Mamici de iulie-august 2007 (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

buna am reusit si eu sa intru pe net ca nu imi mergea.
milly felicitari sa ai un bbe papacios si cuminte.
aylin am auzit si eu ca orificiu extern nu conteaza atata de mult dar mie tot imi e frica tu stai tot la pat sau mai faci si cate o plimbarica?contractiile cum le ai dureroase sau nedureroase,si lungimea colului?

31+giulia rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:


Jadi,Andicu ,Karligutza sa va fie de bine masa

Karligutza , multumesc de intrebare , durerea de masea e ceva mai suportabila acum (a nu se intelege ca mi-a trecut),dar inca nu pot deschide gura complet (doar cit incap 2 degete de-ale mele ).Ma bucur ca ti-a trecut greata .Torturile trimite-le incoace la Iasi ,e pacat de ele sa se strice

Estecri , Vivapore ti-ar fi de folos mai degraba acasa , in cazul in care ai cezariana si nu ti-au scos firele inca .In spital mie mi-a pus dr pansament de acolo ,nu mi-a cerut sa imi cumpar eu .Acum cred ca i-am raspuns si lui Simo

Siminoc , casatorie fericita in continuare si sa va bucurati de darul pe care il veti primi acusi

Imi dati voie sa ma pling ? Mi-e sooooomn .Copiii astia adorm abia pe la 11 noaptea ,iar dimineata Tudu , mijlociul , imi da trezirea la cel tirziu 6,30 .La amiaza nu apuc sa pun capul pe perna pt ca fie e Bogdanel treaz ,fie "perdelesc" pe aici


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by gabiarama
Acum cred ca i-am raspuns si lui Simo



GABI ,de 3 ori mama
Poze





Eu ma pastrez sa te stresez atunci proaspat

Mai vrem poze cu iezii...Si de altfel si de la celelalte mamici...poze fetelor! poze!!!!

Simona 34+ Matei Hisham

Crash test dummies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

luna stai linistita ca totul va fi bine cel mai important zic eu ca este eco.tin pumni pt sambata.
cat despre hainute ce sa iti zic am luat body dinalea 7 intr-un set am luat 2 seturi ,scutece ,salopetute multe lucruri miercuri le primesc si am sa le fac poze si le pun pe net numai daca ma poti ajuta ca nu stiu cum.

31+giulia rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

pe unde "perdelesti"? pe aici, pe unde Gabi? pe forum? sau pe la noua casuta? v-ati mutat? eu zic ca tu poti sa te plangi ... (dpmdv) n-ai intrecut nici o limita, doar eu intrec limita cand ma aprind si alte fete cand uita sa mai fie si vesele

uite ca incet incet trece maselutza; cum e cu antibioticul pt.masea si alaptatul mezinului? ce antibiotic ti-a dat stomatologul? asta asa ca informatie, doamne fereste sa avem nevoie careva!

karligutza

sapt.39 cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

liadorian mie imi par ca astea trec cel mai greu poate ca sunt si in renovare cu apartamentul si nu stau la mine acasa in cuibul meu

31+giulia rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Tocmai am trecut si eu printr-o contractie dureroasa, ce sa fca daca ma mananca in fund sa gatesc in "figuri" pt barbat. Stau in picioare de vreo ora si m-a luat contractia, gata. Mai si asa mi-am amintit cum e sa nasti ca gata, nu mai nasc decat daca ma ma roaga ea frumos.

Gabi saracuta de tine cu trei iezi cred ca ti-au mancat zilele. Da lasa cine o sa aiba trei baieti cucuieti in cativa ani, nici n-o sa ai treaba cu ei.

Karliga bine ai ajuns sa va fie de bine masa.

Alexi pai trebuie sa le pui pe un site ceva. Ori le uploadezi direct pe flickr cred ca-ti zic fetele cum ca eu nu ma pricep. Mersi de urare,te pup.

Fetelor ma doare contractia ma retrag.

Luna 32 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Deocamdata pe aici , pe forum ,pe la casa inca nu .Astept sa imi dea sotul masina , ca a lui tot nu e gata .De mutat pe la sfirsitul lui iulie o vom face , dar am inceput sa caram deja unele lucruri care ne impiedicau pe aici ,prin casa.Vineri am dus 2 saci de jucarii de ex.Sa ii fi vazut pe cei mari cum s-au agatat de saci si nu ma lasau sa ies cu ei din casa sa ii duc la masina

Antibiotic am luat Amoksiclav si vad ca nu l-a facut pe Bogdan sa refuze sinul ,asta inseamna ca nu o fi schimbat prea mult gustul laptelui .In schimb , in spital mi-au dat ampicilina si de la el mirosea pina si urina

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

dna.jadi am uitat sa multumesc pt.jucarica don'soarei karligugurutza! si in plus m-am uitat prin catalogul anexat; sotul nu stie exact ce inseamna MC dar va observa cand va inspecta cardul

karligutza

sapt.39 cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Mai fratilor e ora 3 dimineata la mine si eu bantui ca stafia nu am somn...
Luna odihneste-te, ai grija de tine , pana la 36 sapt.nu nasti!!!
merg la culcare sa aveti o noapte faina!

35+ bb Kevin Alexander
vacanta Brasil
foto burtik
Sea Paradise

Mergi la inceput