*** LA REDOUTE (30)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare fetele ! am primit azi o comanda din data de 3iunie sunt super multumita de tot ce am luat nu e nimic sa nu-mi placa...nu mai pun linkuri ca n-am apucat sa probez nik si nici n-am chef sa caut acu 25 produse cate am luat

avand in vedere ca mai am doar o comanda care trebe sa vina de pe 8 iunie m-am gandit sa mai dau azi una mai ales sa incerc sa vad daca merge...asa ca am bagat iar 25 produse in cos si am dat comanda fara nicio problema a mers ok

nu inteleg nici eu cum sta treaba de inchid numai conturile clientilor cu probleme la urma urmei isi pot face alte conturi pe o alta adresa...si tot comanda daca vor(si parca ar fie din cauza lor problema...)

in alta ordine de idei daca va aduceti aminte saptamana trecuta m-am ratzoit un pic la sabine ca deja ma enerva la culme(in legatura cu rochia aia care a venit gresit) si i-am zis ca nu-mi mai trebe nicio diferenta nimic si ca nu mai comand nik de la ei never...acum nu stiu ce sa zic ca ea de atunci nu mi-a mai raspuns deloc...ori i-a convenit ca nu mai comand(o fi zi...am mai scapat de una)...ori s-a gandit ea sa-mi faca asa o surpriza si sa-mi trimita un cec cu diferenta de bani(sper ca nu)

ma rog ce vreau sa zic este ca,clar ii doare undeva de clienti si mai ales de noi astia la care apar probleme ca daca n-ar fi fost asa imi trimitea un mail in care isi cerea scuze pentru greseala produsa de ei...bla bla...o dregea cumva...dar ea tace malc...nici macar la piata la noi nu se mai comporta comerciantii asa...ma rog...poate aici in iasi e lumea mai finutza asa...

spor la shopping

clau zi-mi te rog ce gentutza ai luat azi??la 7euro da un link pls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Fetele din Roamania, ce fel de carduri folositi pt a face comenzi? Sau nu e neaparat nevoie de card ci doar de adresa ca sa ti le trimita prin posta? Voi cum faceti? Cum e mai bine?


"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Crinutz ai nevoie de card, altfel nu iti ia comanda, ca platesti in momentul comenzii. E nevoie de Visa sau Mastercard.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Hello de la

Mie tocmai mi-au trimis un cod cu 20euro reducere la 30 cumparaturi si FDP =0, cica merge si pe pret verde, rosu, etc...inca n-am incercat ca n-am timp, dar tare-s curioasa

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by madau

Hello de la

Mie tocmai mi-au trimis un cod cu 20euro reducere la 30 cumparaturi si FDP =0, cica merge si pe pret verde, rosu, etc...inca n-am incercat ca n-am timp, dar tare-s curioasa

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare




Distractie placuta la mare! Vin si eu maine acolo...

Exact acelasi mail am primit si eu si cotrobai acum dupa produse care sa se potriveasca. Vesnica problema.. Pe pret mini nu merge...

Da... dupa cotrobaieli indelungate, bineinteles ca nu am gasit nimic care sa se potriveasca. Produsele nereduse pe care merge codul nu-mi plac/nu-mi trebuie si nu fac o comanda doar asa ca sa ma aflu in treaba si FDP gratuit merge peste 40 si ceva de euro, nu m-am prins exact care e suma... Naspa! Alt cod primit si nefolosit!

Daca, intamplator dati peste ceva la pret intreg si in jur de 30 de euro, dati-mi si mie de stire, va roooog!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Buna!

Am primit si eu mail cu acest cod, am incercat sa dau comanda dar nu merge, vad ca nu sunt singura .

Vad ca tot schimba astia produsele, tot cresc/scad preturile de la o zi la alta.
Mai e mult pana la marile reduceri?

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by catutza

Buna!

Am primit si eu mail cu acest cod, am incercat sa dau comanda dar nu merge, vad ca nu sunt singura .

Vad ca tot schimba astia produsele, tot cresc/scad preturile de la o zi la alta.
Mai e mult pana la marile reduceri?

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)





sincer dupa mine astea sunt marile reduceri mi-as comanda taaare multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:



[/quote]


sincer dupa mine astea sunt marile reduceri mi-as comanda taaare multe
[/quote]

Daaaaa tu cred ca ai comandat deja juma de site

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Pai asta astept si eu sa vad, cat mai pot reduce ?!? Stiu ca in iarna au fost reduceri foarte mari, sa vedem si acum.

Nashulica , tu esti campioana la comandat, astia cred ca plang dupa tine daca renunti la ei

Claudia , i-ti urez distractie placuta la mare, sa vii bronzata si cu poze muuulte,

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Neata...
astept comanda din 4 iunie...oare o mai veni? contine 2 pantaloni si-o pijama...ce sanse sunt sa vina sub forma de colet?
asa ma mananca undeva sa mai fac o comanda de pe contul sotului... dar tre sa depun bani pe card... poate azi, ca vad ca deja dispar produsele

Mergi la inceput