Mamici de septembrie - octombrie 2007 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Roxule, vaz eu ca astazi esti mai bine. Sau macar incerci, ceea ce este formidabil! Dupa 16 ore de somn...deci nu a party-uit aseara domnul tau.... Foarte bine.... Poate se rezolva naiba si belelele tale, ca m-am saturat eu de ele, d'apoi tu.... (sunt rea, e o exprimare plastica asta cu saturatul....)
Ai ascultat melodia, ca la tine m-am gandit cand am postat-o, ca sa te mai inveselesc nitelus neicuta.
Eu am un elan extraordinar in interiorul meu, pacat ca se consuma pana iese la iveala.... Il iau pe al meu de o aripa si fugim in lume...

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nu v-am povestit ce zapacenie am mai copt ieri...
M-am dus la farmacie sa imi iau No-spa si vazui acolo pe raft niste prezervative noi. Am cumparat un pachetel de trei, din acelea colorate in negru. Cum am ajuns acasa il anunt pe al meu ca ma duc pana la baie si apoi sa ma serveasca cu un sex. Nu ca aveam eu cine stie ce chef, dar nu vreau boala sa-si faca de cap cu viata mea...
Ce sa mai facem mai alea alea. Nu mai apucai sa-i fac felul alui meu, ca ne-am prapadit de ras amandoi...Deci au meritat toti banii...

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Roxana ma bucur ca e mai bine Alex,dar cum spui tu dimineata e ok seara incepe calvarul,sa speram ca nu o sa mai ai probleme deseara.
Si eu am dormit foarte rau din pricina caldurii,abia am adormit pe la 2.
Anisia esti mortala....tu bolnava si-ti mai arde de sex?stai acolo cumintica in patut cu ceaiuri de lamaie.

LAVINIA25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

quote:
Originally posted by laviniaN

Anisia esti mortala....tu bolnava si-ti mai arde de sex?stai acolo cumintica in patut cu ceaiuri de lamaie.


Ete sa stau... De ce sa stau gagici pironita in pat? Boala asta va trece cu siguranta si eu am pierdut timpul degeaba? Doar nu o sa raman racita pe viata... La distractieee inainteeeee!!!!!!!

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Anisia sa sti ca aspirina saracului, uneori, e cel mai bun remediu pt raceala. Esti tare.

cecilia,25+Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Sunt tare ca fularul... Uite de asta ma duc sa haladuiesc prin lume. M-am facut frumoasa, mi-am ascuns ranile de la suflat nasul cu fond de ten si hopa, la benchetuit nenica!!! Yuhuuuuuuu!!!!!

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

in primul rand,multumesc din suflet fetelor ca ma sustineti
roxana sper din suflet sa fie cum zici si sa ii treaca aerele astea de badaran.
lavinia,piciulika,gabriela,alina va multumesc ptr sfaturile voastre
devylla fata o sa o pot lasa decat cu sora mea care incepe liceul din septembrie si nu cred ca e o idee prea buna avand in vedere la cat o sa aiba de invatat si studiat,mama ar veni dar nu poate lasa serviciul.ma rog sa treaca toata astea si poate or sa se indrepte lucrurile...
annisia m-ai facut sa rad fata cu prezervativele tale.esti teroare

acu sa va raspund la intrebari: sotul meu e mai mare cu 5 ani ca mine,e roman si din punctul lui de vedere nu e vb de bani ca sunt,slava Domnului,cred ca cel mai tare il streseaza faptul ca o sa aibe responsabilitati si copii de crescut.alt cumva nu imi explic...
si mie imi intra saptamanal in cont in jur de 250-300 lire fiindca cica lucrez ca secretara la firma lui.bani sunt,dar nu stiu de ce a inceput sa comenteze ca de fiecare data cheltui,ca bebe are nevoie de o gramada de lucruri si toate sunt scumpe...si cate mizilicuri din astea.
oricum,aseara am incercat sa port o discutie cu el si ma astept la rezultate bune din partea lui.i-am pus mana pe burta sa simta si el cum misca bebe (dar nu e prima data) l-am si luat cu mine la ultimul ecograf care l-am facut,i-am explicat cu amanuntitu` cum sta treaba,ca si eu sunt tanara si o sa imi fie greu dar mi-am dorit copilul asta mai mult ca orice pe acest pamant.mi-a zis ca si el si-a dorit tare mult un bebe dar nu credea ca o sa fie atatea responsabilitati si cate din astea...
acu astept rezultatele si sper sa fie bune.
gataaa....v-am zapacit cu problemele mele

va doresc o duminica superba


danielle 22+ Ebonee
pozici
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Parca ziceam ca azi nu ne suparam, dar incep sa ma apuce si pe mine draciiiiiii
Al meu este plecat de la 7,30 la fotbal, m-am plictisit singura acasa.Daca vrea cineva sa ma enerveze sa ma lase ore in sir singura fara sa am ceva de facut,ma gasesc draci imediat, si duminica pe deasupra, dar il asteapta o surpriza, nu il las sa doarma dupa ce vine...haha(o sa fie mort de obosit, nu prea este obisnuit sa alerge asa mult,se va plange ca-l doare aia si ailalta, e mai rau ca un copil)
Ma descarc si eu la voi, ca lui nu pot sa-i zic, eu i-am zis sa mearga....nu ma gandeam ca dureaza atat de mult..... deh si berea de dupa.

cecilia,25+Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina m spune:

a...gata Danielle, asta era...e prea tanar, lui nu i-a sunat inca ceasul biologic si il sperie responsabilitatile.
La al meu am fost sigura ca "i-a sunat ceasul" abia dupa 30 cand a inceput sa se uite dupa copii pe strada...
O sa fie bine, ai sa vezi, sunt sigura, important e ca orice problema va apasa, pe el sau pe tine, sa o discutati...

poze

25+ (Rares)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Annisia, esti mortala zau asa. Dar ai grija ca imbolnavesti si omul, ca eu asa l-am fericit pe al meu de e pe Augmentin acuma.

Danielle, ti-am zis eu ca asa e, nu realizeaza inca multe lucruri si mai rau se sperie. Ia-l mai usor, o sa fie bine pana la urma.

Cecilia, te inteleg perfect. Inainte de Alex si eu ma vaicaream ca ma plictisesc, acum e si mai si, ca uneori as vrea sa ma mai plictisesc sau sa ies si eu linistita undeva. Chiar asa, nu poti iesi undeva? Un magazin? Un coafor?

La noi duminica in familie cica. Vad ca sta cu Alex, sper incanarea mea, mai ales ca ma simt f rau. Cred ca de la caldura, ca altceva nu am. Haideti sa va zic ceva haios, sa vedeti ca pana la urma sotiorul meu nu e asa rau. Aseara i-am dat sms sa ude gradina si daca nu s-a trezit am udat eu. Pe la 5 s-a trezit chiaun, a vazut sms si a iesit afara sa ude gradina. Si cica s-a trezit ca s-a udta tot prin iarba si abia apoi a realizat ca o udasem eu si ca e 5 dimineata.



Rox 26+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput