Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cataro spune:

da roxxi, am auzit. o alta magarie pentru firmele unora "alesi". Mai bine dadeau banii si-ti cumparai tu ce vroiai. Iti dai seama c-or sa umfle preturile cei de la firmele agreate astfel incat sa-ti dea nimica toata si probabil si de proasta calitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataro spune:

eu v-am pupat, ma duc acasa sa-mi hranesc bebelina.

Cata 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxxi spune:

Da..probabil ca asa va fi...la noi asa e.. ce pacat.

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

RGE, PUSSI,
seminte de floarea soarelui pt arsuri?si alune..de oricare..adica cu sare, fara ..prajite..neprajite...
fetele din cluj ati inceput gimnastica?
poate vin si eu prin iulie vreo 2 saptamani..ca in august plec la mare- desi va fi cam dificil, la sf.lunii a 6a..dar..sper sa nu apara ceva probleme.
si drumul il vom face in 2 bucati, oprim o noapte la brasov.ma rog, in zona.



20+ Stefan?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

cataro felicitari pt bebelina. Sa fie sanatoasa si frumoasa!

Anca 20+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Fetelor care stiti cum ar trebui sa fie IR-urile ca sa fie normale?



19+ si

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Pussi, pai daca e musai sa faci cerclajul il faci, asta nu e ca TT, e ceva serios... Puiutii trebuie pusi la adapost.

Adina, deci se pare ca nu suntem noi singurele...

BB, trebuie sa/ti dau un , pt ca datorita tie am reusit sa/mi pun si eu caruciorul la semnatura... nu mai stiu cui ii explicai cum se face si am invatat si eu.

Fetelor, eu imi fac bagajul, la noapte (12 fara 10) avem , eu si bebe ajungem miine acasa si sunt trista ca/l las pe Dan , tare bine ne-a fost cu el...Saracutul, n-a dormit toata noaptea, azi dimineata, cind a plecat la servici si ne/am luat la revedere a fost tare greu.... OF, of... Doamne, inca 3 luni fara el...




bebe si burtik

Jasmin17+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Darleena eu stiu ca normale sunt sub 0.6.

Anca 20+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

VICTO..nu stiu iubita mi-a spus dr doar miezul
..acum am aterizat si eu de la gimnastica...sunt rupta..Doamne de cand nu m-am mai simtit asa..de cand faceam orele de sport in liceu.....sunt rupta-n q..w..r ...sunt extenuata...parca am fost batuta cu facaletzul..nu stiu cum am condus pana acasa ....dar a fost BELEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!..la inceput putin dureros ca de eu nu am mai facut sport de ceva timp..ani...dar pana la final cand s-au incalzit muschii ..mi-au trecut toate durerile, gandurile negre, etc..nici spatele nu ma mai doare..fetelor va recomand din suflet gimnastica pt gravide..saptamana viitoare incep in fortza ..plus ca mi-am luat si sedinte de masaj...de abia astept...eu ma bag la baica si in pat ca sunt rupta am avut o zi PLINAAAAAAAAAAA TAREEEE...cine primeste un sot sa-i dati sa pape ca eu nu pot sa ma mai misc..v-am pupacit fetelor...daca-mi revin va mai scriu..momentan vreau o perna pufoasa..cred ca si bebe la fel ca s-a miscat si el pe acolo cat m-am zbenguit eu..va pupic

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Acum m-am intors de la prietena mea, ce sa zic cand nu e sa fie, nu e. Mi-a povestit ca a tot durut-o spatele jos vreo doua saptamani dar n-a dat importanta. Intr-o noapte a durut-o foarte tare burta si a inceput sa sangereze. A plecat de urgenta la Bucursti la Elias ( e pacienta lui Tutunaru) si i-a facut cerclaj dublu. In spital (la cateva zile ) i s-a rupt apa , i-au scos firele si asta a fost. Nu se stie de ce.

Eu una m-am hotarat sa nasc la Euroclinic, o las balta cu Elias-ul ca ce mi-a povestit m-a ingrozit. O sa ma intersez daca doctorul meu vine sa ma nasca acolo, daca nu imi caut un doctor din staff si asta e.

Ce sa mai fetelor, cand nu e sa fie nu e.

18s + Sophia 80%

Mergi la inceput