Piticlonti de iulie-august 2004 (221)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza,caldura mare,meii si miroase urat orasul asta fara nici un pic de ploaie
Noi am avut un week-end bun,io am dormit la pranz sambata,ceva unic in peisaj,asa ca-s ca si noua
Avem si pozici de la plimbari,am stat mai mult pe afara...mei mai sunt fete care se joaca cu masinile????...ieri a mea a vrut sa-i cumpar o masina mare de politie,cu care s-a jucat afara,de se uitau toti ciudat la ea,si in casa iar ca bonus se joaca cu tacsu "de-a hotii si politisitii"
N-am vazut poze,merg sa ma uit la ele si sa pun si io
Pupam toti piticlontii si mamicile aferente
LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE AZI!!!!!

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

no, nu ne place;))
http://entertainment.webshots.com/photo/2850769190082489038skNGpa
http://entertainment.webshots.com/photo/2329156780082489038VAIPFL
http://entertainment.webshots.com/photo/2537387220082489038YAdlhX
http://entertainment.webshots.com/photo/2119867440082489038bbjlcY

quote:
Originally posted by g_ioana
mei mai sunt fete care se joaca cu masinile????...


tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Merci Carmenda' la Ilinca ie o explicatzie ca-l vede pe Ionu cum se joaca
Am vazut poze foarte frumoase,pupam protagonistii si yupi i-a crescut parul lui Pupi
Avem si noi poze,de aici incolo
http://new.photos.yahoo.com/gorodeii/album/576460762400502512/photo/294928804387794731/18

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce frumoasa e Ilinca si delicata, precum o domnisoara, chiar daca parcheaza masinile
Carmen - sa pui poze mai des
Ioana - unul din motivele pt care Giulia prefera sa se joace cu baietii sau sa mergem in vizite la parinti cu baieti e pt ca sunt masini. De cate ori cumparam pufuleti cu surprize vrea masini

Gata, vazut si admirat Gorodica, are niste ochi ce te baga`n boala de frumosi ce sunt. Si ii sta tare bine cu coditele ! O frumoasa !


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata!
Am vazut pozele Andreei - mai da ce cuminte statea Pupi in parcul de distractii?? Mie mi-ar fi fost frica sa-l las pe Stefan...iar cu BBQ mi-ai facut o pofta...!!!
Roxi - sanatate multa la amindoi!
Kim - draguta colega ca ti-a inapoiat lantisorul! Ca sa vezi cum se adeveresc visele astea...
Daria - pe mine Giulia continua sa ma uimeasca! Bine ca e ok cu ochisorii. Si eu trebuie sa-l mai duc pe Stefan la un control ca sa ne decidem ce facem cu operatia, dar la noi e mult mai complicat..
In rest nici noi nu ne laudam cu nimic din weeekendul asta - am fost sa vedem cum mai merge constructia casei - inainteaza, dar tare incet - totusi ni s-a promis ca in 2-3 saptamini o sa avem acoperisul pus si tigla montata - s-o vedem si pe asta! Iar in rest ploaia ne-a cam stricat planurile de plimbare...

Edit - ca am uitat sa urez si eu cele bune sarbatoritilor de astazi, de Sf.Constantin si Elena!!!


Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004)
Poze nou-noutze cu Stefanutz

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Leeloo - amu` sa nu crezi ca Giulik coopereaza ea asa, de pomana. No uei. Eu am cu mine bombonici, Kinder si alte kestii de santajat copilu`. Iar sambata chiar s-a comportat exemplar, in sensul ca am convins-o repede, date fiind conditiile, doar duoamna doctora s-a cam ofuscat cand nu a mers din prima ... si i-am spus ca nu scrie nicaieri k o consultatie dureaza 5 minute ... Voi cand mergeti la doc ?


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

vazut gorodelele si bunica de gorodica
daria, pozele-s din noiembrie anu` trecut, noi sper sa pun in we care vine cind vom merje la ilinca
brei, si io tre` sa merg cu ionu` la oftalmolog, m-au albit neamurili sa duc copchilu` ca se uita spanchi, an de an imi planteaza morcovi, an de an mac cu el si toti mi-au zis ca n-are nica, cica ie vorba de fals strabism

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa stiti k io d`aia am dus-o sa-mi calmez neuronu`. Si am de gand sa o duc in fiecare an. Sa-i intre in reflex. La fel cu stomatologia, minim de 2 x pe an. Stiu, sunt nebuna, dar macar voi ma intelegeti, da ?!


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Neata fetele!

Noi am fost ieri la botezul nepotelei mele, in orasul vecin, cu copii cu tot. Asa ca acum suntem in recuperari (noi doi, copiii sunt ok). Tudor a alergat toaaata ziua dupa un baietel mai mare, dupa care era innebunit, la un moment dat nici nu-l mai tineau picioarele de obosit ce era. Degeaba am incercat noi sa-l convingem sa mai stea pe loc, sa manance ceva, sa se joace linistit...no way! Spre seara era de necontrolat din cauza oboselii. Am decis sa plecam acasa mai repede, cand a descoperit o gramada de pamant (lut) ud, pe care s-a dat cu fundul (ca a zis ca e tobogan). Bineinteles cand nu eram noi pe faza. Asa ca s-a facut ca un purcel...

In restul timpului am prestat cu celalalt copil (da-i mancare, da-i sa suga, tine-l in brate, etc), asa ca a fost deosebit de relaxanta iesirea pentru noi... Chiar am zis ca suntem cuminti de acum incolo...nu mai facem asa ceva.

Roxi, ma bucur ca sunteti mai bine!! Deci a luat si Mugur pana la urma?

Daria, bine ca e ok cu ochisorii!

Andreea, am vazut pozele cu frumosul de Philip! Spune-mi daca il tundeti voi sau il duceti la frizerie? tare bine-i sta...

Am admirat-o si pe Maria de la Ieshi! taaare frumusica!

Anca, bafta cu pampersii! Si noi lucram la capitolul asta. mai nou il las sa plece afara fara pampers. Asa ca suntem in perioada in care ne trambalam cu pantaloni si chiloti de schimb, dupa noi.

Si eu sunt Elena, dar nu m-am identificat niciodata cu numele asta....si tot uit ca e ziua mea in 21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

special pentru cuscra si celelale elene
http://www.youtube.com/watch?v=0Nukh20KkyQ



tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput