Mamici de martie - aprilie 2008 ( 1 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

LA CAT MAI MULTE GRAVIDUTZE DE MARTIE -APRILIE 2008!!!

Si eu sunt mamica iar fetitza mea s-a nascut chiar pe 4 martie 2007;

O SARCINA USOARA !!!!

Kmi & Timeea - 4 martie 2007
PAPUSICA NOASTRA -2luni
TIMEEA LA 3 LUNI
TIMEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

de cand va asteptam......la cat mai multe gravidutze de martie-aprilie2008...incep sa-mi aduc si eu aminte ...anul trecut zilele aste o proiectam pe printesa noastra......

clauclau sarcina usoara si bebe sanatos

Sa aveti sarcini usoare si copii sanatosi



Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">comoara mea mica

www.onetruemedia.com/shared?p=303737aee2bcdf28df8cfe&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet Criss in patutz

www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Asa creste puiutul meu

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kmi78, multumesc si eu am DPN-ul pe 4 martie!

Karra, oauuuu, ce frumos, ai nascut chiar pe 8 martie!

Multumesc de urari si sa va traiasca puiutii frumosi! Stiu ce inseamna ca mai am si eu un baietel si sunt asa de mandra de el!

CLAU
vine bebe2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Claudia, sa iei cu tine cat mai multe colege de la "mamici aspirante din nou"

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

claudia felicitari sarcina usoara. sa fie cu succes odiseea voastra sa ajungeti cu toate la final cu bine si sa va tineti micile comori in brate.
cat despre simptome mai ai putina rabdare ca or sa apara e prea devreme acum. in plus sa stii ca nu e obligatoriu sa ai simptome asa ca bucura-te ca esti bine. eu daca ma ajuta D-zeu, cred ca inchei odiseea de februarie adica DPN ar fi cam 26-28 februarie dar daca intarzie poate nasc la inceput de martie, asa ca va urmaresc in continuare.

5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Felicitari, Clau Sarcina usoara si un bebic/a sanatos/oasa
Ai rabdare ca vin ele si simptomele...sper sa fii scutita de neplaceri si sa ai o sarcina cat mai frumoasa!

12+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Anacami, incerc sa iau cat mai multe colege de la mamici aspirante , o sa le trag aici!

Irinabobe si tie la fel , sa ai o sarcina usoara si fara probleme. Sa dea Dumnezeu sa ne tinem bebelusii in brate sanatosi la anul, indiferent ca este februarie sau martie!

Laura, multumesc, imi aduc perfect aminte cand ai deschis odiseea de februarie si te vaitai ( la fel ca mine acum) de lipsa simptomelor. Si eu am acum aceeasi problema, nu ma dor sanii deloc, doar s-au marit putin!

CLAU
vine bebe2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Clau FELICITARI!!!!!!!
Iti doresc o sarcina usoara si o odisee frumoasa.

anca 20+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

He he, nu ma pot abtine... si eu sunt mamica de martie-aprilie 2007, dar de sfarsit de aprilie - eu anul trecut pe vremea asta plus o luna eram la faza de "proiectare"

Felicitari, sarcina usoara si multa sanatate!



Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Felicitari! Hai in vizita la noi la albinute si bondarei de martie-aprilie 2007! Ca noi anul trecut pe vremea asta incepeam sa bantuim prin farmacii dupa teste de sarcina si acum ne topim de dragul puilor.

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
http://good-times.webshots.com/photo/2170741900096653195HHMfnq

Mergi la inceput