*** LA REDOUTE (27)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Neata!
Noi am fost la MEdlife sa-i facem analize piticei, ca i s-a parut dr ca e prea galbena in iarna si nu stiam de ce. Mama, cat a plans! Si acum e suparata pe noi. Din pacate eu si tati am fost acolo de decor, ca in momentul in care am vazut-o pe Ilinca urland am intepenit, ne zicea asistenta "vorbiti-i doamna, ca sa se mai linisteasca!"

Maria felicitari ptr prima comanda sosita! S-o tii tot asa

Claujro, Dordia asa e, nu e regula sa nu vina coletele pe cont nou, dar ce nasol e cand nu vin
Poate sunt nebuna, dar poate mai vin... eu totmai sper sa se fi ratacit iar coletul prin oficiu

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Claudia drum bun si relaxare, io zic sa o convingi pe mama ta sa mai ramana acolo cu copiii, ce rost are sa vina in caldurile astea?

Feli ce analize ati facut? Da-mi mai multe detalii, vreau sa-i fac si eu Mirunei analizele astea uzuzale si ma interesaza. De unde i-a luat sange? chitulina intepata!

Maria felicitari ptr prima comanda sosita!!!! Tine-o tot asa..ei, de acum esti redoutista cu "acte" in regula

Ca veni vb de mutat, si noi suntem in cautare de apartament, inca nu ne-am decis daca sa luam intr-un bloc din asta nou sau nu. Mergem luni sa vedem unul, si sa vb si de pret.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Offf, saracuta Ilinca . Dar pentru anemie nu era suficient sa-i ia din degetel? Sau si asa, tot scandal a fost?

Din cate am priceput eu de la postas si de la posta, expedierile astea ca plic mare cam sunt o problema pentru ei. Ar putea postasul sa-l ia si sa-l aduca acasa, dar daca considera el ca e prea mare atunci nu-l ia . Si nici aviz pentru ele nu erau prea siguri ca trebuie sa-ti intocmeasca, caci nu e colet. Brambureala totala, noi am avut noroc ca l-a prins socrul pe postas la o poveste si asa i-a spus si sa mearga la posta dupa "perna".
Solutia cea mai sigura mi se pare si mie sa comandam cat mai mari si grele (cred ca peste 2 kg vine automat colet).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Madau ii face sideremie, calcemie (din cate imi aduc eu aminte, ca nu mai am buletinul de analize la mine), exsudat faringian, nazal.
Mai era si coprocultura dar nu s-a putut ca ieri, culmea, nu a facut deloc. Nici urocultura nu-i facem ca azi dimineata nu a facut la olita ci direc pe covor in cele 2 secunde cat m-am intors cu spatele la ea
Altadata!
Din pacate la prima intepatura (din mana i-a luat) a tras manuta si a inceput sa urle asa ca au venit 2 asistente, una o tinea si o linistea, alta o intepa, iar eu o tineam in brate...
Bafta si tie in cautarea apartamentului!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Io am cumparat ieri niste mazare...trebuie sa ma apuc s-o curat, imi fac curaj sa ma apuc deci. Si vreaus a fac si ciorbitza de dovlecei


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

neata fetele!!!n-am aparut pana acum ca am stat pe site am mai dat o comanda dar 80% nu e a mea...eu am pus doar 4 articole restul sunt pentru o prietena

mada spor la gatit mazarea...mi-ai facut pofta o sa iau si eu saptamana viitoare de acum


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Io mazare nu fac ca n-am rabdare sa o curat,dar maine dimineata ma bag la o ciorbita de dovlecei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Neata! Am intrat sa va spun ca am ridicat azi doua colete comandate pe 11 respectiv 14 mai. Linkurile nu le mai dau ca in general am comandat produse deja testate de altii: balerinii adidas, setul de 2 tricouri, inca un tricou si o tunica, o fusta pantalon, inca o fusta pe care o mai comandasem odata dar era mare si niste blugi treisferturi. Toate foarte misto.

Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

croco cand a venit avizul ptr comanda din 14 mai?
Ma bucur sa aud ca vin avize, parca ar fi ale mele

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

n-am primit aviz pt coletul din 14, am primit aviz ieri pentru coletul din 11, m-am dus la posta si era si asta din 14 acolo

Croco

Mergi la inceput