani

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..exact cu o simti tu pe Maria asa am inceput sa simt eu acum...stiu sigur ca are capul in jos...imi pasa si pe vezica vai de k..ru meu....e foarte placut sa iesi din casa si sa fugi pe unde apuci..in benzinarii, in MC, in supermarchet, parcuri, etc

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput