Cirese de Mai-Iunie 2006... La Multi Ani (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana79 spune:

As vrea sa urez si eu La multi ani tuturor cireselor nascute in luna mai: ANDA ALEXANDRA; ANDREI; OCTAVIAN RADU; ERIK; ANA; LAVINIA ILEANA;MARIA ALEXANDRA; EDUARD CRISTIAN; MIRCEA ANDREI; RARES; TEODORA IOANA; FLORIN ALEXANDRU
Sa crestetzi mari si sanatoshi.

La multi ani: ALia si Amiss Zipp. Sa va bucurati de familiile voastre sa fitzi fericite.

SI acum La multi ani tuturor cireselor din iunie si iulie: MATEI; MARA; ELENA; ALEXANDRU; PETRU; TIBI; NATALIA ; MARC ADRIAN; SOFIA; ANA-MARIA ;CATALIN ANDREI ; RADU GABRIEL; ILINCA; ELIZA; ANDREI; CRISTIAN BOGDAN ; PETRA; ANDREEA ELIZA; ANDREI; MARA IOANA; MARIA CALINA; CODRIN; ALEXANDRA; MARIA ANA; ANA MADALINA; BLANCA ANDREEA; REBECCA; ANDRADA-CRISTINA; HORIA ALEXANDRU; DAVID; ALEXANDER RYAN ; ANDREEA SANZIANA; ELENA SANZIANA; ALEX ; PAUL VICTOR; CORNELIA; DORU LUCIAN; ALEXANDRU; DELIA AMALIA; ANA MIRUNA;ERIK MARKUS.

Am hotarat sa nu mai intru pe forum cel putin nu la acest subiect, asa ca va doresc tuturor numai bine, mi-a facut placere sa va cunosc.


Diana de Nicole Evelyn (13 Iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Diana79 CE S-A INTAMPLAT ???? de ce te-ai suparat ???

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

quote:
Originally posted by mih_tom

abia am intrat si deja avem una problema: avem o raceala cu tuse cu tot, iar medicul ei vrea sa-i faca vaccinul maine, in ideea ca n-are temperatura, dar eu cred ca nu-i prea bine peste virusii ce-i are sa o bombardez si cu cei din vaccin.
cat trebuie sa treaca de cand se insanatoseste pana la vaccin?





Nu-i face vaccinul daca e bolnava. Nici macar daca are mucisori. Asteapta sa fie perfect sanatoasa..
Eu la 11 luni am facut meningita, pentru ca asistenta de la cresa n-a vazut ca eram putin racita si mi-a facut un vaccin fara permisiunea mamei




Mami de Codrin - prier 2002, Olguta - undrea 2003 si Cornelie mica - ciresar 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mih_tom spune:

Am sunat-o pe medicoasa si i-am spus ca nu vin la vaccin.
A ramas sa vb dupa ce ii trece raceala, ea zicea saptamana viitoare sa-i faca anti-rujeolicul si dupa 15 zile DTP si VPOT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Buna,fetelor.N-am mai intrat asa des pe forum pt.ca eu m-am apucat de invatat pentru titularizare(cine lucreaza in invatamant,stie ce inseamna titularizarea).Asa ca atunci cand Delia doarme ,eu profit si invat.Si pe caldura asta...e o "placere".
Ne bucuram sa va anuntam ca si Delia a facut primii 2-3 pasi singurica ,de luni.Si de atunci o mai pun cate putin in fiecare zi ca sa se obisnuiasca si sa nu-i fie frica.
V-am cam facut pofta cu ciresele,asa?Noi le-am cules de la cumnata-mea ,are un cires de mai in curte.Parca e si o poza cu ea si Delia in album.
Diana,ce s-a intamplat?De ce ne parasesti?Ce s-a intamplat?Hai,mai gandeste-te si revino,impreuna cu Nicole Evelyn.
Puiudana,am vazut si eu pozele cu Andrei.Ai un baietel bucalat si frumusel foc.Sa va traiasca si sa va bucure toata viata!

Va pupam si mai revenim.

Poze Delicioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Am uitat sa-i urez bun venit lui mih_tom (te cheama cumva Toma?Asta a fost numele meu de fata si tare mi-e dor de el)si o sedere cat mai lunga si placuta in livada cu cele mai dulci si cele mai frumoase ciresele.

Poze Delicioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Salutare fete dragi si frumoase!!!!
Intru repede repede ca am o mare dilema si nu stiu sa o rezolv si unde altundeva as putea gasi raspuns ?!
Am sunat la dr. sa-l programez pe Mihnea la vaccin si sa intreb ce sa-i cumpar Infarix penta sau hexa. Iar dr. a zis ca nici unu nici altul ca acum ii face antirujeolicul si la un an jumate infarixul . E normal???????????? Deci cireselele vaccinate acum la un an ce vaccin au primit?

Mii de multumiri pentru urarile de ziua lui Mihnea (CamiM, in special, esti o persoana deosebita).
Urez si eu... intai restantele:
DAVID
LUANA
RADO
DARIA
TIMEEA DULCINEEA
RALUCA
DAVID
STEFAN
CELESTIN
- a carui mama ne cam trage teapa
ANDA - bebita mai treci pe aici?
LA MULTI ANI !!!! SA CRESTETI MARI SI FRUMOSI SI SANATOSI

Din pacate sunt chiar numai restanta....
Alia La Multi Ani!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Steluta invat invat fir-ar sa fie si nu inteleg nimik ca la chestionare imi ies maxim 21 puncte...maxim. Maine ma inscriu la examen sa vad cand ma programeaza.

Bine ai venit in livada noastra care acum e si a ta mih_tom.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mih_tom spune:

Multumesc de primire. Da A.C. ma chema Toma (dupa sot), dar eu nu sunt asa incantata, il gasesc un nume prea banal, nu c-as fi avut unul prea sofisticat inainte. Oricum daca ma gandesc la expresia "toma necredinciosul" mi se potriveste caci nu cred nimic pana nu vad cu ochii mei. ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.iat spune:

Salutare!
Scuze ca am disparut si nu am facut urari pt sarbatoritii de zilele trecute, dar nu am avut net.
LA MULTI ANI !! tuturor cireselelor care au implinit 1 anisor si tuturor Constantinilor si Elenelor!! Sa fiti sanatosi, norocosi si la punga grosi!
Lacra, imi pare tare rau ca nu ai putut ajunge in Iasi. Poate o sa reusim sa ne intalnim vara asta. multumesc mult ca mi-ai pus tricoul la posta. Iti trimit mail cu contul. Astia de la banca au promis initial ca rezolva ei, ca au dublat toate platile din ziua respectiva (problema informatica). Se pare ca nu au rezolvat. Imi pare rau ca te port pe drumuri.


Mergi la inceput