*** LA REDOUTE (26)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Aissa eu am un cod de pe ma-reruc care zic ei ca ar merge pe prix dar este cu 40% + cadou 43249
Eu nu l-am incercat asa ca nu pot sa iti spun daca merge.

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by claujro

Posta este deschisa, mesageria externa nu. Cel putin asa e la op-ul meu. Am fost personal acolo, cu avizul in mana si era inchis. A trebuit sa astept pana luni...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)




Nici astia de la posta nu sunt zdraveni.Fiecare oficiu are alt program?Eu am ridicat sambata colete LR.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

quote:
Originally posted by vl-ad

Aissa eu am un cod de pe ma-reruc care zic ei ca ar merge pe prix dar este cu 40% + cadou 43249
Eu nu l-am incercat asa ca nu pot sa iti spun daca merge.

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad



nu merge, multumesc oricum. am incercat o gramada de acolo dar nici unul nu da nimic. desi costumul e PE e redus deja si probabil de aia. e, rezist pana luni si comand atunci.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Buna seara dragelor!

Eu am primit azi un colet din data de 8 mai, si nu sunt chiar la prima comanda...cred ca e a zecea de acum... Deci nu cred ca au prioritate clientii noi. aaa si aveam si gentile rosii cadou in acest colet.
Iar cel din 24 aprilie mi-a venit pe 14 mai... deci dupa vreo 20 de zile...deja il dadusem pierdut , dar nu imi parea rau , ca aveam doar vreo 4 tricouri si cadou geanta si prosopul de plaja...

Pupici! Si sper din suflet sa nu mai fie probleme ...

Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

aissa 38520 - scade 24 de euro pe o comanda de 48 "meme sur les pages vertes" valabil ->30.06

In practica, mie la anumite produse mi-a scazut, la altele nu. Vezi si tu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Neata! Imi beau cafeaua, ma duc sa votez Nu demiterii lui Basescu (tb sa merg in sectorul 1 acolo unde am BI), apoi astept copiii la masa de pranz.

Nu stiu ce sa fac cu plecarea la Bran...Voi ce ati face in locul meu? Prognozele meteo arata ploaie zilnic in urmatoarele 10 zile...Oare asa va fi?!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata!
Lavi sarumana, nu a mers insa nici ala (il incercasem deja). Lasa ca nu plec la plaja maine, il comand luni daca nu gasesc alt cod.
Clau nu stiu ce sa-ti zic, eu anul trecut luandu-ma dupa prognoze (se anuntau furtuni) era gata-gata sa nu plec la munte. Anuntasem prietenii cu care mergeam ca nu mai venim. Dar sambata dimi era asa un soare in Bucuresti ca am zis fie ce-o fi si bine am facut. Singura ploaie a fost cand am ajuns acolo, dar pe urma 2 zile nici urma de ploaie, a fost super. Asa ca e si la noroc.
Si eu ma duc sa votez NU, fac si un drum la posta, serbam si finul azi, zi plina deci.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Fetelor acum v-am descoperit si am dat un click pe articolele cumparate de voi si cateva mi-au atras atentia.As vrea sa ma ajutati si pe mine daca se poate cu comanda.Sa-mi explicati un pic daca coincid numerele de la haine si pantofi cu cele de la noi si banuiesc ca platiti cu cardul nu?In cat timp va ajung si cat platiti in plus la vama sigur stiu ca depinde de marimea coletului.
Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by denisabia

Fetelor acum v-am descoperit si am dat un click pe articolele cumparate de voi si cateva mi-au atras atentia.As vrea sa ma ajutati si pe mine daca se poate cu comanda.Sa-mi explicati un pic daca coincid numerele de la haine si pantofi cu cele de la noi si banuiesc ca platiti cu cardul nu?In cat timp va ajung si cat platiti in plus la vama sigur stiu ca depinde de marimea coletului.
Multumesc anticipat!

http://community.webshots.com/user/denisabia



Masurile nu coincid intotdeuana, pt ca sunt "firme" diferite care produc hainele.

Se plateste cu cardul.

La vama, la OP , nu mai platesti NIMIC! Coletul ajunge de la 8 zile in sus...

Edit: Spor la cumparaturi!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

neata fetele!!!

primul lucru pe care l-am facut dis de dimineata am fost la vot am pus o stampila apasata pe nu

clau chiar nu stiu ce sa zic cu plecarea ta...ca vad ca intr-adevar se cam strica vremea azi aici e frig si bate vantul azi noapte a plouat...


denisa la vama nu platesti nimic in plus deci cand ridici coletul in schimb cand faci comanda pe site iti baga 5euro taxa de ambalare si taxa de livrare care reprezinta 10% din valoarea comenzii

in legatura cu marimile e putin riscant eu in principiu le-am cam nimerit ...am avut doar vreo 2-3 produse pe care nu le-am nimerit din vreo 30de comenzi...trebuie sa fii atenta si la compozitia materialului daca are elastan merge si o marime mai mica

la incaltari sport de ex adidas iti specifica direct de pe site sa comanzi cu o marime mai mare...la nike eu am pus chiar cu 2 marimi mai mare...

orienteaza-te si tu dupa tabelele de marimi de pe site mai intreaba si aici ca multe din noi am luat si te putem ajuta

platesti cu cardul de ex eu am un master card la bcr si un visa electron la raiffeisen si am platit cu amandoua...pe langa suma finala a comenzii iti mai ia banca un comision de conversie valutara care am observat ca e mic

vezi ca pe prima pagina a subiectului este o lista cu coduri pe care daca le aplici cand faci comanda(ai in stanga jos un camp unde bagi codul) iti dau diverse cadouri sau chiar reduceri in bani

spor la shopping


INGRID

Mergi la inceput