*** LA REDOUTE (30)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catusha spune:

Cin, eu am avut 2 comenzi din 4 iunie, una mi-a venit colet, cealalta scrisoare, eu cred ca a facut diferenta cadoul, ca la colet aveam tacimurile si sint mai voluminoase. Plus ca, desi amindoua facute in 4 iunie, am primit aviz in zile diferite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

neata,sunt treaza de la 6,30 si "sap" dupa produse ,am primit si eu acel cod dar nu merge pe pret verde.

sunt curioasa daca fetele care au conturi cu "probleme" si care au fost "amenintate " cu sistarea livrarilor mai primesc mailuri cu coduri ,oferte .

cin,nu-ti mai face probleme vine comanda ,fii optimista,eu zic ca sunt prea putine produse sa vina colet ,dar depinde ce ai avut cadou!

Clau,distractie placuta la mare



SOSO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Soanso...n-am avut nimic cadou, asta-i problema.... dar deja coletul asta pare sortit pierderii, tocmai pt ca este - putina concentrare, va rog - deci: este trimis in contul comenzii din 17 aprile, care comanda din 17 aprilie este facuta in contul comenzilor din 13 si 14 februarie, comenzi de asemenea nesosite...
ies cu copilul afara si poate alimentez si cardul, sa mai incerc o "ultima" comanda...asa zic mereu: ca e ultima (acum e posibil sa fie ultima din punctul lor de vedere )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Multumesc pentru urari!

Plec pana la banca sa mai dau azi, inainte de plecare, o comanda mica de 10 euro sa-mi iau de-o grija ... Ne vedem duminica seara sau luni. Da mai vb pana plec!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:


ma gandeam ce produs sa comand ca sa am fdp 0 + geanta izoterma... asta o fi bun? http://www.laredoute.fr/vente-sac-a-bouteilles-isotherme-solutions-maison.aspx?productid=324061952&documentid=430007&categoryid=21520346&single=&hasnext=1&hasprev=1
ca idee...care produs e la 5.99 si care e la 9.99 ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Neata!
Ghiciti cine are cosul gol? Si erau 11 articole

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Cin, la pretul de 5.99 euro e o sticla (bouteille)iar la 9.99 doua sticle (bouteilles).

Editez: cred ca descrierea nu se potriveste cu poza...eu inteleg ca e doar o geanta cu spatiu pentru una sau doua sticle. Daca gresesc...mea culpa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Ideea e ca in poza sunt 3 produse....la 9 eur ti le da pe toate 3?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Geanta din spate n-are treaba...

La 9 e cea din stanga fata, si la 5 dreapta fata.

Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by soanso


sunt curioasa daca fetele care au conturi cu "probleme" si care au fost "amenintate " cu sistarea livrarilor mai primesc mailuri cu coduri ,oferte .





Raspunsul este DA.Am primit codul cu 20 euro reducere pt cumparaturi de 30 PE AMBELE CONTURI cu care ma chinui de cateva zile.Oricum nu pot sa dau nici o comanda,ca nu-mi mai accepta nici unul din carduri.

Bine ca imi trimit coduri,dar raspuns la mailul cu Osaka n-am primit.

Mergi la inceput