*** LA REDOUTE (31)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by madau

Intra la profil si acolo unde ai bagat nr de telefon, in loc sa scrii 0723...... sau ce nr ai bagat tu acolo, scri un nr care sa inceapa cu 0623******, nu conteaza ca oricum nu te suna nimeni

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2





pai prima data de ce le-au luat, oricum nu m-a sunat nimeni...
incerc sa sterg numarul sa vad daca merge...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Jasmine...tarziu iti raspund ca eu am folosit codul vous si mi-au venit gentile roz cu aia mica cu floricica maro...deci...nu sunt gentile rosii. Eu asa am crezut si le voiam pt sor'mea dar...le-am oprit eu ca roz nu aveam.





Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

fetelor am reusit sa comand, am bagat si eu un cod de cadou si mi-a aparut, dar cand am primnit mailul de confirmare a comenzii nu apare si cadoul inscris... ce fac? ca asa am patit si prima data...

comanda:
SOUTIEN GORGE PADDE GRIS/ CITRON VERT+ GRIS/CORAIL 303 1 22/06/2007
CHAUSSURES SPORT BLANC/ROSE 28 1 22/06/2007
SAC A DOS orange et gris 0 1 22/06/2007

si mailul:

Nous vous remercions pour votre commande passée sur laredoute.fr le 22/06/2007, dont voici le détail :


-----------------------------------------------------------------
Votre commande
-----------------------------------------------------------------

Dans votre panier : 2 article(s)
Quantité : 1 - Le lot de 2 soutiens-gorge ampliformes [ / ] Ref. : 4591020 - 10,43 Euros prix unitaire remise déduite
Quantité : 1 - NPC RS II REEBOK [ / ] Ref. : 4828879 - 22,00 Euros prix unitaire remise déduite

Montant total avant réduction : 69,80 Euros
Montant total après réduction : 32,43 Euros


Frais de traitement : 6,00 Euros

Frais de contre remboursement : 0,00 Euros

Frais d'éco-participation : 0,00 Euros

Montant total de la commande : 36,35 Euros


-----------------------------------------------------------------
Mode de paiement
-----------------------------------------------------------------

Vous avez choisi le mode de paiement : CARTE BANCAIRE

-----------------------------------------------------------------
Mode de livraison
-----------------------------------------------------------------


Articles livrés a domicile :



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

heloo,
am trimis iar pitica la socrela ,nu de alta da sa nu-si iasa din mana si sa se plictiseacsa ,asa ca am timp de LR,azi pun produse in cos ,maine depun bani si dau o comanda.

ASA ca mai aratati-mi si mie ce comandati ieftin si bun.

Felicia74,e draguta geanta da sa nu fie prea mica ,scrie ca e pt telefon,si nu are dimensiuni notate,mie mu-mi apare disponibila??/

lilina ,abia astept sa va ce-ti raspunde desteapta de Sabine ,poate ar fi bine sa-i trimiti scanata factura cu modificarile,sa vada ca au fost facute pe ia modificari, nu m-as mira sa zica ca tu le-ai facut ,te poti astepta la orice de la ia.


SOSO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Danielac si eu la o comanda am bagat cod de cadou si la mail-ul de confirmare nu zicea nik de cadou dar...el a sosit asa ca...nu ai decat sa astepti si sa vezi daca vine.



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Daniela asa apare, cadoul il vezi doar in suivi de commande, nu si in mailul de confirmare.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Neata!
Fetelor, duceti-va la "toutes mes commandes" acolo vedeti daca la comanda voastra aveti cadoul. Eu cred ca e.

Multumesc pentru raspunsurile privind geanta, deja m-am razgandit, ca e intr-adevar cam mica si cam pretentioasa

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Dordia,mersi pt info.Am folosit un alt cod tot pt setul de genti roz.
Acum sper sa fie totul OK si sa vina coletele,ca nu erau pt mine.

Fetelor,am citit ieri pe forum la www.clubpromos.fr cum fac frantuzoaicele ca sa beneficieze de un cod ca 61441.Trebuie sa comanzi un produs de la Solution Maison ca sa ai FDP=0 si cadou geanta izoterma.Noi ne chinuim aici sa gasim un produs de la Solution Maison cu pret cat mai mic.Ele comanda un produs oarecare din SM,au FDP=0 si cadoul,dupa care returneaza linistite produsul Solution Maison si isi iau banii inapoi pe el.Simplu si eficient pentru ele,numai ca noi nu putem returna.Sau putem,dar nu ne convine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Jasmine si sa mai zici ca doar romanasii sunt "descurcareti". Daca faceam noi asa ceva (daca se putea, of course) ziceau ca suntem necivilizati si nesatui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Buna seara fetele!

Nu v-am mai urmarit de mult si acum va cer si eu un sfat:
mai fac si eu o comanda sau raman cu banii luati si ei nu mai livreaza la noi?Ca ma sfatuiti sa fac?
Nici sa arunc banii si sa stau apoi pe la banci sa-i recuperez.
Va rog ce ziceti?

Monikka

Mergi la inceput