Gravidutze si Mamici de Cluj (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Gabriela77-tot uit sa te intreb tu la ce medic mergi? si tie ce ti-a spus?poti naste natural?
pupici
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

Fetelor, sunteti fantastice! Gabi, OanaAlina, Antoni, va multumesc mult. Inca nu am facut test, dar cred azi dupa-masa o sa fac unul, ca nu mai rezist (daca imi da voie CM si nu vine). Va tin la curent!

http://tt.lilypie.com/Eragp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Felicia, te asteptam cu rezultatul la testul de sarcina!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/SoFUp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

felicia iti tinem pumnii, poate ne dai vestea cea mare si
multa bafta!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Felicia, nu stiu cum mai ai rabdare...Mie imi venea sa fac testul pana inca nici nu imi intarziase ciclul. Te asteptam cu vestea cea buna!

Meli, eu merg la Dr. Muresan, de la Gine 1. Data trecuta cand am fost, la 23 saptamani, placenta era la 2 cm de col si el a zis ca poate se mai ridica. A zis ca ideal ar fi sa se ridice la 4 cm. M-am desumflat ieri cand am fost la 4D la Stamatian si mi-a zis ca placenta e tot jos si nu mai sint sanse sa se ridice! Om vedea, sangerari nu am , nici contractii, colul e lung inchis, asa ca eu am incredere ca totul va fi bine! Iti tin pumnii sa ne tii la curent cu vestile!

Va doresc o zi frumoasa, fete!

Gabriela 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

Fetelor, maine va dau vestea, indiferent care o fi!

http://tt.lilypie.com/Eragp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Meyy, fetelor, mie mi-e un somn de pic....Nu mai am mult pana la 15.00, tre' sa rezist! Norok k asta mica ca ma boxeaza la greu k altfel cred ca as adormi cu capul pe tastatura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

gabriela77-stai linistita, de Muresan numai de bine am auzit. si sunt sigura ca totul va fi bine, ai sa vezi.du-te repejor acasa si tragi un pui de somn.pupici
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

quote:
Originally posted by Gabriela77

Oana, eu ma refeeram la mesajul Asizei ca numai atunci se linistea bebe cu colici cand il plimbau cu masina! Mi s-a parut distractiv!



Meeeyyy, tie ti s-a parut distractiv, dar te vad io...mai peste cateva luni.........cat despre placenta jos inserata nu cred ca se mai ridica la varsta asta a sarcinii, dar stiu sigur ca totul va fi bine ...
Felicia, te asteptam cu vesti!!!!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis


A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aaka spune:

toate trec fetelor si mai grele si mai usoare si cand il vedem pe bebe in brate uitam de tot greul. eu am 4 luni si am o fetita de un an si am grija de inca 3 copilasi 3 zile pe saptamana si parca acum nu mi se pare chiar asa de rau mai ales ca imi iau copiii gandul de la mancare ca numai la macare imi statea gandul . si trece si timpul mai repede.
va doresc sarcina usoara sio sper sa mai aud de voi

Mergi la inceput