Mamici de martie - aprilie 2008 ( 1 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Clau Felicitari. Sa ai o sarcina usoara, fara greturi. Deocamdata esti singurica ? Parca mai era Underqueen cu un test pozitiv.
Si de ce nu ai semnatura cu burtica si saptamanile? Ca sa stim si noi cum stai.

Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru 12+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_1976 spune:

Te felicit inca o data Clau si iti doresc o sarcina asa cu o speri!


Mariana
mami de Monica, Matei, Markus si Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Clau sa fie intr-un ceas bun! Sa ai o sarcina usoara si sa ai parte de un bebe sanatos si cumintel! Si eu tot mamica de martie-aprilie 2007, tot in faza de proiectare bb anul trecut in timpul asta. Sa ai parte de o familie virtuala aici, la odisee, tot asa de calda ca a noastra!

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

clauclau eu te-am felicitat si la "Vine barza", dar vin si aici dupa tine.o sarcina cat mai usoara si un bebe sanatos.
sper sa ma alatur si eu acestei odisei cat de curand.


Cristina in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Anca, Diana jours, multumesc tare mult!

Kitty, eu deocamdata tot cu testele de sarcina, am fost chiar acum si am mai achizitionat unul, vreau sa vad de mai multe ori dublu . O sa vin in vizita negresit, multumesc de invitatie!

Irlandeza, deocamdata singurica, astept colege de odisee...O sa-mi pun la semnatura numaidecat si saptamanile. Sunt Z 28 dintr-un ciclu de 24-25, asta inseamna ca sunt in 4 saptamani? Nu-mi dau seama exact...

Mariana , multumesc inca o data! Sunt tare bucuroasa!

Elpower, multumesc si eu sper si cred de fapt ca o sa fie o odisee frumoasa!

Mcrissa, te astept aici. Abia astept sa vii cu testul pozitiv!

Eu am inceput sa-mi caut crema de vergeturi pentru perioada sarcinii...mustela cu dubla actiune o fii buna? Eu foloseam de la Elancyl, dar nu este indicata in sarcina...

CLAU
vine bebe2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombolici spune:

FELICITARI
Sa ai parte de o sarcina si nastere usoara !!!!!Si la cat mai multe colege de odisee.

mami de maya
cum creste Maya
MAYA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

clau felicitari te stiu de la aspirante sa dea DD sa ai parte de o sarcina fara neplaceri dar USOARA de tot si bb sa fie sanatos..pina la termen

poate vom fi colege de odiesee urmezi sa fac testul vineri cel tirziu si poate am norok luna asta sa vad dublu ca de o liniuta mam cam plictisit

marryan

http://tt.lilypie.com/asC4p3.png

http://pg.photos.yahoo.com/ph/marryan1982/my_photos]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:


Hop si eu...tot mamica de martie-aprilie 2007...

Clauclau,felicitari !!!!! sa ai parte de o sarcina cat mai usoara...si o nastere la fel!
Si eu cand am scris primele subiecte la odisee asta intrebam si eu...de ce n-am simptome....imi faceam o mie si una de probleme..dar uite ca acum am un baietel sanatos!


Mihaela, de DAVID-29 martie 2007

DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bombolici, multumesc!

Marryan, te astept aici, eu am facut testul ieri si s-a pozitivat imediat. Singurul simptom pe care l-am avut ieri in a doua parte a zilei a fost o salivatie mai puternica, am fugit la farmacie si apoi fuguta la baie... Cand am vazut 2 liniute nu-mi venea sa cred caci incerc de ceva timp si imi venea sa topai de fericire dar eram la birou si voiam intai sa-mi anunt familia si apoi aici asa ca m-am abtinut cat am putut.

CLAU
vine bebe2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by clauclau

Irlandeza, deocamdata singurica, astept colege de odisee...O sa-mi pun la semnatura numaidecat si saptamanile. Sunt Z 28 dintr-un ciclu de 24-25, asta inseamna ca sunt in 4 saptamani? Nu-mi dau seama exact...





Calculatorul DC arata ca ai azi 3 sapt. si 6 zile de la UM, deci maine ai 4 sapt. Iar bebe are 1 sapt. si 6 zile, respectiv maine 2 sapt. Deci la semn treci 4 sapt. cu ziua de maine.

Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru 12+


Mergi la inceput