Cirese de Mai-Iunie 2006... La Multi Ani (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Va supun atentiei niste Pijamalute foarte haioase, ceva de genul asta a primit Moaca de ziua lui, cu maneci lungi, scrie pe ele calvin klein dar nu am gasit pe net marca respectiva. Cred ca sunt luate de la un magazin intitulat Gap ( sau ceva de genul asta) din dreak stie ce stat din USA. Oricum, articolele de imbracaminte din state sunt foarte frumoase si de calitate foarte buna... cand ma gandesc ce gioarse gasim noi la "Piciul", iar daca te duci la Mothercare ti se ridica parul maciuca la ce preturi sunt acolo, si nici nu gasesti mare lucru. Am pijamale si de la Mothercare, din acelea aduse de la Londra, dar nu se compara cu cele mentionate mai sus.
Va plictisesc? As putea vorbi despre articole de imbracaminte pentru copii la nesfarsit. Sunt bolnava dupa ele
Ama,unde ai disparut? Ne este dor de voi, asa sa stiti!



Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Si Tricoul pentru tatic imi place....Moaca il ciupeste pe tatsu de tricou si rade ca nebunul cand i se silabiseste: tri-cou!

Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Am gasit www.gap.com/browse/product.do?cid=6397&pid=455419&scid=455419002" target="_blank"> Modelul cel mai apropiat. Si magazinul...hihihi, este in NY City

Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Lyly azi m-ai facut de 2 ori sa rad: prima data cand domnu' Razacila a considerat ca trebuie sa testeze daca rochita ta e impermeabila sau nu si a doua oara cu soldateii...Eu stiu ca soldateii ii faci din dumicatzi mici, adica de bagat o data in gurita. De ex pui unt pe paine si gem, apoi tai in patratele ( adica in bucatele ) felia, deci in dumicati, pe care ii pui pe farfurie si copilul ar trebui sa ia cate unul in manuta, sa-l bage in gurita sa-l mestece. Eu asta stiu ca sunt soldateii, pt ca mie mi-i punea bunica-mea in sir indian in farfurie si astepta plina de speranta sa ii mananc , iar eu ma jucam cu ei

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

quote:
Originally posted by miti2004

Lyly azi m-ai facut de 2 ori sa rad: prima data cand domnu' Razacila a considerat ca trebuie sa testeze daca rochita ta e impermeabila sau nu si a doua oara cu soldateii...Eu stiu ca soldateii ii faci din dumicatzi mici, adica de bagat o data in gurita. De ex pui unt pe paine si gem, apoi tai in patratele ( adica in bucatele ) felia, deci in dumicati, pe care ii pui pe farfurie si copilul ar trebui sa ia cate unul in manuta, sa-l bage in gurita sa-l mestece. Eu asta stiu ca sunt soldateii, pt ca mie mi-i punea bunica-mea in sir indian in farfurie si astepta plina de speranta sa ii mananc , iar eu ma jucam cu ei

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex



Banuiam eu din context...dar vroiam sa determin pe cineva sa scrie ceva...
Acum fug la culcare, ca-i trecut de 22.00
Moaca doarme de mult. Maine iar o sa dorm pe mine.


Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Lyly apropo de hainele pt copii, intr-adevar in SUA sunt ieftine si frumoase, iar daca gasesti si outlet-uri cu reduceri ( adica depozite, adica cum ar fi la un magazin din aceeasi retea se strang tot cam ce nu se vinde si se baga la reduceri ) atunci chiar ca ai dat lovitura. "Boala" pe care zici ca o ai tu pt hainutele de copii sa tii ca o are si barbate-miu care tot cumpara pt grasu'...nu toate sunt frumoase, ca mai trebuie sa ai si gust , dar el e f fericit si multumit de ce ii cumpara lui Alex. Sunt convinsa insa ca trece pe langa rafturi cu haine mai dragalase dar nu le vede .

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

LA MULTI ANI Ilinca



Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abibrinza spune:

Lyly, exista si in Europa hainute faine.Iti trimit o adresa de net daca vrei.Sper sa mearga: http: //www.baby-walz.com/neu/SyEngine.php?Act=50173&Do=50337&_inPHP
Am pus o pauza dupa :

Carmina, nu te mai supara.Va fi greu sa-i faci program dar te vei obisnui.Incearca in mancarea ta sa pui delicatul la sfarsit si inainte de asta sa-i scoti lui Mihnea o portie de mancare.Fierbe in ciorba ta un morcov, un cartof si alte legume intregi ca sa le scoti lui Mihnea mai usor si da-i bucatele din ele.Spor la mancare si somn. Si eu ma enervez cu Victor, mai ales cand iese din program si nu doarme sau adoarme ca de obicei.



Arabela si bebe Victor-Catalin (22 aprilie 2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

fac cu nervii am scris un carnat de mesaj si tocmai vedeam niste poze superbe de la oana din creta si am inchis din greala pagina
o sa revin maine ca e tarziu deja dar pana atunci ca invit la o petrecere http://www.youtube.com/watch?v=67-C3W7hCwI

CATALIN ANDREI, RADU GABRIEL, ILINCA, ELIZA la multi ani cireselor si cat mai multe bucurii si fericire sa le aduceti parintilor

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea
CONCURS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Salutam livada!!
Moama ce de pagini am pierdut !! Da' bine-mi pare ca macar am ce citi!!

Lacra Gap este peste tot prin state, vreau sa zic la toate mall-urile, si au produse faine dar cam scumpe, un alt magazin ( care tine tot de aceeasi companie) unde au hainute faine si cu pret relativ mic este Old Navy. Cand vine vorba de hainute si in general chestii pentru bebei.. si nu numai!! si eu sufar de microb, ar trebuie sa infiintam un support group!! oricum pijamalutele acelea sunt foarte dragute, sa le poarte Razacila sanatos!!

Miti scuze de intarzierea cu care raspund dar am o suta de lucruri de facut acum ca iar ne mutam; deci caruciorul Chicco il au in magazin la Burlington (la sectiunea Baby Depot) eu acolo l-am vazut pe "viu" si parca si la BabiesRUS. Si eu tot pe internet l-am comandat - vezi ca la Target au acum free shipping daca comanzi doua chestii la baby gear. nu stiu daca se aplica si la voi dar merita incercat ca il au sigur si acolo - eu de la ei l-am comandat. Ce balmajeala de raspuns.. in fine sper ca ai inteles ceva din el..

Cami & Sofia
poze Sofia
filme Sofia
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24252231dd43d47382a52a" target="_blank">
primul an cu Soficu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24150fb1164e749e8d7bae&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">clip cirese 8 Martie



Mergi la inceput