***Mamici de Mai-Iunie 2007*** (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michigan spune:

alina e un pufulete davidutzul tau
si cate poze....si la baie si la padure....si cu mami...si mai ales..."dorm cu tati" sunt simpatici foc amandoi in pat!
ce pofta imi faceti voi cu bebelushii vostri!

mihaela
38 sapt Octavian Andrei
http://new.photos.yahoo.com/mihaela_mateescu_toma/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

buna fetele ,

ne-am intors de la control, totul e bine , bebelina e mai grasuta(lucru ce ma bucura enorm) are 2800 gr , iar toate masuratorile arata de 37 de sapt.
vetea cea mare este ca, COLUL este STERS...deci putem sa ne asteptam oricand la declansarea nasterii.i-mi este un pic teama ,dar ma bucur ca apuc sa nasc cu doctorul meu .(care trebuie sa plece din tara peste trei sapt.) si ma bucur ca bebelusa mea o luat in greutate.oricum stau cuminte ca poate mai tine colul o saptamana.

EDITEZ: DIDI ALEX multumim ptr noul capitol.(la mine si-a facut efectul)

pup fetele...eu trebuie sa ma odihnesc putin ca ma epuizat drumul si emotiile



36+Riana Alessya

poze

bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Elteka faina burtica!
Alyna frumos flacau mai aveti! Creste vazand cu ochii!

Alina-Mirela 36+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

elteka ii superba burtica ta.multumesc ca mai cauti site-uri.pup la tine.

alyna sa-ti traiasca feciorasul...e asa de frumos.




36+Riana Alessya

poze

bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

salut burticile si mamicile!
vin si eu cu un anunt:
bebe al meu a papat humana 1 si apoi a trebuit sa-i schimbam lapticul. din acest motiv am ramas cu 3 cutii de humana 1, cumparate de sot de la selgros. daca este careva dintre mamici interesata, imi poate trimite mail la ioanaaradu@yahoo.com. este si adresa de messenger. eu le-am luat cu 180 mii cutia.
sa aveti bebei sanatosi si voiosi!



mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze botez-20 mai 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsy spune:

Pauly,m-au cumprins emotiile dupa ce am citit mesajul tau,noi avem o diferenta de 3 zile intre DPN meu si DPN tau.Ma bucur ca bebelina ta este bine si ca a mai castigat in greutate.Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine!!!

Elteka,ce burtica frumoasa ai!!!!Asteptam din moment in moment sa punem majoretele la treaba pentru tine.

36+ cu Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Pauly, ce ma bucur ca a mai ctrescut bebelina. Plus ca ne putem astepta oricand sa apara. Daca deja e de 37 saptamani! Schimba si semnatura!

38+Livia-Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

ramsy , si eu sper sa fie totul bine.

poohy chiar ca nu sunt frumoase.cred ca bebelina mea ramane fara balansoar...pana la urma...cel de la graco e frumos...cam scump cei drept....ma mai gandesc la el


ella multumesc de raspuns.asta e...dupa cum ziceam tare greu gasesc un site care sa livreze balansoare in Romania...va trebui sa ma multumesc cu ce gasesc in ro.

chiqui...nu i-mi vine ca cred ca mai am putin.


lavini cat are bebeul tau?

Didi Alex nu as vrea sa te pun pe drumuri...mai ales ca urmeaza sa nasti, altfel mi-ar place ideea ta.mie i-mi place asta foarte tare.
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=detail&selcat=bgsw&pid=30548






36+Riana Alessya

poze

bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Fetelor va multumim de laude si va pupam pe toate!

Liviana, deocamdata ochii sunt albastri... iar in jurul irisului a inceput sa apara un albastru mai deschis... nu stiu sa vedem ce-o iesi in final

Alyna24... ce frumos e si Davidutzu' tau!!! Sa va traiasca... E un scump!!! De-abia astept sa-i intalnim in parc pe ai nostri baietei!

Alynta27... noi cred ca vom face botezul acasa... si in principiu... ne dorim sa-l facem duminica pe 29 IULIE... La un an de la cununia noastra civila... Am fi preferat sa facem pe 30 iulie sa fie la un an de la nunta dar pica lunea...asa ca deocamadata ramane pe 29 iulie acasa...



Poze Antonio
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2c47cedd7a1ec45cec68bb" target="_blank">VIDEOCLIP Antonio


Andrada FERICITA de Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Intru sa va zic ca sunt tot pe aici, nici un semn de nastere. Am vazut toate pozele nou postate, bravo pentru bebelasi si copilasi!
Andrada - ce harnica ai fost tu anul asta! Noi facem 4 ani de la casatorie pe 7 iunie, dar bebe vine sigur pana atunci, asa ca noi nu reusim sa sincronizam nimic. Eu cred ca noi o sa lasam botezul la toamna, nu avem nici o graba.

Am si eu o intrebare: sa ma apuc sa beau ceai pt lactatie de dinainte sa nasc? In ideea ca oricum nu am mai mult de o saptamana pana atunci?

Anca, 40s+1zi Andrei Cristian
burtica

Mergi la inceput