Mamici de septembrie - octombrie 2007 (35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Piciulika, La multi ani!!!!!!!!!!!! Sa fii sanatoasa si sa nu mai ai emotii din alea prin care ai trecut zilele astea.

Maruntzika, m-ai lasat cu gura cascata... De unde dom'le atata talent?!? Mai dati-mi si mie cate o faramitza, ca n-am pic de inspiratie si indemanare la nika. Brava! Iti admiram de mult casa, dar daca si picturile sunt tot ale tale... nu mai am cuvinte!

Sabina, bine ca e mai bine Sofia. Poate totusi nu ratati serbarea. Avem si noi serbare joia viitoare.

Apropos de serbare: Miruna o sa fie doctoritza. De unde fac eu rost de o boneta de doctor? Halat i-am gasit pe masura, dar boneta neam! Ne-am cumparat si stetoscop de jucarie!

Ayumi, bafta la doctor. Si intalnire placuta cu puiutzii tai.

Fetelor, eu am avut ieri o zi crunta, care a inceput prost si s-a terminat la fel de prost (administrative si de ale serviciului, nu va speriati), de aia am lipsit ieri la apel. Am ajuns acasa si m-am bagat direct sub patura. I-am lasat nemancati pe ai mei. Noroc ca sunt descurcareti si stiu numarul de la restaurantul chinezesc care face si livrari la domiciliu.

Ana 27+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
Burticu'
Miruna
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Piciulika, LA MULTI ANI!!!!



Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Piciulika La Multi Ani!! Sanatate, fericire si mult noroc!!

slippers daca ai stii ca abia astept sa invete al meu sa deschida singur frigiderul... sa-si ia singur sunca si cascavalul ... of of... mai, mai... mai am de asteptat un an, poate doi...

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

la multi ani PICIULIKA !!

TOMITZA 26+ cu Natalia Ioana

Poze 2007
lucruri pt bebe
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Andries, frigiderul il deschide singur. As fi nedreapta cu el daca as spune ca nu se descurca. Insa l-am invatat eu prost, pentru ca mie imi place foarte mult sa gatesc tot felul de ciudatenii si retete, asa ca a cam iesit din bucatarie. Dar pot sa-l las singur o sapta ca nu moare de foame. Iar cu Miruna ma ajuta mult. Dar ii place sa traga chiulul, atat timp cat poate (si i se permite).

Ana 27+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
Burticu'
Miruna
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Piciulika, iubita, La Multi Ani! Sa fii sanatoasa si tu si bebe al tau!

Ayumi, succes la dr! Te asteptam cu vesti!

Maruntika, frumos! Esti talentata! Si casuta am admirat-o mai demult!Asteotam sa vedem camera bebelusului!

Ana, eu parca am vazut si seturi din alea de medic cu boneta cu tot! Asta daca ii mai iei unul. Succes la serbare!

Gabriela 25 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

LA MULTI ANI PICIULIKA!SA fii sanatoasa si iubita,sa ai un bb sanatos si frumos de care mami sa fie mandra.
23+DAVID CIPRIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasilv spune:

LA MULTI ANI PICIULIKA!!!
Ce faceti burtici? Eu am experimentat azi-noapte primul circel, in gamba. Bai,nene, eu nu credeam ca doare atit de tare!!! Si acum mai simt o tensiune in picior! Super naspa senzatie! sper sa nu o mai incerc.
In alta oridne de idei, Urmy bine ai venit!
Marunzika oau, super picturile! Ce mi-ar fi placut sa am si eu asa talent, eu, care daca desenez un copac nu stii daca nu cumva e un om. Bravo tie!

Poze nunta...

anca +21Bb Vladut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Piciulika, La Multi Ani!! Sa fii fericita!



mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

La cat mai multi ani buni, Piciulika!

Raluca 20+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput