Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

Bambo normal doarme la el in patut dar dimineata la 6 l-am luat langa mine ca deja ma apucau spumele la cat sport facusem toata noaptea, oare mult timp va tine dormitul asta pe burta? ca ma dispera rau

MAMICA FERICITA DE MARIO GABRIEL
(31.10.2006)


poze bebita Mario Gabriel

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">
cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

liniste mare pe aici!
de'... duminica dupa-amiaza... probabil sunteti la plimbare. eu am facut mancare, curatenie, strans rufe, etc. acum ma duc sa ma imbaiez ca e caldura mare!
dar nu puteam sa nu va zic.... Dani s-a ridicat singur in fundulet!!! s-a prins cu manutele de marginea carutul si SUS. si tot asa de vreo 4-5 ori, pana am renuntat si l-am lasat in fundulet!
pupici

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

meniul de azi??? sau azi nu papam?

la toate
D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

am fost in plimbari, iacata si niste pozici.. pe ultima am asezat-o strategic, bagati ochiu' sa vedeti, e o gagica super tare, care face nani la plaja :)
dianocica, sa nu ne iei motzu' c-am infofolit copchiii, da' sufla un alizeu.... mama mama...
mai urmeaza o tura, probabil maine, cand le descarca artista noastra :)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

mirona.. cred ca e o problema cu pm-urile... cand am deschis forumu', mi-a aparut mesajul ala in dreapta jos, ca am primit pm de la tine, dar in inbox...n-am nimic.... mai trimite o data eventual, sper sa mearga...

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

AZI avem 7 lunishoare si tot azi a spart gingia primul dintishor.

jos, stanga. YUPIIIII!!!! nema febra, nema maraieli - Kara fata cuminte. Sa dea Domnul sa fie la toti asa. -ici tuturor ce ne-au urat LMA pentru ziua de azi.
si pentru restul sarbatoritilor.

P.S. a_deju era Pm cu parola - mai incerc o data.


Miro si Karina Ioana (3 noiembrie 2006) I,II,III,IV,V,VI,VII, - Botezul Karinei - filmuletze Karina www.dropshots.com/new.php?userid=121067&cdate=20061201&cimg=0" target="_blank">1,www.dropshots.com/Mirona1" target="_blank">2
am o nepotica talentata si o burtica in amintire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

bravo Kara, frumos cadou !! La multi ani !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Felicitari Karinutza pentru primul dintisor!!!! Auzi, 7 luni...da' cand a trecut timpul asa????

A_deju, trimis PM. Sper ca ai primit...

Pentru fetele curajoase care se incumeta la deschidere cap. nou: inainte de toate LOGATI-VA cu userul comun! Sa putem si noi astealalte scotoci prin listutza ...V-am pupat!

Auras, va tinem pumnii sa va faceti bine!

Haideti, nu baga nimeni meniu' zilei!!!!????

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

salutari mamici!
felicitari Kara, la mai multi dintisori tot asa, fara probleme!
a deju eu nu ma mai uit la pozele tale si ale dandusei.... pai ma imbolnavesc frate cand vad marea! mai ales ca se pare ca noi nu ajungem anul acesta! dar copiii sunt SUPERBI!!!!

MENIU ZILEI (pt ca trebuie sa papam si azi , desi nu avem decat 2 mese diversificate)
06.00 - lapte san
10.00 - mar ras+fructe de gradina (nestle)+para(hipp)+o masura cereale - total cca 150 gr + 120 ml suc de morcov+mar+apa plata
13.30 - lapte san
17.30 - legume (morcov+patrunjel+dovleac+cartof) + carnita de pui cca 180 gr + lapte san completare
21.30 - lapte san

daca as fi avut 3 mese diversificate cred ca la a treia masa i-as fi dat mar+biscuite sau mar+branza calcica

pupici


Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

quote:
Originally posted by asiza


Pentru fetele curajoase care se incumeta la deschidere cap. nou: inainte de toate LOGATI-VA cu userul comun! Sa putem si noi astealalte scotoci prin listutza ...V-am pupat!

[
Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis


A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit.



trimite-mi si mie, te rog, PM cu userul comun si parole. sarut mana

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput