Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna mamici!!!!!
Am fost dimineta la echo, la Iosup...iar bebele meu din burtica este si este perfect sanatoasa!!!!!


Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

mei el tot timpul a facut in asa fel incat sa fuga de la serviciu si sa mearga cu mine la ecografii, la control, merge cu mine la cumparaturi, ..
eu am ramas gravida fara sa-i spun dinainte ..am vrut sa fie o surpriza pt ca stiam ca isi doreste sa avem bebei...si al meu pupa burtica, seara ne spune poveste si ne ia in brate..dar cateodata parca devine prea serios cu munca asta..parca pt el a fi tata inseamna sa "produca" bani si atat..
poate si eu am exagerat cu listele mele si s-a speriat ..stiu ca isi doreste sa nu-mi lipseasca absolut nimic mie si lui bebe..dar cateodata am nevoie de el nu de bani..sa se dea si el cu parerea nu sa ma lase pe mine numai sa aleg eu...
la inceput fara sa-mi dau seama cand vb de bebe spuneam copilul meu si se supara zicea ca este copilul nostru ..nu se pune vorba ca nu il iubeste ba da din contra..off ..nu stiu ...poate ca nici eu nu reusesc sa ma fac foarte bine inteleasa...dar m-am saturat sa-l vad tot timpul "rupt" de oboseala..chiar munceste mult prea mult si chiar nu ne lipseste nimic..asta vreau sa inteleaga ca avem nevoie de prezenta lui fizica ..avem nevoie de tati nu de bani..

ROXANA 17+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

GIANINA FELICITARI PT FETITA SA FIE SANATOASA SI SA VA BUCURATI DE EA!!

ROXANA 17+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Ei Roxana, atunci pb e alta, nu se pune pb ca nu il vrea pe bebe si etc, ci cred ca si el e saracu f stresat si chiar nu vrea sa va lipseasca nimik. Incearca si tu sa te linistesti si sa lasi lucrurile sa decurga de la sine si doar sa discutati, dar fara sa te superi. Zic eu acuma.

Gianina felicitari pt fetita sanatoasa din burtica. Sa creasca mare si frumoasa si sanatoasa mai ales.

Dar baietei nu mai apar la orizont? Sau lasa ca mergem la fetele de la odiseea anterioara ca ele au mai multi baietei .

Anca 16+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..pan asi acasa trebuie sa fac treaba numai cand nu este el acasa..pt ca altfel nu ma lasa se apuca el sa faca curat si sa calce....si chiar ma supara ..unu la mana iti dai seamaca le face varza ..face si el cum stie si cum poate ...si apreciez extrordinar de mult chestia asta....dar ma enerveaza in acelasi timp..ca vreau sa fac eu nu el...deci chiar nu am ce sa-i reprosez in privinta asta


ROXANA 17+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Felicitari Gianina!
chiar ca fetele conduc la odiseea noastra! Fetita ta cea mica ce zice, este bucuroasa ca va avea o partenera de joaca?


Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adalia spune:

pussi,, as avea o mare rugaminte la tine: te rog sa imi dai date de contact / eventual sa imi recomanzi un medic de la spitalul din debrecen (am inteles ca acolo ai mers tu, nu?). eu sunt din Oradea si nu as vrea sa nasc aici, ci la debrecen.

multumesc anticipat,

adalia
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Burtici, eu ma pregatesc de plecat acasa pt ca Elenei ii e somn .
In we voi pleca in provincie la parintii mei si nu stiu dc voi avea timp de internet. Asa ca eu va urez de pe acuma un week-end frumos si bebici miscaretzi.

Va pup.

Anca 16+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANCA te pupam dulce si ai grija de Elena..multumesc frumos ca ati avut rabdare cu mine

ROXANA 17+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANACAMI multumesc frumos..ma simt foarte sensibila si am o gramada de chestii in cap, frica, bucurie, de toate..probabil hormonii isi spun cuvantul si l-am gasit vinovat pe cel mai aproape de mine..o sa incerc sa ma calmez si sa las lucrurile sa vina de la sine

ROXANA 17+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput