*** LA REDOUTE (27)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Diana, felicitari!!!!!!!! Sa ai o sarcina usoara!

Trebuie sa faci alt cont cu alta adresa de mail. Numai asa poti folosi codul cu gentile rosii, inca o data.

Am vrut si eu sa comand azi dar totul e varza in ceea ce priveste preturile. Nu mai recunosc nimic, cele mai multe sunt acum la pret intreg... Asa ca ma abtin pana se clarifica astia ce fac cu preturile, le scad, le cresc...

Noi ne ducem la Ikea sa luam o veioza pt living.

Aaaaaa si testul ala a fost o mare porcarie: nu e sarcina! Aveti grija la testele "Femina"....

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by vl-ad
[
vous-25e din 50e+ gentile rosii





ieri incercasem si eu codul "vous" si scrie "lot bagages".De unde stii ca vorba de setul de genti rosii?

Diana,felicitari pt sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

De exemplu, fusta asta (a luat-o mada) care era redusa aconsiderabil acum e 25 euro: http://www.laredoute.fr/vente-le-jupon-long-en-tulle.aspx?productid=324102443&documentid=321407&categoryid=23109951&single=&hasnext=1&hasprev=1



Io ce mai cumpar?

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

jasmine, stiam de pontul cu ctrl cand incerci coduri. insa ieri am bagat niste produse in cos si azi cand am deschis saitul nu mai era nimic...



b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by pitzinuca

jasmine, stiam de pontul cu ctrl cand incerci coduri. insa ieri am bagat niste produse in cos si azi cand am deschis saitul nu mai era nimic...



b



am inteles,nu ti-a golit cosul cand testai coduri.

Nasol...nu aveai salvate link-urile undeva,intr-un Word?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Whaaaatttt...eu am dat 12 euro pe fusta aia...acum e 25?????

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

dordia nu face alt cont, ca uite eu pe noul cont nu primesc nimic Mai bine mai cauti alt cod, cel vous merita incercat ca are si reducere beton (parca).

Fetele, va anunt si eu ca, in lunile urmatoare, s-ar putea sa raman doar cu sufletl alaturi de voi si sa nu mai dau nicio comanda, deoarece de saptamana viitoare dam anunt de schimb de locuinta. Asa ca ne vom restrange cheltuielile la maxim.

Plus ca voi coresponda la greu cu LR ca sa se indure sa-mi returneze banii Of, of, mai, mai!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Feli, spor la mutat la mai mare si mai bine!

Eu sunt super-happy: tocmai am primit prima mea comanda!!!
Am comandat asa:
- mult-laudatul www.laredoute.fr/vente-le-pull-col-rond-edeis.aspx?productid=324094790&documentid=321407&categoryid=23111843&single=&hasnext=1&hasprev=1" target="_blank">pulover barbatesc - super, intr-adevar. N-am nimerit masura dar il mai comand o data, acesta si-a gasit deja proprietar
si pentru pui:
- www.laredoute.fr/vente-le-pull-a-capuche-enfant-okaou.aspx?productid=324112943&documentid=207607&categoryid=22914769&single=&hasnext=0&hasprev=1" target="_blank">bluzon cu gluga - superb! Material fain, culoarea (galben) tare vesela
- www.laredoute.fr/vente-le-pantacourt.aspx?productid=324094444&documentid=321407&categoryid=23112415&single=&hasnext=1&hasprev=1" target="_blank">le pantacourt - super, cum spunea si Mada, trebuie luati!
- www.laredoute.fr/vente-les-2-pantalons-denim.aspx?productid=324094217&documentid=321407&categoryid=23112415&single=&hasnext=1&hasprev=1" target="_blank">les deux pantalons denim - ok, talie cam joasa
- www.laredoute.fr/vente-le-bermuda-long.aspx?productid=324062326&documentid=389607&categoryid=23112415&single=&hasnext=1&hasprev=1" target="_blank">la bermuda long - sunt ok, dar nu sunt prea incantata - marimea e enorma, materialul cam rigid pentru vara...
- www.laredoute.fr/vente-les-2-slips-de-bain.aspx?productid=324096453&documentid=321407&categoryid=31446496&single=&hasnext=1&hasprev=1" target="_blank">set de 2 slipi - mortali !!! Mici de parca sunt de jucarie, spre mirarea noastra ii sunt si buni!
Am inceput deja sa-i fac poze gazei cu hainutele, o sa le pun cat de curand si in album

Cadou sacutzul de dormit - ar fi inca suficient de mare pentru Cristi, dar pentru vara e prea calduros. Il facem cadou, cum si intentionam.
Au venit ca si scrisoare mare ("cat o perna", vorba postasului ), in celebra punga cu buline verzi...

Urmatoarea comanda am facut-o pe 17, sper sa fie la fel de ok.

Maria & Cristian (22 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

mada, da, mai, uite-te si tu...in momentul asta chiar nu am pe ce cheltui 34 de euro cat mai am in cont...


feli, spor la cautat si gasit apartament!
Eu am facut al doilea cont pe numele si adresa tatalui meu si am avut 5 comenzi pe acel cont si au venit toate. Nu e o regula sa nu vina nimic de pe cont nou... Acum am mai facut unul pe numele si adresa biroului sotului meu, dar nu am apucat sa comand nimic inca...


Maria, bravo! Mi-au placut toate! Slipii aia ma gandeam sa-i iau si eu pentru ai mei...dar mai am timp pana la vara.

Noi plecam astazi la Bran (mai dupa pranz) si ne intoarcem duminica cu sau fara copiii, depinde daca mai vrea mama sa ramana. Eu as vrea sa mai stea acolo, la aer curat...ce sa faca in Bucuresti?! Dar, sa vedem...

Acum intru si eu pe LR sa vad ce au facut cu preturile..le-au pus in ordine?

Edit: nu le-au pus, sunt la fel de zapacite ca ieri...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Fetelor, acum cateva pagini, in capitolul trecut va intrebam despre un test de sarcina Femina, pozitivat dupa cateva ore...

Ei bine, intre timp s-au pozitivat 4 !!!!! 2 barza au iesit negative si menstruatia a venit!!!!

Dupa parerea mea sunt cele mai proaste teste de sarcina posibile!


Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
poze noi

Mergi la inceput