Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

PUSSI..Doamne ajuta!!! sa ajungi cu bine al termen nu la 32 de saptamani..insa am citit si eu..ca am o frica de nastere prematura de nu se poate..nu ca as avea probleme...dar nu stiu..asa cum in primul trimestru visam ca avortez acum visez ca nasc prematur..

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxana , ti-am promis o si daca nu te potolesti cu gandurile "negre" ti-o iei....

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 20+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

Doamne BB ..nebunaticoooooooooooo

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:


nu stiu daca se deschise site-ul ce l-am postat, dar dc va uitati este o poza 4D cu o bebelina si una de la nastere, sa vedeti ce clar se vede!!!

http://forum.desprecopii.com/Default.aspx?g=posts&t=1200

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 20+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

BB..la cat mai multe saptamani pana la termen
si vezi ce faci cu biciul ala...

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Roxana, tu vrei bataitza???? Ce ai nene cu nasterea prematura???? Pai dc am gandi numai negru, ar tb sa avem 9 luni de cosmar, da-le incolo de griji si bucura-te de aceasta perioada minunata a vietii tale (ca a 2-a oara nu va mai fi atat de minunat, va fi dar nu la fel). Asa ca DONT'T WORRY , BE HAPPY!!!!!!!!

dany26 cel mai usor pt mine ar fi sa iti trimit un PM, dar nu l-ai activat, dc t-il activezi repede iti trimit, dc nu maine iti trimit si pe mail, ca acuma o sa plec in curand acasa si caldura mi-a topit mintile si nu mai pot gandi.

Va pup si va urez o seara minunata, ma duc si eu acasa sa pap o ciorbita de zarzavat.

Anca 20+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..da se vede bine..Doamne ce mult seamana...super tare..eu fac morfo fetala de tr 2..luni adica o sa am 22 saptamani si vreo cateva zile...am inteles ca se poate face pana la maxim 24 saptamani....bien mie la toate ecografiile mi-a masurat bebelul din cap pana-n picioare...
mi-e foammmmmmmmeeeeeeeee rauuuu ..si tati asta enervant nu ajunge si el mai repede ca da copilul din picioruse..ii e fomika

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANCA pupici si pofta buna...

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

da, roxana se vede ff clar si frumos trasaturile bbeului!!
si mie imi este o foame intr-una!! acuma mananc ciorba, imediat cioco, apo pepene, si tot asa, fara nici o noima . acuma vreau clatite cu finetti!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 20+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..imi place cum le combini BB ..vezi poate te apuca si alteva inafar de "pipi"...eu va las ca sotul parcheaza..insfarsit mancam..ca nu am mai mancat de azi-dimineata...pupici la fete o seara frumoasa!!!

ROXANA 22+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput