*** LA REDOUTE (29)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Merci ...interesant....doar ca nu-l pot verifica acuma, ca nu pot sa intru pe cos
scot o ora copilul si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Gabi, socrii mei au un apartament acolo, pentru vacanta, ei locuiesc in Bucuresti. De aceea nu pot sa te ajut cu relatii depsre pensiuni/vile ca nu cunosc nici eu. Plaja...nah, ca peste tot. Noi mergem intr-un golfulet, in stanga aglomeratiei unde apa e mica la mal si linistita. Cand e tati cu masina, preferam lpaja Azur intre Ef N si Ef S, e ffff liniste acolo si scapi de aglomeratie, muzica, porumb fiert si altele...e civilizat. Nu am termen de comparatie in ceea ce priveste mersul la mare cu copiii pentru ca am fost numai in Eforie cu ei, inainte de copiii era altceva: Vama Veche, Costinesti (vremuri apuse ).

Asa ca informatiile mele despre Eforie sunt limitate. Avem o singura terasa unde mancam in mod constant, si a fost ok cu mancarea de acolo (ciorbita la pranz si uneori seara), o terasa cocheta cu mobilier de lemn si umbrele verzi, langa hotelurile Selena si Hefaistos.

Daaaar, daca ar fi sa caut ceva as cauta neaparat la curte si eventual cu loc de joaca pt copiii (adica un leagan, ceva acolo...sa fie). Iar cat priveste manacarea, daca e greu sa gatesti tu, cauta cea mai aglomerata terasa unde vezi ca au rulaj mare la mancare si ia mancarea la galetusa/casolete acasa.





Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
poze Simon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Nushu, La Multi Ani ! Cu sanatate, fericire si bani de cheltuit la shopping.
Mey, rad ca proasta de cand m-am dus pe linku' dat de Feli forumul cu achat gagnantu'. Mi-am amintit de perioada cu seturile plasticoase primite in locu' nuisetelor.[url=http://www.achetergagnant.com/forums/index.php?showtopic=29134&st=120]Ete aici[/url] au mai luat si frantuzoaicele tzeapa asta

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Salutare si La multi ani Nushu!

Am primit azi cecul pe contul sotului, ala trimis saptamana trecuta de Sabine.
Am fost si la Bcr sa intreb de cecul de 10 euro depus in aprilie, si dupa ce mi-au repetat ca normal e 45 zile, cu franta 60 de zile, desi i-am zis ca stiu cazuri in care a durat mai putin, au sunat la centrala si mi-au zis acum ca dureaza 75 de zile incasarea cecului din Franta. Daca stiam nu ma incurcam. Sper ca asta al sotului sa intre mai repede ca e si de valoare mai mare, 56 si ceva.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onetzica spune:

La Multi Ani Nushuuuuu!!!!!!!!!!!!
Sanatate maxima si toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Vad ca nu se mai plange nimeni in afara de mine, dar totusi, voi puteti intra sa va vedeti cosul de produse?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

cin azi dimneata aveam toate produsele in cos.

aissa si mie mi-a sosit azi cecul. Si tot de la BCR ridic banii. Asta e!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Si eu vad cosul ok.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

cred ca pe contul meu e problema, ca pe contul sotului meu vad cosul... oare de pe ce cont sa comand?
Felicia, tu ai cec de incasat de 11 eur? cat ti-o mai ramane din ei? eu sunt mai tare...am cec de 8 eur sa vezi ce avere fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fetelor, cat dureaza la ING sa faca un card de debit?
Dar la Raiffeisen?
Azi n-am putut sa ajung, sper ca maine s-o rezolv.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput