Miresele anului 2006 (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pa fetelor! Am intins-o la servici
Ne auzim maine sau poimaine, maine nu cred ca mai apuc ca am de facut o vizita la medic.
O zi buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Aly v-ati plimbat nu gluma.

Noi sambata pe acasa, seara ne-au vizitat nasii lui marco. Duminica iarba verde, dupa masa a venit cumnata cu nepoata. azi tot cu ele prin oras, acum cand au plecat spre Croatia am si eu timp sa intru. Noroc ca ploua afara si stam in casa, ca de nu...eram in parc.
Vineri ne-a iesit maseluta si duminica caninul. asa ca acum nu mai e asa plangacios si morocanos. oricum mai sunt 3 canini si 4 masele de iesit si pe urma...boierie.

toate fetele si urez d-nelor care au facut 1 an de la casatorie...numai fericire si cat mai multi ani impreuna!!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Cofi iz reeeeeeeediiiiiii!



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Azi va dau ice coffee, ca e cald afara.
Gio sa iasa dintzisorii cat mai repede si fara probleme prea mari.
Fetelor, de ma pune la examen parcare pe stanga, am pus-o. Pic cu brio. Desi instructorul meu sustine ca-i mai usor, pentru mine e al naibii de greu, ca trebe sa ies jumate afara pe geam sa vad roata sau ce reperele vietii imi arata el. Si daca ies jumate pe geam... clar ca nu mai ajung cu picioarele pe pedale. So...
Va doresc o zi buna si cat mai racoroasa!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Kreliutz, Alynutza merci de cafelutza, ati fost harnice azi!
Aly nu te mai stresa atata cu minunea scolii, lasa ca o sa vezi ca o sa fie bine
Gio dupa ce-i ies dintisorii, o sa te miri ce baiat cuminte ai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Krelia, Aly mersi de , dar azi beau ceai.
am avut o zi horror ieri.
marco a adormit la ora 18 cu mine. eu pe la 20 m-am trezit cu o durere de cap.....
pana la ora 22 am tot umblat intre pat si baie. am varsat la greu. Noroc cu marco care dormea, ca tati nu a fost acasa. macar nu am mai avut si grija lui.
Sunt si la CM asa ca s-au cam adunat toate, ieri nu am mancat mai nimic, si uite.
azi sunt mai bine, dar fara chef de nimic.
Aly lasa ca te descurci tu, nu cred ca te pun e politistul la asa ceva. sper.
Kitzy, pai saracul e cuminte si acum. nu a facut el mare circ la masea si canin. si ieri mi-a dormit de la ora 18 pana azi dim. la 8. a fost obosit de duminica, iarba verde, nedormit, seara culcat tarziu, luni trezit cu forta sa-l duc la gradi.asa ca...aseara a recuperat.

merg in pat, la tv. pe mai tarziu.
o zi buna sa aveti gagici.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gio - multa sanatate, ai grija sa te faci bine!
Aly...haidi bey, nu te mai vaita atat..., ca treci tu si peste asta!
kitzy, sa-ti fie de bine


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio sanatate! Ai grija de tine. Poate ai mancat ceva ce nu ti-a priit.
Gata soro nu mai zic nika.

Deja m-am tampit de cap cu rapoartele vietii. Cica acuma trebe sa fac si pe analistul marketing. Firma vietii (sa nu zic altceva)
Oare Oana pe unde bantuie?



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Multam' fetili!!!

e asa de cald aici!!! si eu nu dau drumul la AC ca nu-mi place.poate totusi ar trebui, macar la cel din hol.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio pai baga aerul in functiune macar pe hol pana se racoreste. Nici eu nu-l suport, dar cand te topesti de cald, e ok daca e setat pe o temperatura acceptabila si nu merge tot timpul.

Fetele, pe maine, am plecat la ultimul curs teoretic.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput