Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by adinazot

Am incurcat oalele ASIZA,sorry!!!
Pozici noi AICI
pupici

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
Alessia luna 7




Adina, nu se vad, poate nu le-ai pus pe public????

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-6-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by asiza

Poze noi cu Denis!

madaluta, vezi ca am pus si o poza in care apare in pantaloni scurti si i se vad bine picioarele...Asa e si Darius?

flisa, bine ai venit! ...l-am vazut pe Rares...e un dulcic! Sa va traiasca!
Dandusa, ce faci? Tot la C-ta fara net????? A_deju, nu ignora mesajul si transmite date cu si despre Dana, pleaseeee......

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis


A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit.



nu ignor, cum as putea :) dandusa tot la malu' marii, tot fara net din pacate... ca noutate, face scoala de soferi, si prin urmare, are si un program super incarcat, ca tre' sa strecoare pe undeva si orele de condus (si cele de invatat..)... va pup eu din partea ei, si va asigur daca ar fi avut cum, un semn ar fi dat!
am vazut si bulanase de denis... sincer, nu-mi par deloc a fi cracanate, ba chiar mi se par picioare normale de bebe... eu stiu ca paranteza este absolut normala la bebelusi (si la fete, si la baieti), pana la o anumita varsta, si se corecteaza de la sine o data cu dezvoltarea mersului...

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DIA,Acum se vad,am zis eu ca azi sunt sisi la cap,fac tot prostii

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
Alessia luna 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

sa ne traiti cu numele, elene si constantini, si la multe lunisoare sarbatoritilor!!!!!!

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

La muti ani Elenelor si Constantinilor!!!!!!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
Alessia luna 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Uff, a trecut si ziua de ieri. Am avut emotii cat carul. In primul rand pana-n ultima zi am stat pe muchie de cutit: "va fi sau nu va fi botez?". Ca dragul de Matei impusca pana la urma varicela, cu vaccin cu tot. Normal facu o forma usoara, da tot se cheama ca avu varicela. Teoretic erau putine sanse sa ia si Grigore pt ca in perioada critica nu prea au stat impreuna, dar n-aveam nici o garantie..

Ei si am ajuns cu bine si la ziua duminica. Slujba era programata exact la ora cand conu isi sustine somnul de frumusete de pranz; acela de max 25 minute pe care daca nu-l avem iese cu scandal. Ma si gandeam ca-l apuca bazdacii si se pune de urlat in biserica. Da nu, baiat salon. Dupa ce-a fost "imbaiat" si imbracat a adormit la Nasa in brate. A tras preotul o leaca de el sa-l trezeasca cat sa-l impartaseasca. Apoi a adormit la loc. Si facea popa cu el toate cele in altar.. Grigore sforr, sforr. Nici la pozele oficiale de dupa nu s-a trezit.

Apoi am ajuns la local unde dupa ce-a papat si-a mai stat un pic s-a culcat iar. A dormit 2,5 ore fara nici o problema.. e drept, intr-o camera separata si in cosuletul lui de la bunici.

Trezit si fresh n-avea nici o treaba. Statea in carut si se uita la baloane si la oamenii aia nebuni ce se tot fataiau, se cheama ca dansau adica. Bubuia muzica chiar langa el, dar n-a zis nici pas, nici o miorlaiala, nimic. Ma uitam si nu-mi venea sa cred. Efectiv parea ca se distreaza si ca-i place la nebunie toata agitatia.

E clar, m-am facut c-un petrecaret!

Si da, am un adevarat boier acasa. Stie sa se poarte-n lume. Cand mai tragea si cate-un zambet d'ala de-al lui, toate doamnele si domnisoarele... .

N-am avut multi invitati si nu a durat prea mult, dar eu zic c-a fost o petrecere reusita si ne-am simtit bine cu totii, mici si mari.

Nu termin inainte sa le multumesc lui Raluca, Adinuta, Monica & Dragos pt c-au fost alaturi de noi la botez. Iar Dianocicai c-am avut cu ce sa-mi incalt copchilul asortandu-l la costumasul de botez. Faine de tot ghetutele.


Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

felicitari pt botezul conului!!! si ma bucur tare mult ca n-a facut varicela
sper ca o sa ne arati si poze, da?


Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-6-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Teutz multumim pt. complimente!A prins cum sa nu catelushul numai ca asta se vede pe un alt filmuletz.

Bambo avem niste printese frumoase.Iti sta f bine cu noua freza, dar unei femei frumoase ii sta bine cu orice.Te apreciez ca esti fresh si aranjata mereu.

Lavinia faza cu criza nu a trecut.Oricum nu e o criza de moment ci dureaza de mult si sunt multe variabile complicate in aceasta problema.O singura alternativa sa fi avut si rezolvam ; dar de cind s-a nascut Rianna viata mea ii este dedicata iar daca asta inseamna sa ma sacrific toata viata o voi face spre binele si fericirea ei.

Am vazut ca s-a discutat faza cu cerceii.Eu un pot deocamdata sa-i pun ca fitza mea e tare agitata si bagata in priza si nu m-ar mira sa se raneasca la urechiusha .Asa ca mai astept putin desi ii are pregatiti din ianuarie.
Trimit o parte din mesaj ca ma cheama printesa.

poze Rianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Ruxandra sa-ti traiasaca micul crestin!

poze Rianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

S-a botezat conu'........Felicitari!!!!!!!
La Multi Ani
celor cu nume de sfinti, precum si celor nascuti astazi.....
Pupici Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput