Piticlonti de iulie-august 2004 (223)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Andries felicitari mama lasa ca si fara oo e tare bine! si cand te gandesti cum or sa iubeasca intre ei.....sa stii ca eu vad asta peste tot si la mine in familie, copiii de acelasi gen se caftesc si se cearta de mama mama, ceilalti nu asa! na, sa zica si fetele cu esperienta asta
Daria maica nu vrui sa te fac sa dai apa la soareci. am zis sa va melancolizati si voi cu mine.
Olila n-ai ajuns inca la munca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Olila ..prezenta!
Pun repejor neste pozne...si astept nota de la cofetarul sef..se stie el cine-i

http://good-times.webshots.com/photo/2351226450100032467SCsXbq

edit....intr-un filmulet ..Luca cinta alfabetul...na..sa ma laud si eu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

deci bucataru zice ca pandispanul arata ff bine. parerea mea e ca forma a fost putin cam mare. din cate oua e facut, din 5? cand l-a vazut pe Luca cantand " a b c d" patrick cica "mama catea emo!" (ca Elmo canta asta in cartea de la voi )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani pui de Papadie!!!! Sa cresti male..male si mult noroc
Andries..fetita sa fie!Mie imi placea Nichita...
Roxa din 6 oua am facut! Hi,hi..catea Emo ziciMa intrebai de film..am fost la Surf up....cu pinguinii..dar nu neaparat pt virsta lor...Faza misto a fost ca Luca la filme mereu intreaba...ce e daddy..sau ce ma?...si asta la fiecare citeva secunde...dupa un timp...americanu'..crezind ca-i cool ce zice Luca..a inceput si el...ce ma?...hi,hi..cu aceeasi intonatie!
Noricel..eu sint aici ..alaways
Camen si cum ramine..vila sau mansarda?
Cristalinule...rabdare...multa...la sfaturi despre educarea copiilor...toti ne pricepem..mai greu sa le aplicam...
Adela cum adica ex urina normal si uro pozitiva??? Daca a iesit absolut normal ex...atunci si urocultura o sa fie la fel....Despre muci...eu am zis si ieri..ia incerca tu sa-i tratezi...doar stergindu-l la nas...sa vezi cum trec si de la sine...incerca!
Biluta vazut pozele...emotionat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Am o rugaminte maaare. Daca aveti careva scaun de masina Chicco Key one, si mai aveti instructiunile, poate ma ajutati cumva. I-am spalat husa si nu mai stiu sa-i pun centurile la loc
Olivia- radu fu suuper incantat de casca si masina lui Uka. Masinutele de genul asta, motocicletele si ATV-urile sunt pasiunea lui. Deja m-a amenintat ca atunci cand va fi mare o sa mearga doar cu motocicleta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Masina nu-i una noua...a fost cadoul de la 1 an!....Abia mai incape in ea:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

seara buna..vazut poze cu bucalatele smechere ale Papadiei si cu Ana frumoasa a Bilutzei,emotionante,pupici....si cu Uka noroc ca doarme mandra si nu-i vede masina ca si a mea este fan...da pentru ca doarme nu pot sa-l aud pe Uka cantand, dar maine o sa-l audiez impreuna cu ea!
Am pus si io niste poze de la "traiasca berea",asa-i spune ea la festivalul berii si de la o intalnire de gradul 3 cu Twix:)))
http://new.photos.yahoo.com/gorodeii/album/576460762400502512/photo/294928804423550785/69
Si nu in ultimul rand un filmuletz in care se vede vocatia mandrei:))
http://www.youtube.com/watch?v=vd2MZM0z1OA
pupici
edit ca uitai,felicitari Andries pentru coditze cu funtitzeio zic ca Maria merge cu Raluca

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Deci...am vazut niste mici ...ce pofta mi-ai facut! Remarcat si bulinele! Mey ce distractie acolo la voi! ..Pe you tube...doar de acasa am voie:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

breii, bestiala poza cu piinea europeana vazut si robotu` uka, vasut si poze de la serbarea abecedarului pe toti
noro, da, musai ter` sa semneze toti, miine mergem la un avocat sa videm daca semnatura de acu 7 ani ie valabila, da` la cum mi-e noroku` n-as crede. nu jtiu dac-o sa fie mansarda sau casa da` sper ca io`n final sa ramin cu toate tiglele pe casa;))
andries, felicitari, sa traiasca raluca, am o prietena o keama maria raluca. o sa-ti vian nitel pe dos la`nceput cind din cuc ter sa speli puta da` o sa te obisnuiesti repede:D
io-s exemplu cel mai exemplu apropos de bataile dintre copiii de acelasi sex. fara sa-mi cat prea mult in memo, ultima data ne-am batut dupa cununia ei civila de la o pereke de pantofi de lac, pe capu` ei am exersat cel mai bine paruiala, vocabularu` tot una cu cealalta l-am imbogatit, ehh, de-ar fi stiut maica-mea, saraca, ar fi murit cu zile. si stiti cum eram, acum ne bateam acum ne`impacam, la noi nu tinea niciodata supararea;))... si nu va mai spui ca la accidentu` lu` sor-mea am regretat si cea mai nevinovata injuratura care i-am zis-o. dumnezeule, sper sa nu citeasca niciodata cupiii mei ce-am scris, cititi repidi ca miine sterg;))
edit, vazut gorodica printre frigarui, aa, nu eram sigura ca-i real ciinile, sa-l stapiniti sanatosi
edit la edit, ca vazui si giulia cocheta, brei, ilinca parca-i canish, nu sufera nika`n par degeaba am investit in clame cu pisici si ursuleti

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

pozici
Sunt in fuga maaare. Imediat ne culcam ... sper io, ca Giulia alearga purceii

Am vazut pozici cu Luca si Maria Ce de talente la voi, mai-mai

Andries - io te felicit ! Sper ca nu esti tare suparici, ai sa vezi ce frumos e sa faci codite, sa cumperi hainute colorate, cochete

Noua boala a Giuliei: laptele batut, cu orice, oriunde, oricat
Am fost la balet. Nu ne-a placut. Si am plecat. Sa ne fie rusine. Pana la parcare ne-a plouat, dup`aia am mai stat ca a scapat-o pipi si de-al naibi pe Giulik, sa mai stea in ploaie

Va puuup, o seara faina. O zi frumoasa schimbului 3 !


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

www.newsfive.net/sara/" target="_blank">AJUT-O SI TU PE SARA !

Mergi la inceput