Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

de dandusa ziceti??? haaa.. pai ce sa va zic, sunt bine amandoua, bebelina a facut vaccinul, dar fara reactii, ce ce ne dorim si noua, si voua, si tutulor :) programul e cam aglomerat, nu prea ne-am vazut, ne-am auzit doar la tel, sper sa le smulg din alergaturi sambata dupa-amiaza, la o ... plajica... ceva scurt asa..ca de prima oara, juma' de ora de holbat la apa latite pe nisip.. daaaaa, facem si pictoriale, of course, ca doar iau artista dupe mine :))

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

quote:
Originally posted by Dia1609

quote:
Originally posted by bebinuta

Fetelor, din lipsa de preocupare, aproap[e am lins un borcan de nutella. Ada e o minune zilele astea.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada




lasa ca-ti permiti ca ai silueta
cand va mutati?


Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-6-a



sper ca pana la jumatatea lui iulie. Poate nu ma ingras eu, dar agit copilul

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

dianarus, am uitat sa-ti multumesc de idee... o pun si eu 2 cearsafuri pe covor... sper sa nu se mute pe parchet

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-6-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

quote:
Originally posted by dianocica

quote:
Originally posted by a_deju

avem capitol nou, fara nici cea mai mica bulitura :))
gresit. nu vezi cum mi am atribuit 4 puncte pt capitol nou? sa se puna la stelutzele mele...ha hu ha....


diana si david ( 03.12.06 )

"El m-a facut oligofren,eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat." Jiji



si uite ce face omu la nervi - mai invata si ceva nou.

eram in umbra si urmaream paginile - am avut o licarire cand ai pus biciul pe noi - dar mi-am zis - stai linistita - doar asa invata si alte fete sa deschida capitol nou. Felicitarile mele - aproape bine.

P.S. am adormit terorista - fug sa bag si eu ceva in gura.


Miro si Karina Ioana (3 noiembrie 2006) I,II,III,IV,V,VI,VII, - Botezul Karinei - filmuletze Karina www.dropshots.com/new.php?userid=121067&cdate=20061201&cimg=0" target="_blank">1,www.dropshots.com/Mirona1" target="_blank">2
am o nepotica talentata si o burtica in amintire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Sa vedeti ce s-a intamplat...ma uit la pozele mele de pe mailul comun....si la primele poze nu stiu cine a schimbat denumirile...se poate si asa ceva??????
Cica in una sunt eu cu Marius si dedesubt scrie "dor de Africa".....adica eu eram cu Marius si imi era dor de leul din jungla........

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by alexandra_25

Sa vedeti ce s-a intamplat...ma uit la pozele mele de pe mailul comun....si la primele poze nu stiu cine a schimbat denumirile...se poate si asa ceva??????
Cica in una sunt eu cu Marius si dedesubt scrie "dor de Africa".....adica eu eram cu Marius si imi era dor de leul din jungla........


bineinteles ca se poate. ORICINE cu parola de la mailul comun poate face ORICE schimbare in pozele comune. poate o mai schimbam din cand in cand....


diana si david ( 03.12.06 )

"El m-a facut oligofren,eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat." Jiji

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by alexandra_25

Sa vedeti ce s-a intamplat...ma uit la pozele mele de pe mailul comun....si la primele poze nu stiu cine a schimbat denumirile...se poate si asa ceva??????
Cica in una sunt eu cu Marius si dedesubt scrie "dor de Africa".....adica eu eram cu Marius si imi era dor de leul din jungla........

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti




da da.. ai mare dreptate, am observat si eu la pozele unor fete... nu mi-am batut prea tare capul, am zis ca poate nu fusei eu atenta la prima vizionare de-acu mai mult timp... dar cand am intrat pe ale dandusei, chiar mi s-a aprins un bec...n-avea bai nene nicio legatura descrierea pozei cu ce se intampla pe-acolo... ce-o fi???? de la yahoo, oare..???? ca nu cred ca sta cineva sa schimbe doar denumirile.......


Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

quote:
Originally posted by alexandra_25

Sa vedeti ce s-a intamplat...ma uit la pozele mele de pe mailul comun....si la primele poze nu stiu cine a schimbat denumirile...se poate si asa ceva??????
Cica in una sunt eu cu Marius si dedesubt scrie "dor de Africa".....adica eu eram cu Marius si imi era dor de leul din jungla........

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti





nu. nu. nu.

Alex - asta cea mai tare.

ceva s-a intamplat cu pozele tale - sunt denumirile de la pozele Marcelei. - dar e haios.


Miro si Karina Ioana (3 noiembrie 2006) I,II,III,IV,V,VI,VII, - Botezul Karinei - filmuletze Karina www.dropshots.com/new.php?userid=121067&cdate=20061201&cimg=0" target="_blank">1,www.dropshots.com/Mirona1" target="_blank">2
am o nepotica talentata si o burtica in amintire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Mirona....eu chiar rad cu lacrimi...aia da...autoportret...
de asta ce zici....!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

maaaaa... ce baga alexandra pe munte, pe coarda, in pestera, in patinoarul din grenoble..... pai bine dom'le, si noua nu vroiai sa ne zici :))))
sunt foarte tari astea, dar totusi..... ale cui sunt si cum de s-au amestecat itele pe-acolo???? vreo idee, cineva..???

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput